Labākās Ps1 Spēles Kuras Varat Spēlēt 2021

Labākās Ps1 spēles, kuras varat spēlēt 2021

Labākās Ps1 spēles: bija dienas, kad mēs dzirdējām par dažādiem filmu žanriem, kas aizrauj mūsu intereses. Kad Spēļu ienāca uzplaukums, tikai 2D bija tik populārs, un tagad ar iejaukšanos tehnoloģiju, gan 2D un 3D video spēles kļuva par iecienītāko caurlaides laiks bērniem un pieaugušajiem. Šodienas spēles nodrošina spēļu dažādos žanros, piemēram, šausmu, darbības, Maskēšanās un sacīkšu, kur jūs nevarat atrast šo žanru pat filmās, un Ps1 spēles vairs nav izņēmums. Šis emuārs sniedz Jums labākās Ps1 spēles un to, kā spēlēt spēli, piemēram, labākās Ps1 spēles, piedāvā aizraušanos un izklaidi spēļu mīļotājiem.

Lai gan dažas nepietiekami novērtētas Ps1 spēles neizdevās to labi izpildīt, ir Visaugstāk novērtētās labākās Ps1 spēles, kas paredzētas jūsu zināšanām nākamajā sadaļā.

Top 10 labākās Ps1 spēles šim 2021

Rotaļlietu Stāsts 2

Rotaļlietu Stāsts 2 bija veiksmīga filma, un, kad tā tika pārveidota par spēli, tā satvēra bezgalīgu naudu. Rotaļlietu Stāsts 2 bija jautri iesaistīti un krāsains platforming piedzīvojumu, kas mijas ar dažiem klipus no tā. Vietas, rakstzīmes, tekstūra un fons izskatās pievilcīgi, un dažreiz kontrole var būt nedaudz nomākta; pretējā gadījumā Rotaļlietu Stāsts 2 ir jautri spēlēt ārpus vecuma.

Leģenda par Gobbos

Gobbos Leģendas stāstu iedvesmoja un radīja Super Mario 64. Nintendo mēģināja piķis to kā Yoshi spēli, bet tas nestrādāja out labi un atbrīvo kā pašu radīšanu. Mugursoma valkā krokodils iet uz misiju, lai glābtu savus draugus Gobbos. Tas klejo pa apburošām vidēm ar nedaudziem kolekcionējamiem priekšmetiem, Legend of Gobbos ir cienīgs piedzīvojumu ceļojums Ps1.

Parappa reperis

Parappa reperis ir unikāls 2D mākslas darbs, kas ļauj pieskaroties pogām laikā, lai sasniegtu rapping rangs. Jums ir selektīvas sadaļas, lai iespaidotu savu skolotāju, un tas arī pievieno vērtību spēlei. Tas ir patīkams spēle spēlēt pat spēle ir aizkaru novecojušas funkcijas.

Harijs Poters un burvju akmens

Harijs Poters un burvju akmens ir labākā daļa no tā turpinājumiem; nav brīnums, ka tai ir tāda pati slava kā spēlei. Atstājot bloķētus un netīšus smieklīgus rakstzīmju modeļus spēlē, Harijs Poters un burvju akmens ir apburošs un aizraujošs piedzīvojumu piedzīvojums visiem zēnu faniem turpinājuma vednis. Neatkarīgi Harijs dara, jums ir tendence darīt katru darbību, piemēram, vācot mājas punktus, spēlējot kalambola, cast viļņus un vairāk.

Tārpi Armagedona

Vairākas spēles tika ieviestas ar tārpi sērija un tārpi Armagedona izrādījās labākais un patika daudzi cilvēki. Spēle ietver tārpu komandas kontroli cīņā, kas noved pie nāves peldošā salā, kas tika izgatavota no tādām lietām kā augļi vai kosmosa kuģi ar ieročiem, piemēram, lidojošām aitām vai svētajām rokas granātām. Tas ir sasodīti smieklīgi un izklaides, kas dod jums non-stop jautri pat vecumu.

Rayman

Raymanam, episkā varonim, nav ekstremitāšu, pārvietojas no savas vietas personīgā misijā, lai glābtu savu pasauli no Mr Dark. Šajā ceļojumā viņš piedzīvo dažādas pasaules, piemēram, Sapņu mežu un joslu zemi, kas nerimstoši izskatās grūti ceļot. Varonis saņem vairākas iespējas lidot un veikt vairākas darbības. Turklāt Rayman ir viens no vislabāk pārdotajiem PS1 spēles visu laiku, un tas ir pierādīts fakts, lai gan.

Silent Hill

Šī spēle precīzi kopē daudzas filmas sekvences un aizrauj jūs ar pēkšņiem psiholoģiskiem gadījumiem. Harijs Mansons ir normāls tautietis, kurš turpina meklēt savu pazudušo meitu Silent Hill pilsētā. Tas nodrošina piecas dažādas un neticamas galotnes, kuras jūs negaidāt beigās. Jūs redzat migla visur apstāšanās jūs no pabeigt misiju. Tātad jums vajadzētu spēlēt šo spēli ar gaismām.

Resident Evil 2

Pēkšņi, cilvēki Jenots Pilsētas pārvēršas zombijiem un jūs uzņemties atbildību kontrolēt Leon un Claire, lai tos ārā dzīvs. Katram no viņiem ir savs interesants sižets, ar centrētu spēle izpētes un kaujas laikā. Spēle prasa gan jūsu smadzenes un moxie saskarties un iznīcināt zombijiem.

Ape Aizbēgt

Ape Escape ir viens no labākajiem 3D spēlētājiem, kas palielināja Ps1 vērtību spēļu mīļotāju vidū. Tā bija pirmā spēle, lai DualShock kontrolieris kļūtu par paziņu, ar diviem īkšķa pirkstiem. Spēles līmeņi ir atšķirīgi, un vizuālie attēli arī izskatās lieliski, un ir dažādi jautri ieroči, ko izmantot ar sizzling skaņu celiņu ar augstu tempu.

Wipeout

Wipeout ir anti-gravitācijas sacīkšu līga, kas nosaka cerības tādā veidā, ja jums patīk izpētīt futūristisko sacīkšu spēli. Nav priekšmets vai teorija īstenoti dziesmu un savākt ieročus, piemēram, mīnas un raķetes, lai izslēgtu pretinieka spēku. Jums ir jābūt uzmanīgiem ar kontroli, jo tie ir diezgan grūts, bet noteikti, jūs pierastu pie spēlējot spēli ar prieku, kad iesaistīti spēlē regulāri.

Final Fantasy VIII

Final Fantasy ir visu laiku pazīstamākā RPG sērija, un līdz brīdim, kad tiek uzsākta astotā sērija, nevienam nebija ne jausmas, cik ilgi šī spēle ilgs. Sižets griežas ap sekošanu jaunai grupai, kuru vada Squall Leonhart, kurš ir apmācīts uzvarēt burvjus. Jau no spēles sākuma tas liek jums stāvēt uz pirkstiem un saglabā aizraušanās konsekvenci, līdz spēles misija ir pabeigta. To ieskauj lielisku audio vizuālo, kas sniedz jums ārkārtas sajūtu spēlējot spēli.

Secinājums:

Iepriekšminētās labākās Ps1 spēles neaprobežojas tikai ar skatītāja interesēm; jums ir vairākas citas spēles, kas var apdomāt jūsu interesi un likt jums spēlēt, līdz jūsu spēļu vēlme ir apmierināta. Jūs varat meklēt dažādus forumus vai eksperta atzinumus, lai iegūtu mazliet padomu par to, kura spēle vislabāk atbilst jūsu bērnam, ko jūs varat piedāvāt vasaras brīvdienās vai kā iecienītāko caurlaides laiku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *