Labākās Golfa Spēles Android 2021

Labākās Golfa Spēles Android 2021

Golfs ir viens no populārākajiem vasaras sporta veidiem. Jūs greifers klubi, hit kursu, un ir dažas jautri. Ir golfa spēles mobilo, kā arī. Viņi nav tik labi, kā reālā lieta, vai pat konsole golfa spēles. Tomēr tas ir labs veids, kā nogalināt dažas minūtes golfa mīļotājiem. Ir daudz iespēju, bet tikai dažas labas. Šeit ir labākās golfa spēles Android 2021!

Putniņš Simpātiju: Fantāzija Golf

Birdie Crush: Fantasy Golf ir viena no jaunākajām golfa spēlēm šajā sarakstā. Tā lepojas viegli kontroli, jautri spēle, un daudz lietas, kas darīt. Katram kursam ir nepieciešams atšķirīgs triku komplekts, lai apgūtu kopā ar dažādām rakstzīmēm, ar kurām spēlēt. Spēles pamati patiesībā ir diezgan labi, neskatoties uz to, ka kontrole ir diezgan vienkārša. Protams, tas nav visreālākais spēle, bet tas ir pietiekami labs, lai kādu labu arcade golfa jautri. Tas noteikti ir viens no spēcīgākajiem variantiem žanrā, un arī grafika ir diezgan laba.

Tuksneša Golfs

Tuksneša Golfs ir pilnīgi pieņemama arkādes golfa spēle. Tu spēlē tuksnesis smiltīs kādā tuksnesī kaut kur. Spēle iezīmes vienkāršu 8 bitu grafikas, vienkāršu kontroli, bezsaistes atbalstu, un vairāk. Jūs vienkārši hit bumbu caurumā atkal un atkal. Tā nav sarežģīta spēle. Tiem, kas meklē dziļākas, lielākas golfa spēles, var būt nepieciešams meklēt citur. Tomēr šis maksā 1,99 ASV dolārus, tam nav pirkumu lietotnē un nav reklāmas. Tas ir pārsteidzoši katartiski spēlēt.

Golfa Kaujas

Golf Battle ir tiešsaistes putt-putt spēle. Tā piedāvā sešus pret sešiem tiešsaistes PvP sava veida sacensību formātā. Spēlētāji kinoizrāde savas bumbiņas up kursu un pirmais uz caurumu uzvar. Spēle ir arī viens pret vienu PvP, tonnas unlockable saturu, un daudz līmeņos. Tas nav Golfs tradicionālajā nozīmē. Nav nekādu agonizing pār izvēloties klubus vai vērojot vēja ātrumu. Tomēr arkādes darbība ir izklaidējoša. Ir arī klasisks režīms bez PvP, ja jūs vēlaties spēlēt solo par maz, bet. Tas ir freemium spēle, tāpat kā lielākā daļa golfa spēles šajās dienās. Tomēr šī nav spēle, kuru jūs uztverat nopietni, lai jūs vienkārši izbaudītu arkādes golfa jautrību, līdz tas vairs nav jautri un pēc tam atmest.

Golfa Sadursme

Golf Clash viena no populārākajām golfa spēlēm Android. Tas arī spēlē kā arkādes spēle. Jūs pakratīt pirkstu, lai sasniegtu bumbu. Šim ir arī mērķa mehāniķis, lai uzlabotu kontroli. Dažas citas funkcijas ietver tiešsaistes PvP, iknedēļas notikumus, spēļu tērzēšanu un daudz ko citu. Ir pat laika apstākļi, kas ietekmē spēli. Tiešsaistes PvP ir gadījuma jautājums, bet lielākā daļa no spēles ir labi. Tas ir freemium spēle, lai gan, tāpēc jābūt gataviem, ka, ja jūs nolemjat izmēģināt to.

Golfa meistars 3D

Golf Master 3D ir diezgan pienācīgas brīvi spēlēt golfa spēli. Spēle notiek gandrīz pilnībā tiešsaistē pret citiem spēlētājiem. Jūs kvadrātveida off pret pretiniekiem un spēlēt, izmantojot reālā laika multiplayer. Dažas citas spēļu funkcijas ietver pārsteidzoši pienācīgu grafiku, ieslēgšanos, lai padarītu lietas interesantas, un periodiskus turnīrus dažādām balvām. Tas ir labs laiks slepkava golfa faniem. Tomēr, tāpat kā visi brīvi spēlēt spēles, ir daži trūkumi, spēlējot tiešsaistes PvP spēle, kas ir arī brīvi spēlēt.

Mini golfs 3D pilsētas Zvaigznes Pasāža

Mini golfs 3D City Stars Arcade ir viena no tikai dažām pienācīgām mini-golfa spēlēm. Pat ja tā, tas ir tikai pienācīgs. Ir dažādi kursi spēlēt kopā ar tiešsaistes PvP, tērzēšanas funkciju, izaicinājumiem un daudz ko citu. Tā ir bezmaksas spēle ar energosistēmu. Tas ir sava veida klibs. Tomēr, jūs varat iegūt papildus enerģiju, skatoties bezmaksas reklāmas video, nevis maksāt reālu naudu. Tas nav ideāls, bet tas varētu būt sliktāks arī. Ir maz sūdzību par spēles fiziku un kontroli, bet citādi tas ir virs vidējā līmeņa mini golfam. Jūs varat arī spēlēt šo vienu par brīvu, izmantojot Google Play Pass, ja jums ir to.

Ikviena Golfs

Ikviena Golfs, iespējams, ir populārākā spēle sarakstā. Un tas ir arī apstrīdami vistuvāk lieta, ka jūs varat saņemt golfa simulators, bez faktiski ir viens no īstas golfa simulatori.Ko es domāju, ir tas, ka regulāri golfa simulators ir paredzēts, lai palīdzētu jums praksē faktiski spēlē. Tā kā ikviena Golfs ir kā simulācija par to, kas tas ir, piemēram, iziet un piedzīvot dienu golfa laukumā.

Jā, modeļi ir cartoonish, bet jūs varat pielāgot jūsu rakstzīmes, jūs varat brīvi klīst pa kursu ar kājām vai jūs varat atrast sev golfa grozs. Un šūpošanos un bumbu mehānika ir ļoti reāli, un daudz jautrības, lai putru apmēram ar.

WGT Golfs

WGT golfa spēle ir faktiski viens no labāk golfa spēles mēs atradām. Tā piedāvā reālus zīmolus, reālus kursus, pienācīgu grafiku un diezgan labu kontroli un bumbu fiziku. Ir arī tiešsaistes PvP režīms, multiplayer līderu saraksti, turnīri un daudz ko citu. Ir viens turnīrs, kurā uzvarētājs uzvar ceļojumā uz US Open. Tā ir freemium spēle, un tas nozīmē, ka ir freemium spēļu mehānika, piemēram, aprīkojuma līmeņa ups un tamlīdzīgi. Tas noteikti ir viens no labākajiem freemium golfa spēlēm mobilajās ierīcēs.

Bonuss: Fantāzijas Golfs

Fantāzijas sports ir jautrs veids, kā iesaistīties jebkurā sporta veidā. Ir fantāzija golfa kopā ar visiem citiem tautas sporta veidiem. Lielākais lēmums ir platformas izvēle. Ir vairāki, no kuriem izvēlēties, tostarp oficiālu PGA fantasy golf app. Kur jūs dodaties, ir atkarīgs no tā, kas jums patīk, patiešām. Jūs parasti var pievienoties vai izveidot līgas, spēlēt pret visiem cilvēkiem veidu, un progr parasti ļauj jums pārbaudīt un pārvaldīt savu stuff. Lietotnes parasti ir arī bezmaksas, lai gan dažas no tām var iekasēt maksu par pievienošanos Līgai. Mēs iesakām sērfot pa Google Play, lai redzētu jūsu iespējas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *