RTX 2070 VS GTX 1080: ĀTRA DISKUSIJA PAR VEIKTSPĒJU

Rtx 2070 Vs Gtx 1080 atra Diskusija Par Veiktspeju

Rtx 2070 Vs Gtx 1080: Top-iecirtums NVIDIA RTX grafikas kartes būtu bagātākais patērētāju kartes pasaulē uzreiz, bet tas nav tik skaidri zemāka diapazonā. Vairākos veidos RTX 2070 spēles atšķiras no GTX 1080, ko ražo pēdējās paaudzes Pascal GPU saraksts. lai gan ir grūti atrast vecākās kartes krājumu, ja varat, tā joprojām ir pienācīga karte. Bet vai jums tas ir jāiegādājas jaunākajā 2070?

Lai atklātu, mums ir RTX 2070 vs 1080 vienā gaļā par funkcijām, veiktspēju un, pats galvenais, cenu.

Par to, cik daudz jūs skatāties uz atkritumiem, kā arī par to, kādu kvalitatīvu veiktspēju jūs instalējat, jūs, iespējams, uzskatīsit, jo GeForce RTX 2070 vai varbūt iepriekšējās paaudzes GeForce GTX 1080 laikā ir daudz labāk ienirt. Visi uzsāka kopā ar $ 499 MSRP, liekot šīs kartes uz šķietami vienādiem pamatiem. Bet vai viņi ir?

Ātra un netīra atbilde ir nē, tās nav, bet, protams, dzīve ir sarežģītāka, salīdzinot ar vienkāršu ” jā ” vai ” nē ” atbildi, ko varētu nodot, tāpēc mēs nolēmām salīdzināt šos GPU smagsvarus, vairāk nekā funkcijas, veiktspēju un faktiskās ielu cenas. Protams, tās būtu lietas, kas galu galā ir svarīgas, iegādājoties grafisko karti (vai jebkuru citu aparatūras komponentu, patiešām), lai pieņemtu apzinātu pirkšanas lēmumu. Laiks sākt.

Veiktspēja

Mēs joprojām saņemam savu darbu RTX 2070, lai veiktu mūsu praktiskos testus, lai gan dodieties meklēt rezultātus citur, kā arī specifikāciju salīdzinājumu, piedāvājot cilvēkiem labu ieteikumu par visu. Tas nozīmē, ka tarot kartes ir diezgan līdzīgas, bet 2070 spēj kaut ko darīt labāk kopumā lielākajā daļā scenāriju.

No numuriem abām kartēm parasti ir pārkāpēja kāja uz augšu papildus īpašās specifikācijās, un arī dibinātājiem izdevumi neko nedara, lai izbeigtu šīs nepilnības. 1080 ir CUDA no 2,560 kodoliem, ja 2070 ir 2,304. 1080 ietver arī nedaudz ātrākus pulksteņa ātrumus un vēl dažas tekstūras vienības. Tomēr 2070 Sporta GDDR6 atmiņa dod tai gandrīz 50% lielāku atmiņas joslas platumu. Plus, tas ietver 3, 6 miljardus papildu tranzistoru, un tas ir balstīts uz jaunāku arhitektūras komplektu. Turing un ne cool Pascal ir tās efektivitāti un veiktspējas uzlabojumus.

Gtx 1080 Vs Rtx 2070 Super

Dažreiz modeļu nosaukumi ir bezjēdzīgi. Tomēr tas nav bažas par GTX un RTX nomenklatūru. Visas RTX kartes satur mērķtiecīgus RT serdeņus, kas ir izstrādāti, lai transportētu muskuļu audus, izmantojot staru izsekošanas serdeņus reālā laikā. Nesen NVIDIA atjaunināja savu draiveru kaudzi arī, lai atbalstītu reāllaika staru izsekošanu pašreizējās Turingas un iepriekšējās paaudzes Pascal GPU kartēs. Tomēr īpašas aparatūras trūkums parasti izraisa to, ka, ja jūs interesē ray izsekošanas iespējošana spēlēs, vislabāk ir apskatīt tikai RTX karti.

No otras puses, RTX kartes no GeForce arī palīdz DLSS vai deep learning supersampling. Spēļu tehnoloģijā tas atbalsta DLSS un ir pierādīts, ka tas ir veiktspējas pastiprinātājs, netraucējot attēla kvalitāti. Tā veic funkciju, izmantojot HD 64x attēlus, lai apgūtu dziļās mācīšanās tīklus. Teorētiski tas var ļaut spēlei būt zemākai izšķirtspējai, un pēc tam upscale un anti-alias rezultāts reālajā laikā ar attēliem, kas, šķiet, ir aptuveni tādi paši kā sākotnējā izšķirtspēja ar laika AA. Tomēr mēs esam redzējuši jauktus rezultātus.

Pēc jūsu domām, DLSS atbalsts noteikti nav pietiekams iemesls, lai piesaistītu RTX karti pār GTX modeli, jo viss ir vienāds. Staru izsekošanas atbalsts varētu būt daudz interesantāks. Brīdinājums, izsekojot staru izsekošanu, ir tas, ka tas netiek plaši izmantots, izmantojot paplašināto spēļu izvēli.

Jūs atradīsiet arī daudzus Rtx 2070 Vs Gtx 1080 Reddit diskusiju pavedienus un uzzināt vairāk par tiem.

Galvenā atšķirība starp 2070 un 1080 pirmajā gadījumā bija cena. Tur ir nedaudz vairāk nekā $ 100 starp tām daudzas reizes. Bet līdz 2019. gada beigām GTX 1080 patiešām var atrast jaunu par smieklīgām cenām, piemēram, $780. RTX 2070, tomēr tiek aizstāti no RTX 2070 Super, gandrīz vienmēr ir atrodams apmēram $ 483, kas ir labs risinājums.

GTX 1080 bija lieliska karte, un tas nav slikti tagad, bet tas ir aizstāts no 2070, un cenas turpinās šķībs līdz 2070, un nav iemesla neskatīties atpakaļ. Pirkt 2070.

Rtx 2070 Vs Gtx 1080 Ti

DLSS nav gluži tas pats. Tas ir pieejams plašā nosaukumu izvēlē, un tam ir veiktspējas priekšrocības, nevis trūkumi. Bet tas, protams, nav parasti iet meklē liels, izmantojot to, nedaudz apšaubāma. Tas ir lielisks papildinājums RTX īpašniekiem, it īpaši, ja jums ir nepieciešams izmantot ray tracing, bet tas nav vērts kaut ko iegādāties karti ap sevi.

Tomēr ir daži trūkumi. Līdz šim visievērojamākais šobrīd varētu būt tas, ka vēl nav pieejamas daudzas atbalsta spēles. Dažas spēles nav atkārtoti palaistas, kā arī citas vēl nav ieviesušas šo funkciju. Saraksts paplašinās, taču tas joprojām nav garš vai plašs. Tas ir arī dārgs līdzeklis attiecībā uz sistēmas veiktspēju, pat ar aparatūras paātrinājumu.

Mēs noteikti un izteikti varam teikt, ka nav jēgas maksāt par šāda veida cenām GTX 1080. Zip. Nekas.

Fakts, kas jāpatur prātā, tomēr ir ideja, ka iepriekš piederēja karti var arī toiling prom ieguves kriptonauda non-stop un saņemt gadu vai vairāk. GTX 1080 ir vēlams GPU ar kriptogrāfijas traku, kā arī lietotu karti, kas, iespējams, varētu tikt izpildīta pilnā urbumā ļoti gariem gabaliem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *