Top 10 Lietotnes, Lai Kontrolētu Windows Datoru Ar Android Un iPhone

Top 10 Lietotnes Lai Kontrolētu Windows Datoru Ar Android Un iPhone

Attālās piekļuves lietojumprogrammas, piemēram, LogMeIn un TeamViewer, ļauj piekļūt Windows datoriem no citas Windows ierīces servera / klienta konfigurācijā. Tomēr, vai jūs zinājāt, ka varat arī kontrolēt savus Windows datorus un MacBooks ar Android ierīcēm un iPhone? Šajā rakstā mēs parādīsim, kā kontrolēt savus Windows 10 datorus, MacBooks un Linux mašīnas, vienkārši izmantojot savu Android ierīci vai iPhone. Šeit mēs uzskaitīsim labākās lietotnes, kuras varat izmantot, lai attālināti vadītu savu Windows datoru no iPhone vai Android ierīces.

Kontrolējiet savu Windows 10 datoru attālināti, izmantojot Android vai iPhone

Izmantojot savu mobilo ierīci, jūs varat kontrolēt dažādus darbvirsmas datora aspektus. Tas ietver tastatūru, peli, multivides atskaņošanu un daudz ko citu. Ir vairākas Android un iOS lietotnes, kas ļauj attālināti kontrolēt Windows, Mac un Linux datorus. Tātad, bez papildu ado, pārbaudīsim labākās lietotnes, lai attālināti kontrolētu jūsu Windows, Mac vai Linux datoru no Android ierīces, iPhone vai iPad. Ņemiet vērā, ka vairumā gadījumu jums, iespējams, būs jāinstalē arī servera lietotne darbvirsmā kopā ar klienta lietotni savā mobilajā ierīcē.

Vienota Tālvadības Pults

Standarta nesējs segmentam, Unified Remote, pārvērš jūsu Android ierīci vai iPhone par WiFi vai Bluetooth universālo tālvadības pulti Windows PC, Mac un Linux. Tas ir ielādēts ar atbalstu vairāk nekā 90 programmām, tādām funkcijām kā pele un tastatūra, prezentācijas, multivides atskaņotāji, ekrāna spoguļošana, jaudas kontrole, failu pārvaldnieks un daudz kas cits, termināli un daudz ko citu. Dažas no pazīstamākajām atbalstītajām lietotnēm ietver Spotify, iTunes, Winamp, VLC, Kodi, Boxee, Plex, YouTube, Netflix, Hulu, PowerPoint, Keynote, Chrome, Firefox, Edge, Windows uzdevumu pārvaldnieku un daudz ko citu.

Galvenās iezīmes Unified Remote app ietver automātisku servera noteikšanu, lai viegli atrast serverus savā tīklā, servera paroles aizsardzību un šifrēšanu papildu drošību, un multi-touch peles kontroli. Tā atbalsta arī infrasarkano staru sensorus IR tālvadības pults un “Wake On LAN”, lai viegli sāktu savu serveri. Līdztekus iepriekšminētajām darbvirsmas platformām lietotnes premium versija ļauj jums kontrolēt arī citas ierīces, tostarp Raspberry Pi un Arduino Yún. Tā atbalsta arī balss komandas, NFC, Android Wear un daudz ko citu.

TeamViewer

Iespējams, pazīstamākā attālās piekļuves lietotne datoriem un viedtālruņiem, TeamViewer ļauj attālināti piekļūt citam datoram, viedtālrunim vai planšetdatoram, atrodoties ceļā. Atšķirībā no dažiem citiem progr, kas izmanto standarta Wi-Fi savienojumu hook up klientu un Serveri, TeamViewer ļauj jums izveidot savienojumu ar ierīcēm no jebkuras vietas pasaulē, izveidojot attālo savienojumu internetā. Varat izmantot TeamViewer, lai attālināti kontrolētu Windows, Mac, Linux un Android ierīces. Klienta puses programmatūra ir pieejama operētājsistēmās Android, iOS un Chrome OS.

Galvenās funkcijas ietver ekrāna koplietošanu, pieskārienu žestus, divvirzienu failu pārsūtīšanu, datoru un kontaktu pārvaldību, tērzēšanu, reāllaika skaņu un HD video pārraidi un daudz ko citu. TeamViewer ir visbiežāk izmantotais attālās savienojamības rīks datoros un viedtālruņos. Uzņēmuma lietotāji to izvēlas problēmu novēršanas nolūkos. TeamViewer ir bezmaksas personīgai lietošanai, ļaujot datoru geeks sniegt tehnisko atbalstu savai ģimenei un draugiem.

VNC Skatītājs

VNC skatītājs nāk no vienas no labākajām darbvirsmas koplietošanas sistēmām un ļauj piekļūt sava Windows datora ekrānam savā mobilajā ierīcē. Tā ir viena no populārākajām Android lietotnēm, lai piekļūtu Windows datoriem. Un pagājušajā gadā tā izmantošana eksponenciāli palielinājās pandēmijas izraisītā darba no mājām režīma laikā. Lietotne pārvērš jūsu tālruni par attālo darbvirsmu, nodrošinot tūlītēju piekļuvi jūsu Mac, Windows un Linux datoriem no jebkuras vietas. Jūs varat apskatīt datora darbvirsmu attālināti un kontrolēt peli un tastatūru tā, it kā jūs sēdētu priekšā.

Servera puses lietotne, ko sauc par VNC serveri, ir pieejama visās platformās, tostarp Windows, Mac, Linux un Raspberry Pi. Lielā mērā korporācijas un uzņēmumi izmanto, tas ir viegli izvietot un administrēt, piedāvājot daudzfaktoru autentifikāciju un līdz 256 bitu AES end-to-end šifrēšanu. Tā piedāvā apmeklēto un bez uzraudzības piekļuvi, izmantojot mākoņa vai bezsaistes (tiešos) savienojumus. Tā piedāvā arī atsaucīgu ekrāna koplietošanu un ļauj jums kontrolēt, atbalstīt, administrēt, uzraudzīt, apmācīt vai strādāt attālināti ar VNC Connect tīklu (skatītājs + serveris). Programmatūrai ir 30 dienu izmēģinājuma periods, un premium abonementi sākas no $ 3,39 par attālo datoru mēnesī.

Datora tālvadības pults

Vēl viena masveidā populāra lietotne PC Remote ļauj izmantot savu Android ierīci, lai kontrolētu datorus, izmantojot WiFi vai Bluetooth lokāli vai attālināti. Programmatūra atspoguļo datora ekrānu un kameru tālrunī reāllaikā un otrādi. Tas arī ļauj pārsūtīt failus starp divām pievienotajām ierīcēm, izmantojot nozares standarta 256 bitu AES sesijas kodējumu attālajā tīklā. Turklāt jūs pat varat izmantot bezmaksas lietotni, lai darbvirsmā atskaņotu vairāk nekā 30 klasiskās konsoles Spēles, izmantojot spēļu kontrolieri lietotnē. Tas izmanto borta sensorus un mērķim izstrādātus, pielāgojamus pogu izkārtojumus.

Atšķirībā no iepriekšējām lietotnēm PC Remote ir pieejams tikai atsevišķās platformās. Klienta puses lietotne ir pieejama operētājsistēmām Android un iOS, savukārt servera puses programmatūra ir pieejama tikai operētājsistēmai Windows. PC Remote ir iebūvēts FTP serveris, ko sauc par datu kabeli, lai piekļūtu failiem no datora viedtālrunī. Tas arī ļauj jums apskatīt visus diskus un failus datorā un atvērt tos no jūsu Android ierīces. Lai gan attālās palīdzības funkcija darbojas kā reklamēta, tā ir klasiskās konsoles Spēles, kas padara šo lietotni vērts izmēģināt.

Bezgalīgs

InfiniMote app ļauj lietotājiem izveidot un pielāgot “bezgalīgu skaitu tālvadības”, kā vienu attīstītājs. Lietotnei ir seši noklusējuma iepriekš instalētie tālvadības paneļi, taču lietotāji var arī pielāgot jebkuru izkārtojumu savam konkrētajam lietošanas gadījumam. Tas ietver dažādu veidu kontrolieru pievienošanu un to izskata, pozīcijas un funkcionalitātes pielāgošanu. Tādā veidā lietotāji var izveidot tālvadības pulti neatkarīgi no tā, ko viņi vēlas, ieskaitot multivides atskaņošanu, tiešsaistes spēles, galeriju un daudz ko citu.

Ar Infini vairāk, jūs varat kontrolēt to pašu datoru no vairākiem tālruņiem vienlaicīgi, padarot to par lielisku izvēli vairāku spēlētāju tiešsaistes spēles. Pielāgojamo kontrolieru saraksts ietver pogas, skārienpaliktņus, kustības sensorus, peli un taustiņus, kursorsviras utt. Protams, tas arī ļauj jums atvērt programmas un saites no sava Windows datora savā Android tālrunī. Varat arī izmantot tālruni, lai rakstītu datorā un kartētu fiziskās pogas savā mobilajā ierīcē, lai kontrolētu da

Attālā Saite

Attālā saite nāk no Taivānas tehnoloģiju firmas Asus, bet ir saderīga arī ar trešo pušu ierīcēm. Lietotne pārvērš jūsu Android tālruni vai planšetdatoru par WiFi vai Bluetooth tālvadības pulti jūsu Windows datoram. Tas ļauj jums izmantot viedtālruni kā skārienpaliktņa tālvadības pulti, tastatūras tālvadības pulti, prezentācijas tālvadības pulti, multivides tālvadības pulti un daudz ko citu. Kamēr skārienpaliktņa tālvadības pults pārvērš jūsu Android ierīci par bezvadu skārienpaliktni datoram, multivides tālvadības pults ļauj attālināti kontrolēt multivides atskaņotāju datorā.

Attālās saites lietotne arī ļauj jums kontrolēt dažus datora aspektus, izmantojot Android Wear viedpulksteņus, piemēram, Asus ZenWatch. Varat izmantot balss komandas, lai palaistu lietotnes atbalstītajās Android Wear ierīcēs. Jūs varat vilkt uz augšu vai uz leju, lai ritinātu prezentācijas slaidus savā viedpulkstenī. Tā ir intuitīva, iezīme piepildīta un pielāgojama, tādējādi padarot to par lielisku izvēli, lai kontrolētu savu Windows datoru no sava Android viedtālruņa.

Chrome Attālā Darbvirsma

Chrome attālā darbvirsma ir vēl viena Android lietotne, kas ļauj droši kontrolēt savu Windows datoru no Android ierīces, iPhone vai jebkura cita datora attālināti. Servera pusē ir jāinstalē Chrome paplašinājums, lai atļautu piekļuvi jūsu attālajai ierīcei. Chrome attālā darbvirsma atbalsta tiešraides ekrāna koplietošanu un var arī pārvērst jūsu Android ierīci par peli vai skārienpaliktni. Ņemiet vērā, ka jums ir jābūt Google kontam, lai izmantotu attālās koplietošanas funkcijas. Pēc tam varat īslaicīgi piekļūt datoram, lai nodrošinātu ad hoc attālo atbalstu vai ilgāku laiku attālinātai piekļuvei lietotnēm un failiem.

Chrome attālā darbvirsma ļauj piekļūt Windows, Mac un Linux datoriem no praktiski jebkuras citas darbvirsmas vai mobilās platformas, ieskaitot Android, iOS un pat Chromebook datorus. Atšķirībā no citām šajā sarakstā iekļautajām lietotnēm servera puses attālās darbvirsmas programmatūra ir pieejama kā starpplatformu Chrome paplašinājums, lai izveidotu savienojumu ar Windows, Mac un Linux ierīcēm. Tāpat tas ir tikai pavadošais paplašinājums Chrome attālās darbvirsmas vietnei, kas ļauj koplietot ekrānu vai piekļūt datoram no pārlūkprogrammas loga.

Attālā Darbvirsma 8

Attālā darbvirsma 8 nāk no Microsoft, kas padara to par pirmās puses lietderību, lai attālināti vadītu Windows datoru, izmantojot Android viedtālruni. Klienta programmatūra var darboties gandrīz jebkurā ierīcē, tostarp viedtālrunī, dodot jums tādas pašas pilnvaras, kādas jums būtu, ja jums būtu fiziska piekļuve datora tastatūrai. Tas ļauj jums darbināt datorā instalētās lietotnes, piekļūt datora failiem un tīkla resursiem un pat atstāt lietotnes atvērtas, kad izejat no lietojumprogrammas.

Klienta lietotne ir pieejama operētājsistēmās Windows, Android, iOS un Mac, un servera puses vadība ir pieejama tikai Microsoft operētājsistēmā-Windows 7 un jaunākajā versijā, kā arī Windows Server 2011 un jaunākajā versijā. Ņemiet vērā, ka lietotne neatbalsta sākuma līmeņa Windows versijas, tostarp Windows 10 Home, Windows 7/8/8.1 Home un Windows 7 Starter. Ja jums ir instalēts dators ar kādu no šīm Windows versijām, Jums būs jājaunina uz izdevumu, kas atbalsta RDP, pirms varat izmantot šo lietotni.

BleK-Serverless Bluetooth Tastatūra Un Pele

BleK ir vēl viena ievērojama lietotne, kas ļauj izmantot savu Android ierīci kā attālo tastatūru un peli viedtālrunim, planšetdatoram, datoram vai Android TV. Lietotne pārvērš Jūsu viedtālruni par skārienpaliktni ar ritināšanas atbalstu. Varat arī to izmantot, lai ierakstītu tekstu attālajā ierīcē, izmantojot praktiski jebkuru tālruņa tastatūras lietotni. Turklāt varat arī izmantot lietotni, lai kontrolētu multivides atskaņošanu datorā, ieskaitot skaļumu, navigāciju un daudz ko citu. Lietotne atbalsta 32 dažādus tastatūras valodas izkārtojumus, un to var izmantot, lai tālruni pārvērstu arī par kustību balstītu gaisa peli. Tas arī ļauj jums izmantot runas ievadi un nosūtīt kopētu tekstu pievienotajām ierīcēm.

Ņemiet vērā, ka multivides vadīklas, gaisa peles žesti, balss atbalsts un kopēta teksta pārsūtīšana ir pieejami tikai premium versijā, kas ASV un Rs maksā 4, 49 ASV dolārus. 170 Indijā. Labākā daļa par lietotni ir tā, ka tā neprasa instalēt servera lietotni savā Windows datorā, lai tā darbotos. Atbalstītajām uztvērēju ierīcēm ir jābūt tikai Bluetooth 4.0 vai jaunākām, ja vien tās darbojas ar Android 4.4 vai jaunāku versiju, iOS 9 vai jaunāku versiju, Windows 8 vai jaunāku versiju vai Chrome OS.

Kivinote

Galīgā programmatūra jūsu sarakstā ir Kiwi Motel. Tā ir vēl viena populāra lietotne, kas ļauj droši izmantot tālruni vai planšetdatoru, lai darbotos kā datora pele, pilna QWERTY tastatūra, multivides kontrolieris, prezentācijas kontrolieris (PowerPoint) un daudz ko citu. Jūs pat varat to izmantot kā kursorsviras kontrolieri, lai spēlētu pamata spēles, un universālu tālvadības pulti, lai darbinātu citu programmatūru. App nāk ar tīru dizainu un lietotājam draudzīgu UI, padarot to viegli darboties pat ne-tech gudriem lietotājiem.

Atšķirībā no dažām citām lietotnēm, kas ir pieejamas gan Android, gan iOS, Kiwi Motel ir pieejams tikai Google Play veikalā, nevis App Store. Tomēr lietotnes servera versija atbalsta Windows, Mac un Linux ierīces. Tas nozīmē, ka jūs varēsiet kontrolēt savu darbvirsmu, izmantojot šo lietotni neatkarīgi no izvēlētās platformas. Labākā daļa ir tā, ka servera programmatūra ir pārnēsājama un nāk ZIP failā. Jums ir nepieciešams tikai iegūt failu un nokļūt darbā. Nav nepieciešama instalēšana.

Attālināti Piekļūstiet savam Windows datoram vai MacBook no iPhone vai Android ierīces

Tātad šīs ir labākās lietotnes Play veikalā, lai kontrolētu galddatorus un klēpjdatorus (Windows PC un Mac) attālināti no jūsu iPhone vai Android ierīces, neveicot papildu bezvadu sīkrīkus. Kā mēs jau minējām, lielākā daļa no tām nāk par brīvu, bet daži piedāvā augstākās klases iespējas ar pievienotiem zvani un svilpes. Tā iet uz priekšu, dot bezmaksas versijas izmēģināt, un parakstīties uz tiem, ja jūs uzskatāt, ka jūs saņemsiet savu naudu ir vērts. Kad jūs tos izmantot, dodiet mums zināt, kas app jums patika visvairāk, un, ja jūs plānojat ieguldīt premium versiju.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *