Sīkdatņu politika

Sīkdatņu politika for Short New Year Wishes

Šī ir sīkdatņu politika īsiem Jaungada vēlmēm, kas pieejamas no https://shortnewyearwishes.com/

Kas Ir Sīkdatnes

Kā tas ir ierasta prakse ar gandrīz visām profesionālajām vietnēm, šī vietne izmanto sīkdatnes, kas ir niecīgi faili, kas tiek lejupielādēti jūsu datorā, lai uzlabotu jūsu pieredzi. Šajā lapā ir aprakstīts, kādu informāciju viņi apkopo, kā mēs to izmantojam un kāpēc mums dažreiz ir jāuzglabā šie sīkfaili. Mēs arī dalīsimies, kā jūs varat novērst šo sīkfailu glabāšanu, tomēr tas var pazemināt vai “pārtraukt” noteiktus vietņu funkcionalitātes elementus.

Kā Mēs Izmantojam Sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkdatnes dažādu iemeslu dēļ, kas sīki izklāstīti turpmāk. Diemžēl vairumā gadījumu nav nozares standarta iespēju atspējot sīkfailus, pilnībā neizslēdzot funkcionalitāti un funkcijas, ko tās pievieno šai vietnei. Ieteicams atstāt visus sīkfailus, ja neesat pārliecināts, vai tie ir nepieciešami vai nē, ja tie tiek izmantoti, lai sniegtu jūsu izmantoto pakalpojumu.

Sīkfailu Atspējošana

Jūs varat novērst sīkdatņu iestatīšanu, pielāgojot iestatījumus savā pārlūkprogrammā(skatiet pārlūkprogrammas palīdzību, kā to izdarīt). Ņemiet vērā, ka sīkfailu atspējošana ietekmēs šīs un daudzu citu jūsu apmeklēto vietņu funkcionalitāti. Atspējojot sīkfailus, parasti tiks atspējotas arī noteiktas šīs vietnes funkcijas un funkcijas. Tāpēc ir ieteicams, ka jums nav atslēgt sīkdatnes.

Sīkfaili, Kurus Mēs Iestatījām

  • Vietnes preferenču sīkfaili

Lai sniegtu jums lielisku pieredzi šajā vietnē, mēs piedāvājam funkcionalitāti, lai iestatītu jūsu preferences, kā šī vietne darbojas, kad to izmantojat. Lai atcerētos jūsu preferences, mums ir jāiestata sīkfaili, lai šo informāciju varētu izsaukt ikreiz, kad jūs mijiedarbojaties ar lapu, ko ietekmē jūsu preferences.

Trešo Personu Sīkdatnes

Dažos īpašos gadījumos mēs izmantojam arī sīkdatnes, ko nodrošina uzticamas trešās personas. Tālāk sniegtajā sadaļā ir norādītas trešās puses sīkdatnes, ar kurām jūs varētu saskarties, izmantojot šo vietni.

  • Šī vietne izmanto Google Analytics, kas ir viens no visplašāk izplatītajiem un uzticamākajiem analītikas risinājumiem tīmeklī, lai palīdzētu mums saprast, kā jūs izmantojat Vietni un veidus, kā mēs varam uzlabot jūsu pieredzi. Šīs sīkdatnes var izsekot lietām, piemēram, cik ilgi jūs pavadīt uz vietas un lapas, ka jūs apmeklējat, lai mēs varētu turpināt ražot saistošu saturu.

Plašāku informāciju par Google Analytics sīkdatnēm skatiet oficiālajā Google Analytics lapā.

  • Google AdSense pakalpojums, ko mēs izmantojam, lai apkalpotu reklāmu, izmanto DoubleClick sīkfailu, lai rādītu atbilstošākas reklāmas visā tīmeklī un ierobežotu to reižu skaitu, kad konkrētā reklāma jums tiek rādīta.

Plašāku informāciju par Google AdSense skatiet oficiālajā Google AdSense konfidencialitātes FAQ.

Vairāk Informācijas

Cerams, ka tas jums ir izskaidrojis lietas, un, kā jau iepriekš minēts, ja ir kaut kas, ko neesat pārliecināts, vai jums ir nepieciešams vai nē, parasti ir drošāk atstāt sīkfailus iespējotus, ja tas mijiedarbojas ar kādu no mūsu vietnē izmantotajām funkcijām.

Tomēr, ja jūs joprojām meklējat vairāk informācijas, varat sazināties ar mums, izmantojot kādu no mūsu vēlamajām kontaktu metodēm: