Labākie Rootable Android tālruņi sakņošanai 2021

Labākie Rootable Android tālruņi sakņošanai 2021

Labākie Android tālruņi sakņošanai un Modding: – daži lietotāji zina, ka viņi var sakņot savu android ierīci, lai atjaunotu tās funkcionalitāti. Pārējie no mums nepievērš uzmanību tam, ko nozīmē sakņoti Android tālruņi un kāpēc tie ir atšķirīgi. Es došu jums priekšstatu par to, kas sakņu ir sākumā, pirms mēs balodis uz tēmām labākajiem Rootable Android tālruņiem. Let ‘ s roll leju tagad.

Kas ir Rootable Android tālrunis un kāpēc jums to vajag?

Sakņu ir process, rediģēšanas un manipulējot sistēmas iestatījumus jūsu android tālrunis, kas parasti ir ierobežota pēc noklusējuma. Ja jūsu viedtālrunis ir sakņojas, varat piekļūt saviem android sistēmas failiem un iestatījumiem, lai uzlabotu tā funkcionalitāti.

Jūs varat uzlabot tālruņa akumulatora darbības laiku un ielādēt pielāgotu programmatūru savā android tālrunī, lai uzlabotu tā veiktspēju. Vienkāršāk sakot, jūs varat ielauzties savā mobilajā telefonā, lai piešķirtu tai jauna līmeņa funkcionalitāti. Kaut sakņu ļauj piekļūt sistēmas failus, jums noteikti ir nepieciešams, lai būtu ērts, bet manipulācijas noklusējuma iestatījumus. Ja jums ir piekļuve iekšējiem iestatījumiem, jūs nopelnāt superuser nosaukumu, iegūstot atļaujas un tiesības veikt administratora līmeņa uzdevumus.

Ja jūs varat, lai iznīdētu ierīci veiksmīgi, jūs varat:

  • Pielāgojiet savu android OS.
  • Atjauniniet baseband savā android tālrunī.
  • Piekļūstiet bloķētajām funkcijām.
  • Uzlabojiet akumulatora darbības laiku.
  • Palieliniet tā veiktspēju
  • Instalējiet Pielāgotus ROM
  • Pielāgot ierīces izskatu
  • Uzlabot signāla kvalitāti tālruņa zvaniem.

Nav let ‘ s get zināt, kuras tālruņi jūs varat izmantot no tirgus sarakstā labākajiem Rootable Android tālruņiem sakņu un Modding 2021

Labākie Android tālruņi sakņošanai un Modding 2021

Ņemiet vērā, ka daži viedtālruņi var aizņemt kādu laiku, lai nonāktu tirgū, kas ir specifisks jūsu valstij. Tomēr visi šie viedtālruņi ir sakņoti, lai jūs varētu tos vēl vairāk pielāgot personalizētam izskatam un uzlabotām funkcijām.

ASUS ZenFone 6

Jūs varat iegādāties ASUS ZenFone 6 par pārsteidzošu cenu un iesakņojušos spēju. Tas atbalsta gan bootloader atbloķēšanu, izmantojot trešās puses lietotni, kas pazīstama kā atbloķēšanas ierīce. Jūs varat instalēt šo lietotni, lai atbloķētu un atvērtu ierīci, ievērojot vienkāršas vadlīnijas. ASUS ZenFone 6 jau ir augstas klases funkcijas, piemēram, Qualcomm Snapdragon 855 mikroshēmojums, 6 GB RAM, 6,4 collu 1080p displejs, motorizēta kamera, ko papildina 500mAh akumulators.

OnePlus 7T

OnePlus 7T ir viens no labākajiem sakņotajiem android tālruņiem tirgū šodien. Aprīkots ar pasaules klases tehnoloģijām, šis viedtālrunis sportē Snapdragon 855 + mikroshēmojumu, ko nodrošina 8GB RAM un 128GB krātuve. Tās 6.55 collu Bezel-mazāk displejs ir tikai klases intervālu ar 3800 mAh akumulators ar velku uzlādes atbalstu. Tā arī atbalsta atbloķēšanu bootloader un daudz kodola kontroli.

OnePlus 5T

OnePlus 5T ir kļuvusi par vienu no labākajiem sakņojas android tālruņiem un nāk arī jūsu budžeta ietvaros. Ja daudzi uzņēmumi norāda uz jailbreaking, OnePlus 5T ļauj lietotājiem atbloķēt savu Bootloader. Jūs varat atiestatīt vai mainīt ierīces iestatījumus bez problēmām. OnePlus 5T nāk ar slodzes pasūtījuma kodolu un ROM jūsu lietošanas un attīstības vajadzībām. OnePlus 5T pamatā ir Android Nougat ar 6GB RAM, 64 GB iekšējo atmiņu un 6.01 collu ekrānu.

Google Pixel 3a

Google Pixel 3a darbojas ar Android 9.0, ko darbina Octa-Core (2GHz) divkodolu procesors. Google ir arī ļāvusi atbloķēt Bootloader un ROM pielāgošanu ar šo Zibens ātro tālruni, kas, domājams, būs tirgū nākamajos pāris gados. Tā ir naudas vērtība, ja jums ir nepieciešamas funkcijas, kuras varat kontrolēt backend.

Samsung Galaxy Note 10+

Samsung ņem sportisku izskatu un degošs funkcijas ar Android 9.0 (uzlabojami Android 10) un 6.8 collu ekrānu. Jaudas lielums 12GB RAM un 256 GB / 512GB iekšējā atmiņa padara to par tālruni, kas pārsniedz cerības. Varat arī instalēt pielāgotus ROM savā Exynos variantā. Varat arī izmantot noklusējuma sistēmas iestatījumus, lai kamerai nodrošinātu vislabāko kvalitāti. Pārliecinieties, vai tas ir pieejams jūsu valstī.

Xiaomi Picophone F1

Šis Picophone F1 ir vecākais no top 10 sakņoto android tālruņu saraksta 2020. gadā, kas joprojām saglabā iespēju uzlabot. Jūs varat atrast tiešsaistes īpašu kopienu, kas izvelk pielāgotu programmaparatūru šim tālrunim. Tās akumulatora dublējums ir pirmā spēļu maiņas funkcija, kuru var pagarināt uz laiku, pielāgojot kodolus un ROM.

Moto G5 Plus

Ir iemesli Moto G5 Plus aizņem 6 vietas viens no 10 Labākais android tālruņiem saknes sarakstā. Nesenie atjauninājumi ir pastiprinājuši tā veiktspēju diezgan optimālā līmenī. Visvieglāk ir izveidot pielāgotu programmaparatūru Moto G5 Plus, kamēr ir vēl vieglāk atbloķēt bootloader. Tā darbojas uz Android Nuga (7.0), kas var tikt uzlaboti, lai Oreo (v8.1). Ņemiet vērā, ka bootloader atbloķēšana anulēs Jūsu Moto G5 Plus garantiju. Jūs varat doties uz Motorola oficiālo vietni, ja vēlaties viegli atbloķēt bootloader, ģenerējot atbloķēšanas kodu.

Xiaomi Mi A3

6.09 collu Xiaomi Mi A3 nāk kā ērts un budžetam draudzīgs tālrunis,ja jums ir dažas eksperimentālas lietas. Tas ir pieklājīgi veidotas aparatūras konfigurācijas iepakojums, kas atbalsta bootloader atbloķēšanu un atjauno iebūvētās sistēmas funkcijas. Varat arī izmēģināt dažādas pielāgotās ROM instalēšanas metodes šajā ierīcē, ko vada Android Pie(pielāgots Android 10).

LG G6

5.7 ” LG G6 darbojas operētājsistēmā Android 7.0 (uzlabojams līdz Android 9 Pie), un tam ir trīs dažādu izmēru varianti (32/64/128 GB) ar 4 GB RAM. Recenzenti ir devuši šo vienu, ko es eju, jo tas gudri atbilst visām lietotāju vajadzībām, kad runa ir par pielāgotajām Rom instalācijām un citām parocīgām saknes opcijām. Jūs varat ģenerēt atbloķēšanas kodu bootloader, izmantojot fastboot komandas. Jūs varat atrast LG G6 oficiāli publicētos kodola avotus kopā ar TWRP atkopšanu tiešsaistē un tilta komplektu, lai atjaunotu ierīci. Padara pārliecināts, ka jūs to iegādāties no autorizēta avota, lai varētu saknes to.

Huawei Mate 9

Huawei Mate 9 joprojām ir tirgū, kas nozīmē, ka jums joprojām ir lieliska iespēja, lai iznīdētu ierīci un melodija to tālāk. Tas ir ieguvuši nedaudz lētāk, ko tagad es domāju. Jūs varat atbloķēt savu bootloader, izmantojot kodu balstītu sistēmu, izmantojot binārus un kodolus, kas pieejami tās oficiālajā vietnē. Attīstības kopiena joprojām ir aktīva, lai palīdzētu jums ar ROM instalēšanu un citu atbalstu. Jūs varat izturēties pret Mate 9 kā savu galveno iespēju, kad runa ir par gudra naudas gabala saglabāšanu.

Par Modders

Sakņu ierīci noteikti izpaužas jums pilnīgu kontroli pār to, kā jūsu tālrunis būtu pat bez oficiāliem atjauninājumiem. Ir arī citas lietas, kas jāapsver, kā arī. Pārliecinieties, ka atstājiet jutīgos iestatījumus kā parasti, lai tas darbotos labi. Šajās dienās uzņēmumi ir piesardzīgāki, ja runa ir par ierīces garantijas anulēšanu un padarot to rootable par neatļautām izmaiņām. Tie ir Rootable Android tālruņi, kurus jūs varat ielādēt brīdī.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *