Labākās Zvaigžņu karu lietotnes Android 2021

Labākās Zvaigžņu karu lietotnes Android 2021

Zvaigžņu kari ir viens no lielākajiem stāstiem, ko cilvēki jebkad ir teikuši. Tas aptver vairākus gadu desmitus, vairākas filmas, vairākas grāmatas un vairākas videospēles. Jūs varat burtiski iesaistīties Zvaigžņu karu saturā gadiem ilgi un neko neatkārtot. Tā, piemēram, jūs varētu sagaidīt ton lielu progr par to labi? Nu, noteikti ir daži labi, lai palīdzētu jūsu Zvaigžņu karu pieredzei vēl vairāk. Šeit ir labākās Zvaigžņu karu lietotnes Android ierīcēm.

Facer

Facer ir skatīties sejas app valkāt OS, Samsung smartwatch platformu, un Apple WatchOS. Tas ļauj jums atrast pielāgotas pulksteņu sejas, lai izrotātu viedpulksteņa sākuma ekrānu. Visām trim galvenajām platformām ir metriskā tonna Zvaigžņu karu iespēju. Šeit ir ātrs saraksts ar tikai dažām iespējām, ja vēlaties to redzēt pats. Tas ir salīdzinoši viegli izmantot. Vienkārši instalējiet lietotni savā tālrunī un pēc tam izpildiet norādījumus par jebkuru platformu, kuru vēlaties. Tā ir maza lieta, bet Vader uz rokas visu laiku ir jautri.

Fandom ar Wikia

Fandom ar Wikia ir viens no labākiem informācijas avotiem Star Wars faniem vai faniem kaut ko, tiešām. Jūs varat atrast informāciju par dažādām rakstzīmēm, iestatījumiem, stāstu lokiem un gandrīz visu canon stuff sērijā. Lietotne ir super pamata un strādāja labi mūsu testēšanā. Jūs vienkārši meklēt tēmu, kuru vēlaties, un app parāda jums rakstus. Jūs varat piekļūt šo informāciju no jūsu interneta pārlūku, kā arī, ja jūs nevēlaties, lai risinātu ar app tieši.

Holokanons

Halo Canon ir mazliet aizstājējzīme šajā sarakstā. Tas satur gandrīz katru filmu, šovu un romānu Zvaigžņu karu visumā. Jūs vienkārši palaist cauri un pārbaudīt pie stuff jūs esat pieredzējis. Tagad jūs zināt, kas ir palicis, lai jūs varētu atrast un iesaistīties. Tas pat ietver Star Wars Battlefront II un Jedi: Fallen Order, divas no populārākajām videospēlēm canon visumā. Tā ir vienkārša lietotne ar vienkāršu priekšnoteikumu, taču mēs ceram, ka izstrādātājs nākotnē pievienos iespēju sinhronizēt starp ierīcēm vismaz (varbūt, izmantojot Google diska dublējumu). Izstrādātājam ir arī nesaskaņas kanāls, ja vēlaties sniegt ieteikumus vai runāt par lietotni.

Jedi Lightsaber Simulators

Visiem patīk labs Jedi Lightsaber simulators. Šis ir apmēram tikpat labs kā jebkurš cits. Jūs varat izveidot savu mazo lightsaber un mainīt krāsu, ja vēlaties. Tas nav pārāk funkcionāla app, bet tas ir jautri uz dažām minūtēm laikā, un liels bērniem. Disnejam ir Jedi izaicinājumu lietotne (Google Play saite). Tas ļauj jums sadarboties ar Zvaigžņu karu Visumu ar paplašināto realitāti. Tomēr Disneja lietotne kopš 2019. gada nav redzējusi atjauninājumu, tāpēc mēs neesam pārliecināti, vai tā ir pamesta vai nē.

Filmas Jebkur

Filmas jebkurā vietā ir lieliska lietotne, lai skatītos Zvaigžņu karu filmas. Jūs varat iegādāties filmas jebkurā no vairākiem pakalpojumiem un skatīties to ar šo lietotni. Atbalstītie Serveri ietver Google TV, Amazon Prime, Microsoft Movies & TV, Vudu un Apple TV. Tas ir labs ceļš cilvēkiem, kuri nevēlas ikmēneša abonementu, piemēram, Disney+, bet joprojām vēlas skatīties filmas, kad vien vēlas. Lietotnei ir arī iespēja lejupielādēt filmas bezsaistes atskaņošanai un kopīgot sinhronizētu Skatījumu ar līdz pat deviņiem citiem cilvēkiem.

Zvaigžņu Rāpošana

Saskarsimies ar faktiem, jūs vienmēr esat vēlējies veikt teksta pārmeklēšanu Zvaigžņu karu sākumā, bet ar kaut ko, ko rakstījāt. Šī lietotne ļauj jums to darīt. Jūs vienkārši atverat lietotni, ievadiet visu informāciju, izvēlieties ritināšanas virzienu un pēc tam ļaujiet tai braukt. Ir arī iespēja saglabāt videoklipu, lai jūs varētu to kopīgot sociālajos medijos vai izmantot to neatkarīgi no tā, ko vēlaties. Acīmredzot šai lietotnei nav funkcijas, bet dažreiz lietotnēm nav nepieciešama funkcija. Tie var būt vienkārši jautri izmantot.

Zvaigžņu Karu Amatpersona

Oficiālā Zvaigžņu karu lietotne ir acīmredzams ieteikums tādam sarakstam kā šis. Tas ir tieši no Disneja, un tam ir visa veida ziņas, pieredze un citi plašsaziņas līdzekļi, lai izpētītu un iesaistītos. Jūs varat tēmu app ar gaismas pusē, tumšā puse, un droid interfeisu, atskaņot skaņas klipus, skatīties oficiālos video un filmu piekabes, un saņemt OFICIĀLU Zvaigžņu kari ziņas tieši no avota. Ir pat 5 dienu laika funkcija, ja vēlaties to izmantot. Šeit ir daudz, un tas viss ir galvenokārt noderīgs Zvaigžņu karu faniem.

Zedge

Zedge ir viegli labākais zvana un tapetes combo app par mobilo. Tas ir ton melodijas, trauksmes signāli, paziņojumu toņus, un tapetes, no kuriem izvēlēties. Pamatojoties uz virspusējas meklēšanu, tas ir vairāk nekā 18000 Zvaigžņu kari tapetes, vairāk nekā 5800 melodijas, un vairāk nekā 3100 paziņojumu signālus no galaktikas tālu, tālu prom. Šie skaitļi iet uz augšu visu ķekars, ja jūs vienkārši meklēt Mandalorian. Jebkurā gadījumā, ja ir skaņas efekts vai dziesma, kuru vēlaties atskaņot tālrunī, Šī lietotne, iespējams, ir tā. Tapetes varētu būt labākas, taču ir pietiekami daudz izvēles, lai nomierinātu lielāko daļu cilvēku. Abonements ir pilnīgi neobligāts un noņem lietotnes, protams, nepatīkamo reklāmu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *