Noteikumi un nosacījumi

Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Laipni lūdzam vietnē

Šie noteikumi un nosacījumi izklāsta noteikumus un noteikumus par īsu Jaungada vēlmju vietnes izmantošanu, kas atrodas vietnē https://shortnewyearwishes.com/.

Piekļūstot šai vietnei, mēs pieņemam, ka jūs piekrītat šiem noteikumiem un nosacījumiem. Turpiniet lietot īsās Jaungada vēlmes, ja nepiekrītat ievērot visus šajā lapā norādītos noteikumus un nosacījumus.

Uz šiem noteikumiem un nosacījumiem, paziņojumu par konfidencialitāti un paziņojumu par atrunu un visiem līgumiem attiecas šāda terminoloģija: “klients”, “jūs” un “jūsu” attiecas uz tevi, personu, kas piesakās šajā vietnē un atbilst uzņēmuma noteikumiem un nosacījumiem. nosacījumiem. “Uzņēmums”, “Sevi”, “Mēs”, “Mūsu” un “Mēs” attiecas uz mūsu Uzņēmumu. “Puse”, “Puses” vai “Mēs” attiecas gan uz Klientu, gan mūs pašiem. Visi noteikumi attiecas uz piedāvājumu, maksājuma pieņemšanu un izskatīšanu, kas nepieciešams, lai visatbilstošākajā veidā veiktu mūsu palīdzības procesu Klientam, lai skaidri apmierinātu Klienta vajadzības saistībā ar Sabiedrības norādīto pakalpojumu sniegšanu saskaņā ar un uz kuru attiecas spēkā esošie Nīderlandes tiesību akti. Jebkura iepriekš minētās terminoloģijas vai citu vārdu lietošana vienskaitā, daudzskaitlī, lielo burtu lietojumā un / vai viņš / viņa tiek uzskatīts par savstarpēji aizvietojamu un tāpēc atsaucoties uz to pašu. Mūsu pakalpojumu sniegšanas noteikumi tika izveidoti, izmantojot

Sīkfaili

Mēs izmantojam sīkdatnes. Piekļūstot īsiem Jaungada novēlējumiem, jūs piekritāt izmantot sīkfailus, vienojoties ar Īsā Jaungada novēlējumu privātuma politiku.

Lielākā daļa interaktīvo vietņu izmanto sīkfailus, lai ļautu mums iegūt lietotāja informāciju par katru apmeklējumu. Sīkdatnes mūsu vietne izmanto, lai iespējotu noteiktu apgabalu funkcionalitāti, lai cilvēkiem, kuri apmeklē mūsu vietni, būtu vieglāk. Daži no mūsu saistītajiem / reklāmas partneriem var izmantot arī sīkfailus.

Licence

Ja nav norādīts citādi, īsiem Jaungada novēlējumiem un / vai to licencētājiem pieder intelektuālā īpašuma tiesības uz visiem materiāliem par Īsām Jaungada vēlmēm. Visas intelektuālā īpašuma tiesības ir aizsargātas. Tam varat piekļūt no īsajām Jaungada vēlmēm personīgai lietošanai, ievērojot šajos noteikumos un nosacījumos noteiktos ierobežojumus.

Jūs nedrīkstat:

 • Pārpublicējiet īsos Jaungada vēlmju materiālus
 • Pārdod, īrē vai apakšlicencē materiālus no Īsām Jaungada vēlmēm
 • pavairot, dublēt vai kopēt īsās Jaungada vēlmes materiālu
 • Pārdaliet saturu no īsām Jaungada vēlmēm

Šis Līgums sākas ar tā datumu.

Šīs vietnes daļas lietotājiem piedāvā iespēju publicēt un apmainīties ar viedokļiem un informāciju noteiktās vietnes vietās. Īsās Jaungada vēlmes nefiltrē, rediģē, nepublicē un nepārskata komentārus pirms viņu klātbūtnes vietnē. Komentāri neatspoguļo īso Jaungada vēlmju, to aģentu un / vai saistīto uzņēmumu viedokļus un viedokļus. Komentāri atspoguļo tās personas viedokli un viedokli, kura publicē savu viedokli un viedokli. Ciktāl to pieļauj piemērojamie likumi, Īsās Jaungada vēlmes nav atbildīgas par komentāriem vai par jebkādu atbildību, zaudējumiem vai izdevumiem, kas radušies un / vai ir radušies, lietojot un / vai ievietojot un / vai parādoties. Komentāri šajā vietnē.

Short New Year Wishes patur tiesības uzraudzīt visus komentārus un noņemt visus komentārus, kurus var uzskatīt par nepiemērotiem, aizvainojošiem vai izraisot šo pakalpojumu sniegšanas noteikumu pārkāpšanu.

Jūs to garantējat un pārstāvat:

 • Jums ir tiesības ievietot komentārus mūsu vietnē, un jums ir visas nepieciešamās licences un piekrišanas, lai to izdarītu;
 • komentāri neietver intelektuālā īpašuma tiesības, tostarp, bez ierobežojumiem, trešo personu autortiesības, patentu vai preču zīmi;
 • komentāri nesatur neslavas celšanas, neslavas celšanas, aizskarošu, nepieklājīgu vai citādi nelikumīgu materiālu, kas ir privātuma aizskārums
 • Komentāri netiks izmantoti, lai pieprasītu vai reklamētu uzņēmējdarbību vai paradumus, kā arī prezentētu komercdarbību vai nelikumīgu darbību.

Ar šo jūs piešķirat īsu Jaungada novēlējumu neekskluzīvai licencei izmantot, reproducēt, rediģēt un pilnvarot citus izmantot, reproducēt un rediģēt visus jūsu komentārus jebkurā formā un formātā vai plašsaziņas līdzekļos.

Hipersaite uz mūsu saturu

Šīs organizācijas var izveidot saiti uz mūsu vietni bez iepriekšēja rakstiska apstiprinājuma:

 • valdības aģentūras;
 • meklētājprogrammas;
 • Ziņu organizācijas;
 • Tiešsaistes direktoriju izplatītāji var izveidot saiti uz mūsu vietni tāpat kā hipersaiti uz citu sarakstā iekļauto uzņēmumu vietnēm; un
 • Sistēmas akreditēti uzņēmumi, izņemot bezpeļņas organizāciju, labdarības tirdzniecības centru un labdarības līdzekļu vākšanas grupu piesaisti, kas, iespējams, nenovirza uz mūsu vietni.

Šīs organizācijas var izveidot saiti uz mūsu mājas lapu, publikācijām vai citu vietņu informāciju, ja vien saite: (a) nekādā ziņā nav maldinoša; (b) nepatiesi nenozīmē saistošās puses un tās produktu un / vai pakalpojumu sponsorēšanu, apstiprināšanu vai apstiprināšanu; un c) iekļaujas saistošās puses vietnes kontekstā.

Mēs varam izskatīt un apstiprināt citus saites pieprasījumus no šāda veida organizācijām:

 • plaši pazīstami patērētāju un / vai biznesa informācijas avoti;
 • dot.com kopienas vietnes;
 • biedrības vai citas labdarības organizācijas pārstāvošas grupas;
 • tiešsaistes direktoriju izplatītāji;
 • interneta portāli;
 • grāmatvedības, juridisko un konsultāciju firmas; un
 • izglītības iestādes un tirdzniecības asociācijas.

Mēs apstiprināsim saites pieprasījumus no šīm organizācijām, ja nolemsim, ka: (a) šī saite neliks mums nelabvēlīgi paskatīties ne uz sevi, ne uz mūsu akreditētajiem uzņēmumiem; b) organizācijai nav nekādu negatīvu ierakstu ar mums; c) hipersaites redzamības ieguvums mums kompensē īsu Jaungada vēlmju neesamību; un d) saite ir vispārīgas resursu informācijas kontekstā.

Šīs organizācijas var izveidot saiti uz mūsu mājas lapu, ja vien saite: (a) nekādā ziņā nav maldinoša; b) nepatiesi nenozīmē saistošās puses un tās produktu vai pakalpojumu sponsorēšanu, apstiprināšanu vai apstiprināšanu; un c) iekļaujas saistošās puses vietnes kontekstā.

Ja esat viena no 2. punktā uzskaitītajām organizācijām un vēlaties izveidot saiti uz mūsu vietni, jums par to jāinformē, nosūtot e-pastu uz īsiem Jaungada novēlējumiem. Lūdzu, iekļaujiet savu vārdu, organizācijas nosaukumu, kontaktinformāciju, kā arī savas vietnes URL, visu to vietrāžu URL sarakstu, no kuriem vēlaties izveidot saiti uz mūsu vietni, kā arī to vietrāžu URL sarakstu, uz kuriem jūs vēlētos saite. Pagaidiet atbildi 2–3 nedēļas.

Apstiprinātas organizācijas var hipersaiti uz mūsu vietni izveidot šādi:

 • izmantojot mūsu uzņēmuma nosaukumu; vai
 • izmantojot vienoto resursu lokatoru, kas ir saistīts; vai
 • Izmantojot jebkuru citu mūsu vietnes saiti, kas ir saistīta ar to, ir jēga saistošās puses vietnes satura kontekstā un formātā.

Saistīšanai bez preču zīmes licences līguma nav atļauts izmantot īsus Jaungada novēlējumu logotipu vai citus mākslas darbus.

rāmji

Bez iepriekšēja apstiprinājuma un rakstiskas atļaujas jūs nevarat izveidot rāmjus ap mūsu tīmekļa vietnēm, kas jebkādā veidā maina mūsu vietnes vizuālo noformējumu vai izskatu.

Atbildība par saturu

Mēs neuzņemamies atbildību par saturu, kas parādās jūsu vietnē. Jūs piekrītat mūs aizsargāt un aizstāvēt pret visām pretenzijām, kas parādās jūsu vietnē. Nevienā tīmekļa vietnē nedrīkst būt neviena (-as) saite (-es), ko var interpretēt kā negodīgu, neķītru vai noziedzīgu vai kura pārkāpj, citādi pārkāpj vai aizstāv trešo personu tiesību pārkāpumus vai citus pārkāpumus.

Tiesību rezervēšana

Mēs paturam tiesības pieprasīt, lai jūs noņemtu visas saites vai kādas īpašas saites uz mūsu vietni. Jūs piekrītat nekavējoties noņemt visas saites uz mūsu vietni pēc pieprasījuma. Mēs arī paturam tiesības izskatīt šos noteikumus un nosacījumus, un tā jebkurā laikā saista politiku. Nepārtraukti veidojot saiti uz mūsu vietni, jūs piekrītat ievērot šos saistīšanas noteikumus un nosacījumus.

saišu noņemšana no mūsu vietnes

Ja mūsu vietnē atrodat saiti, kas kāda iemesla dēļ ir aizvainojoša, varat sazināties un informēt mūs jebkurā brīdī. Mēs izskatīsim pieprasījumus noņemt saites, bet mums nav pienākums vai ne, vai atbildēt jums tieši.

Mēs nenodrošinām, ka informācija šajā vietnē ir pareiza, un mēs negarantējam tās pilnīgumu vai precizitāti; mēs arī nesolām nodrošināt, ka vietne joprojām ir pieejama vai ka vietnē esošais materiāls tiek regulāri atjaunināts.

Atruna

Vislielākajā mērā, ko atļauj piemērojamie tiesību akti, mēs izslēdzam visus paziņojumus, garantijas un nosacījumus, kas saistīti ar mūsu vietni un šīs vietnes lietošanu. Nekas šajā atrunā nedarīs:

 • ierobežot vai izslēgt mūsu vai jūsu atbildību par nāvi vai miesas bojājumiem;
 • ierobežot vai izslēgt mūsu vai jūsu atbildību par krāpšanu vai krāpniecisku sagrozīšanu;
 • ierobežot jebkuru no mūsu vai jūsu saistībām