Top Android Bezsaistes Spēles 2021

Top Android Bezsaistes Spēles 2021

Jā, joprojām ir vietas uz zemes virsmas, kur internets nedarbojas… ja atrodaties kādā no šīm vietām, jūs varat justies izolēti no pārējās pasaules. Vai nav panikas, risinājums ir vienkāršs: šeit ir labākais bezsaistes Android spēles, lai mēģinātu, nesen papildināta ar jauniem ieteikumiem.

Labāko android bezsaistes spēļu izvēle 2021

Ieviests pakalpojumā Google Play 2014. gada jūlijā, sadaļas” bezsaistes spēles” mērķis ir iepazīstināt lietotājus ar spēlēm (bezmaksas un maksas), kurām nav nepieciešama piekļuve internetam, lai darbotos. Šī sadaļa tiek regulāri papildināta ar jauniem nosaukumiem, kopā ar lielu skaitu video spēles. Daži no viņiem izceļas no pārējiem, un mēs esam mēģinājuši tos atrast.

TIESNESIS

Ja jūs esat vienmēr gribēja soli tiesneša Dredd kurpes un dot taisnīgumu vardarbīgu noziedzniekiem futūristisks Sīmors, tad šī spēle ir priekš jums. Tiesnesis ir” divu nūju ” šāvējs, kas nozīmē, ka jums ir divi kursorsviras (šajā gadījumā virtuāls), viens pārvieto jūsu raksturu, otrs mērķis un vērš savu ieroci. Gluda, gluda kontrole pakļauj sevi galvu reibinošā tempā, ļaujot jums ātri reaģēt uz ienaidniekiem un patvērumu no lodes, mērķis, pārvietot, un uguns visi tajā pašā laikā.
Dažādas misijas piedāvā dažādas problēmas, un, aizpildot tās, jūs atbloķējat punktus, kas tiks izmantoti, lai uzlabotu savu āmuru uzlabojumus ar papildu ugunsgrēka režīmiem, veselības punktiem, sekundārajiem ieročiem utt.

Street Fighter IV Champion Edition

Kad tas Pirmo reizi tika izlaists Android, jums bija jābūt savienotam ar internetu, lai spēlētu, bet par laimi Capcom kopš tā laika ir noņēmis šo absurdo ierobežojumu. Tagad jūs varat baudīt cīņu pilnīgi bezsaistē.
Protams, jūs nevarat spēlēt pret citiem reāliem cilvēkiem, ja vien jūs esat tiešsaistē, bet arkādes stilā, tas ir labākais bezsaistes kaujas spēle Android, kas tur. Bezmaksas lejupielāde būtībā dod jums demo ar Ryu un dažām rakstzīmēm. Ja izvēlaties maksāt € 5, jūs atbloķēsit Chun-Li, Guile un visus klasiskos cīnītājus, kā arī citas jaunākas sejas. Skārienekrāna vadīklas ir pienācīgas, ar iespēju aktivizēt īpašu palīdzības pogu savām īpašajām kustībām, ja tās ir pārāk sarežģītas.
Jūs varat lejupielādēt Street Fighter IV Champion Edition no Play veikala.

Sabrukums

Šī fantastiskā Rayark darbības spēle, kurā Jums būs, lai saglabātu cilvēci no mēris svešzemju mutanti. Pirmie seši līmeņi ir bezmaksas, un tikai ar vienu maksājumu jūs varat atslēgt visu spēli, ar episkā kampaņu, sānu misijām, un problēmas, kas saglabās jums aizņemts stundām.
Pateicoties dažādiem šķebinošs ienaidniekiem un grūts boss cīņas, man ir jāatzīst sabrukums got me līks. Lielākā daļa līmeņu ir labi izstrādāti, lai saglabātu spēli īsu (5-10 minūtes), bet ir dažādi Īpaši nosacījumi, kurus varat mērķēt, lai atbloķētu atdzist stuff.

Karaliste: New Land

Karaliste: jaunas zemes ir sānu ritināšanu stratēģijas spēle ar retro pikseļu grafiku. Jums būs jāuzņemas monarhas loma, izpētot jaunas zemes un veidojot jaunas apmetnes no jauna. Kaut arī ideja par klejojošo karali, kas nejauši nolaiž monētas tuksnesī, ir mazliet dumjš sižets, spēle ir pārliecinoša. Jūs pārvietojat no apgabala uz apgabalu, savācot monētas un rūpīgi izlemjot, kur tos tērēt, lai tad, kad neizbēgama iebrukuma streiki, jūsu jaunā pilsēta var salipt kopā.
Šī spēle ir viegli spēlēt ar vienkāršu touch kontroli, bet nedrīkst aizmirst, Jums būs nepieciešama laba stratēģija, lai beat. Piemēram, šķiet skaidrs, ka ir labi samazināt visus kokus, kurus var izmantot būvniecībai, bet tas novērš jaunu nometņu ierašanos, no kurām zemniekus var pieņemt darbā, lai strādātu pie jums, kas ir darba zaudējums. darbs.
Katrai jaunajai pasaulei ir atšķirīgi apstākļi un iespējas, kas prasa, lai jums būtu bažas par jūsu lēmumiem. Atklājot labāko no paša sākuma ietaupīs jums dažas katastrofas. Bet izaicinājums ir daļa no jautrības, un tas nodrošina dažus aizraujošus laikus, jo jūs cerat, ka esat gudri izvēlējies savus nabadzīgos priekšmetus.

Alto Odiseja

Alto Odiseja ir viena no jaunākajām bezsaistes spēlēm, kurām nav nepieciešams WiFi. Tas ir sānu ritināšanas bezgalīgs skrējējs. Jūs slēpot pa dažādām nogāzēm, veikt dažādus lec, un savākt ķekars monētas. Monētas atbloķē pielāgošanas elementus spēļu veikalā. Jūs arī iegūt krāsains, labs meklē grafikas. Viņi neuzvarēs nevienu balvu par reālismu, bet viņi noteikti ir jauki apskatīt. Mehānika ir pietiekami vienkārša. Jūs pats virzāties uz priekšu. Vienīgais spēlētājs kontrole ir lekt un veicot flips vidū gaisā. Spēle ir bezmaksas ar reklāmu. Jūs varat maksāt, lai noņemtu reklāmas vai iegādātos monētas, lai atbloķētu pielāgošanas elementus. Tā ir viena no populārākajām bezsaistes Android spēlēm.

Fallout: Patversme

Fallout: Shelter ir kļuvis populārāks nekā spēļu sērija, kas radīja tās radīšanu, ar vairāk lejupielādēm zem tās jostas, nekā vislabāk pārdotais ieraksts ir bijis pārdošanas apjoms. Šajā bāzes veidošanas RPG, jūs uzdevums ir projektēšana pazemes nokrišņus pajumti. Lai rūpētos par pieaugošo iedzīvotāju sarakstu, jums ir jānodrošina pietiekami daudz ūdens un pārtikas, lai izdzīvotu.

Jums pat ir, lai nosūtītu iedzīvotājus ārā tuksnesi, lai savāktu priekšmetus, lai palīdzētu aizstāvēt savu pajumti. Sērijas fani mīlēs Fallout: Shelter, bet tas ir arī izklaidējošs tiem, kam nav iepriekšēju zināšanu, un tur ir pietiekami daudz satura, lai jūs atgrieztos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *