Labākās Svītrkodu un QR kodu skenera lietotnes Android un iOS

Labākās Svītrkodu un QR kodu skenera lietotnes Android un iOS

Gan iOS, gan Android ieguva vietējos QR kodu skenerus 2017.gadā, pateicoties Apple un Google, pievienojot funkcionalitāti attiecīgi iOS 11 un Android 8 Oreo. Tomēr šī funkcija joprojām trūkst pilnībā vecākos iphone (iOS 10.x un vecāki) un Android ierīces (7.x Nuga un vecāki). Par laimi, ir desmitiem trešo pušu lietotņu, kas ne tikai nodrošina funkcionalitāti vecākām ierīcēm, bet arī piedāvā pievienotās funkcijas, kas nav pieejamas ne Android, ne iOS. Tātad, šeit ir saraksts ar labākajiem QR kodu un svītrkodu skeneru lietotnēm Android un iOS.

Labākie svītrkodu un QR kodu skeneri Android un iOS 2021

Play veikalā un App Store ir pieejamas daudzas QR kodu un svītrkodu skenera lietotnes, un mēs esam noapaļojuši 10 no vislabākajām Jums. Šeit mēs uzskaitām labākos QR kodu un svītrkodu skenerus, kas pieejami Android un iOS, lai jūs netiktu pakļauti ļaunprātīgām skenera lietotnēm, kas varētu apdraudēt jūsu privātumu un drošību. Gandrīz visi no tiem ir pieejami vecākām ierīcēm un ietver tonnu noderīgu funkciju. Bet, pirms mēs nokļūstam sarakstā, pārbaudīsim, kā Android ierīcēs varat izmantot iebūvēto QR kodu skeneri.

Skenējiet QR kodus Android ierīcē bez trešās puses lietotnes

Jaunākās versijas Android (versija 8.x Oreo un augstāk) nāk ar vietējo QR kodu skeneri. Lai izmantotu šo funkciju, Vispirms iespējojiet Google lietotni savā tālrunī (ja tā vēl nav) un piešķiriet tai nepieciešamās kameras un mikrofona atļaujas, lai skenētu QR kodus.

Tagad atveriet kameras lietotni un norādiet to uz QR kodu. Pēc tam pieskarieties Google objektīva simbolam. Atkarībā no ierīces un Android versijas Jūs vai nu saņemsiet automātisku uznirstošo logu, lai skenētu kodu, vai arī, iespējams, būs ilgi jānospiež mājas poga, lai aktivizētu Google palīgu un skenētu, izmantojot Google objektīvu.

QR kodu lasītājs un skeneris ar Kaspersky

Viens no labākajiem svītrkodu un QR kodu skeneriem Android un iOS ierīcēs, Kaspersky QR Scanner ir gudrs QR lasītājs, ko izstrādājusi slavenā kiberdrošības firma. Tas ne tikai lasa QR kodus, bet arī pārbauda tekstu, attēlu un tīmekļa vietņu drošību, kas saistīti ar QR kodu. Lietotne izmanto uzņēmuma ļaundabīgo programmu datu bāzi, lai atklātu negodīgus QR kodus, kas satur bīstamas saites, kas var pakļaut lietotājus ļaunprātīgai programmatūrai un pikšķerēšanas slazdiem.

Kad skenējat QR kodu, informācija tiek saglabāta ierīcē, lai lietotāji varētu viegli piekļūt iepriekšējām saitēm, attēliem un vietnēm. Lietotne ir pieejama gan Android, gan iOS, un tā tiek regulāri atjaunināta ar jaunākajām funkcijām un kļūdu labojumiem. Tā, piemēram, tas ir viens no labākajiem QR kodu un svītrkodu skeneri, jūs varat izmantot savā mobilajā telefonā, neatkarīgi no tā, vai jūs izmantojat iPhone vai Android ierīci.

QR un Svītrkodu skeneris ar Gamma spēli

Ar vairāk nekā 100 miljoni instalē, QR & Svītrkodu skeneris ar Gamma Play ir viens no populārākajiem progr segmentā Android. Uzskaitīti App Store kā QR kodu lasītājs un svītrkodu skeneris, lietotne var skenēt un lasīt visus QR kodus un svītrkodu tipus, tostarp tekstu, URL, produktu, kontaktu, kalendāru, atrašanās vietu, e-pastu, ISBN, Wi-Fi un daudz ko citu.

Pēc skenēšanas un automātiskās dekodēšanas lietotne lietotājiem nodrošina tikai atbilstošas iespējas veikt atbilstošas darbības. Jūs pat varat izmantot lietotni, lai skenētu kuponus un kupona kodus, lai saņemtu atlaides un ietaupītu naudu. Tas arī ļauj jums izveidot QR kodus un dalīties ar savu kontaktinformāciju, izmantojot QR kodus.

Bezmaksas QR skeneris-svītrkodu skeneris, QR kodu lasītājs ar InShot

Bezmaksas QR Scanner-svītrkodu skeneris, QR kodu lasītājs ir vēl viens super-populārs app segmentā Android. Tā atbalsta visus QR kodus, svītrkodus, datu matricu, Maxi kodu, kodu 39, kodu 93, Codabar, UPC-A, EAN-8, un vairāk. Pēc QR koda skenēšanas lietotne piedāvās vairākas atbilstošas iespējas, ļaujot lietotājiem meklēt produktus tiešsaistē, apmeklēt tīmekļa vietnes vai pat izveidot savienojumu ar Wi-Fi, manuāli neievadot paroles.

Šis QR kodu lasītājs var skenēt un atšifrēt visu veidu QR kodus un svītrkodus, piemēram, kontaktus, produktus, URL, WiFi, tekstu, grāmatas, E-pastu, atrašanās vietu, kalendāru utt. Tā arī atbalsta skenēšanu QR kodus un svītrkodus no galerijas. App nāk ar cenu skeneris, kas ļauj skenēt produktu svītrkodus un salīdzināt cenas tiešsaistē. Varat arī skenēt reklāmas un kupona kodus veikalos, lai saņemtu atlaides.

Svītrkodu skeneris Pro ar Geeks.Lab.2015

Vēl viens fenomenāli populārs svītrkodu un QR kodu skenēšanas app, svītrkodu skeneris Pro, ir balstīta uz atvērtā koda projekta ZXing svītrkodu skeneri. Tas ir ātrs un precīzs svītrkodu un QR kodu skeneris, kas ļauj lietotājiem skenēt, atšifrēt, izveidot un koplietot QR kodu vai svītrkodu.

Pieejams tikai Android ierīcē, lietotne uzsver QR kodu izveidi e-pasta adresēm, lietojumprogrammām, tālruņu numuriem, kontaktinformācijai, grāmatzīmēm un citiem. Facebook, WeChat, Line, E-pasts, SMS utt., Kad lietotāji izveido QR kodu, lietotne piedāvā lietotājiem iespēju dalīties ar kodiem tiešsaistē, izmantojot WhatsApp, Facebook, Twitter, Gmail, WeChat, Line, E-pastu, SMS utt.

QR un svītrkodu lasītājs ar Teacups

QR & Barcode Reader ar TeaCapps ir viena no nedaudzajām lietotnēm, kas ir vienlīdz populāra gan Android, gan iOS. Tā atbalsta visus kopīgos svītrkodu formātus, ieskaitot QR, datu matricu, Aztec, UPC, EAN, kodu 39 un daudz ko citu. Tas ļauj skenēt jebkuru QR kodu, lai atvērtu URL, izveidotu savienojumu ar WiFi karstajiem punktiem, pievienotu kalendāra notikumus, lasītu VCards, atrastu informāciju par produktu un cenu utt.

QR & Barcode Reader izmanto cilnes “Chrome custom”, nevis pārlūkprogrammu lietotnē, kuras pamatā ir tīmekļa skatījumi, lai atvērtu QR kodu atklātās saites. Tas arī ļauj skenēt attēlus no iekšienes ierīces galerijā bez uzglabāšanas atļaujas. Lietotāji arī iegūst iespēju eksportēt savu skenēšanas vēsturi kā CSV failu un saglabāt to jebkurā mākoņa krātuves platformā, piemēram, Google diskā. Tas ir viens no labākajiem svītrkodu un QR kodu lasītājiem, kas pieejami viedtālruņiem un planšetdatoriem, kuros darbojas Android 6.0 vai jaunāka versija un iOS 12 vai jaunāka versija.

QR kodu lasītājs ar Bacha Soft

Vienkārši nosauktais QR kodu lasītājs neapšaubāmi ir viena no labākajām skenera lietotnēm Android ierīcēm. Tas ir aprīkots ar visām funkcijām, kuras jūs sagaidāt no modernas lietotnes, ieskaitot iespēju atšifrēt un kodēt informāciju. Lietotne ne tikai ļauj skenēt QR kodus un svītrkodus, bet arī izveidot QR kodus tekstam, URL, ISBN, tālruņa numuram, SMS, kontaktam, kalendāram, e-pastam, atrašanās vietai utt., arī

Pēc QR koda skenēšanas, kurā ir URL, lietotne lietotājiem piedāvās iespēju noklikšķināt uz saites, lai apmeklētu vietni. Ja kods satur tikai tekstu, lietotne to uzreiz parādīs. Lietotnei ir iebūvēts QR koda ģenerators, lai kodētu personisko informāciju, izveidotu kodus ziņojumiem, e-pastam, Wi-Fi, tālruņu numuriem, atrašanās vietai utt. Pēc tam jūs varat saglabāt vai dalīties ar to, kā vien vēlaties. Lietotne ir saderīga ar visām ierīcēm, kurās darbojas operētājsistēma Android 4.4 KitKat un jaunāka versija.

Bezmaksas QR Svītrkodu skeneris ar EZ, lai izmantotu

Ļoti populārs QR kodu un svītrkodu skenēšanas app par Android, Bezmaksas QR Svītrkodu skeneris: QR skeneris/QR kodu lasītājs reiz cena bija 4,99$, bet tagad ir bezmaksas-to-izmantot ar In-app reklāmas. Tas ir all-in-one QR skeneris, kas skenē visus standarta 1D un 2D kodu tipus, ieskaitot gandrīz visus QR kodus un svītrkodus.

Bezmaksas QR Svītrkodu skeneris arī saglabā skenēšanas vēsturi, ļaujot lietotājiem redzēt, ko viņi ir skenējuši pagātnē. Lietotne darbojas arī kā QR koda ģenerators, kas ļauj lietotājiem kodēt vietnes URL, tālruņu numurus, kontaktus, atrašanās vietas un daudz ko citu. Ar savu garo funkciju sarakstu un bezrūpīgu darbību, Bezmaksas QR Svītrkodu skeneris ir viens no labākajiem svītrkodu lasītājiem, kurus varat izmantot Android.

QR kodu lasītājs ar Tinylab

Pieejams tikai iOS, QR Code Reader ar Tiny Labs ir viens no labākajiem svītrkodu un QR code scanner progr uz platformas. Tā atbalsta vairāk nekā 15 dažādu veidu digitālās optiskās etiķetes, ieskaitot QR kodu, svītrkodu, Datamatrix, Code128, Code39, EAN-8, EAN-13, Google Auth un daudz ko citu. Citas funkcijas ietver detalizētu produktu – un pārtikas informācija, datu kartes, Skenēšanas vēsture, partijas skenēšana, CSV eksports, un vairāk.

Lai gan reklāmu atbalstītā bezmaksas versija ietver visvienkāršākās funkcijas, lietotāji var abonēt premium versiju bez reklāmām ar neierobežotu skenēšanu, informāciju par produktu un daudz ko citu. Abonements sākas ar 9,99 ASV dolāriem mēnesī, ar iespējām, tostarp 1 mēnesi, 3 mēnešus un 1 gadu. Lietotne ir saderīga ar iOS 11 un jaunāku versiju.

QR lasītājs iPhone ar TapMedia Ltd

Viens no labākajiem un visvairāk problēmu-free svītrkodu un QR kodu skeneri iOS, QR Reader iPhone var skenēt puzles, Vizītkartes, dokumentus, PDF failus, un vairāk. Tam ir arī NFC skeneris saderīgām ierīcēm. App nāk ar auto-atklāt funkciju, kas ļauj lietotājiem atšifrēt kodus, norādot kameru pie produktiem, darījumiem un kuponiem.

Lietotāji var arī dalīties ar savu dekodēto informāciju, izmantojot e-pastu, messenger, Facebook vai Twitter. Viņi pat var eksportēt skenēšanu, izmantojot CSV. QR lasītājs iPhone piedāvā arī QR ģeneratora funkciju, kas ļauj lietotājiem izveidot QR kodus un eksportēt tos kā PNG vai SVG failus. App ietver arī ikmēneša abonēšanas plānu ar bezmaksas izmēģinājuma periodu 1 nedēļu.

QR kodu lasītājs un QR skeneris ar mikseri

QR kodu lasītājs un QR skeneris! ir bezmaksas, reklāmu atbalstīta svītrkodu skenēšanas lietotne iPhone (iOS) un iPad (iPad OS). Tas ir uzticams, precīzs un super-ātrs, kam vajadzētu apmierināt lielāko daļu lietotāju, kas meklē lietotni šajā kategorijā. QR kodu lasītājs ir all-in-one skeneris, kas skenē visus standarta 1D un 2D kodu tipus. Varat izmantot lietotni, lai attēlotu un skatītu informāciju par produktu Google, Amazon un citās vietnēs.

Tāpat kā lielākā daļa lietotņu iOS, QR kodu lasītājs un QR skeneris! arī nāk ar piemaksu iespēju ad-free pieredzi. Izstrādātājs piedāvā 3 dienu izmēģinājumu, kam seko Pro abonements, sākot no 1, 99 ASV dolāriem mēnesī. Šī lietotne darbojas kā reklamēta un ir viena no labākajām lietotnēm šajā kategorijā iOS lietotājiem.

Izmantojiet labākās skenera lietotnes iPhone un Android ierīcēs

Visas iepriekš uzskaitītās lietotnes ir ārkārtīgi kompetentas, skenējot visu veidu svītrkodus un QR kodus. Turklāt lielākā daļa no viņiem pat nepieprasīs invazīvas atļaujas, kas nav saistītas ar viņu reklamēto funkcionalitāti. Tāpēc dodieties uz priekšu, dodiet viņiem braucienu un dariet mums zināmu, kuru jūs galu galā izvēlējāties un kāpēc.

Tā kā jūs strādājat ar QR kodiem savā mobilajā telefonā, pārbaudiet, kā varat koplietot Wi-Fi paroles, izmantojot QR kodus Android ierīcēs, kā arī to, kā izveidot QR kodus, izmantojot Google Chrome viedtālrunī un darbvirsmā. Ja Jūs atrodaties Indijā, jums vajadzētu arī zināt, ka Indijas dzelzceļi tagad piedāvā biļetes ar QR kodiem bezkontakta ceļojumiem.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *