Labākās GBA Spēles, Kuras Varat Spēlēt

Labākās GBA Spēles Kuras Varat Spēlēt

Labākās GBA spēles: Game boy Advance (GBA) bija daudz spēļu, kuras jūs pat nevarat atrast citās spēļu sērijās. Ir zināms, ka GBA ir visu laiku iecienītākā spēļu sistēma katram spēļu mīļotājam. Lai gan GBA pastāvēja tikai deviņus gadus, tā noķēra lielāko daļu sirdis, un joprojām bērniem patīk spēlēt savas spēles. Pokemon ir viens labs piemērs labākajām GBA spēlēm, kuras jūs nekad neesat spēlējis,un lielākā daļa bērnu būtu pavadījuši stundas un stundas laika.

10 labāko GBA spēļu saraksts

Turpmāk izvēle labākajiem GBA spēles ir likts mobilo spēļu virsū spēļu maršruta kartē. Šis emuārs iepazīstina jūs ar top 10 spēlēm, kas iekļautas kā labākās GBA spēles ROM un labākās GBA spēles Reddit, bet ne tikai uz sarakstā norādīto. Ja esat vecāks un lasāt mūsu emuāru, iespējams, tā varētu būt labākā vieta, kur izvēlēties labāko GBA spēli saviem bērniem.

Zelda leģenda: Minish vāciņš

Šī spēle topi sarakstu, jo burvīgs Rakstura spēles raksturu, drosmi, un šūnu dizainu tā iekšpusē. Jums rodas vairāk smart mīklas un gudrāku puzzle mehānika spēlējot, kas alkst slāpes par spēli. Šī spēle sastāvēja no visām svarīgākajām veiksmīgas Zelda spēles iezīmēm. Minish Cap sniedza gala līdz beigām baudījumu un žēlastību, ka videospēlei vajadzētu būt saviem spēlētājiem.

Zelta Saule

Zelta saule ir final fantasy spēle, kas bija četras rakstzīmes, kas iet, lai aizsargātu pasauli Weyard, uzveicot vairākus karavīrus izlases Gājienu kaujas. Tam bija arī diezgan labs vārdu daudzums vārdu mīklas, kas iespaidoja spēlētājus turpināt spēlēt spēli. Zelta saule sekoja turpinājumam ar nosaukumu Golden Sun: The Lost Age, kas arī bija veiksmīgs kopā ar pirmo turpinājumu.

Castlevania: bēdu Ārija

Aria of Sorrow ir trešā un pēdējā GBA Castlevania spēle, kas parādīja, ka sērija varētu sasniegt augstāko diženuma līmeni, kas līdzīgs Nakts simfonijai. Aria bēdas ir vampiric sērija, kas iesaistīti Soma Cruz, kurš ņem reinkarnāciju Dracula veiksmīgi izklaides vairākus piedzīvojumus, ar mistisks spēku. Šī spēle ietvēra sotn nelineāro ekspedīciju, vislabāk strādājošo RPG mehāniku, labus atdzist ieročus un virkni biedējošu basu pudeles, kas arī bija pārsteidzošs.

Metroid Fusion

Ja jums ir bijusi brīnišķīgi Super Metroid spēli, tad jūs atradīsiet nav daudz atšķirību Metroid Fusion, bet tas nav turpinājums Super Metroid. Metroid Fusion ir viens no labākajiem 2D GBA Metroid spēles, ka jums kādreiz ir bijusi. Spēle tika pilnveidota no Super Metroid un ieviesa jaunus jaudas pastiprinātājus un mehāniku spēļu procesā.

Zelda leģenda: saite uz pagātni un Četri zobeni

Saite uz pagātni un Četri zobeni ir klasisks end-to-end Zelda piedzīvojums SNES. Šī spēle sērija celta mesmerizing haosu uz gaismas un tumsas pasaulēm Hyrule valdīja perfekti. Tā arī ieviesa jaunu Ostas funkciju ar nosaukumu “Četri zobeni”. Šī spēle ļauj diviem līdz četriem cilvēkiem atrisināt mīklas kopā un iekarot baddies šūnās. Saite uz pagātni jau bija augsto vietu sarakstā, un, pievienojot četrus zobenus, šīs spēles GBA versiju padarīja par visu laiku lielāko augstumu.

Advance Kari

Inteliģentās sistēmas, kas bija aiz spēles Fire Emblem, atrada advance Wars, Gājienu stratēģijas spēli. Tā ir armijas cīņas spēle, kurā zilā armija cīnās pret Sarkano armiju, kas sastāvēja no tvertnēm, artilērijas un kājniekiem. Tas bija grūts stratēģijas spēle, kas ietvēra dziļu kampaņu un kartes veidotāju. GBA bija arī turpinājums Advance Wars 2: The Black Hole Rising, kas arī bija lieliski ar dažām pievienojumprogrammām esošajam priekšgājējam.

Metroid: Nulles Misija

Zero misija bija vecais stāsts par Samus Aran pirmo piedzīvojumu ar pārdefinētu kauju, kas redzama Super Metroid un Metroid Fusion. Tā bija smalka spēle un pat izskatījās skaista un labāk spēlēt. Zero misija deva justies atgriezties planētas Zebes justies pilnīgi atsvaidzināts.

WarioWare: Savīti!

WarioWare, microgame, nepieciešams spēlētājiem, lai veiktu ātras uguns uzdevumus sekundēs. Ne katra spēle bija vienkārša, bet visi no tiem bija izklaidējoši. Tas bija pazīstams kā ārprātīgais spēli, jo aizraušanās tas dod jums ar deformē un pagriezienus, jo īpaši, ja jūs spēlēt šo spēli publiski, Jūs noteikti uzskata par īstu traks cilvēks.

Mario & Luigi: Superstar Sāga

Spēle sākās kā viena no Nintendo labākajām Mario spinoff sērijām. Spēle demonstrēja divas pasaules vai karaļvalstis, lai viegli saprastu, pazīstamo sēņu valstību, kas ātri pārcēlās uz Beanbean Karalisti, kur diviem brāļiem vajadzētu ceļot pāri, lai atgūtu savu princeses persiku balsi. Atšķirībā no citām spēlēm, Mario & Luigi ir nopietni mirkļi, kas iestrādāti iekšā, bet arī ir jautri fakti starpniekā.

Super Mario Pasaule: Super Mario Advance 2

Mēs būtu nepareizi, lai šajā sarakstā neiekļautu Super Mario World, vienu no visu laiku lielākajiem sānu ritināšanas platformeriem. Atbrīvots kā Super Mario World: Super Mario Advance 2, šī SNES classic GBA osta skāra visas pareizās piezīmes un ieviesa vienu no Mario neticamākajiem piedzīvojumiem jaunās paaudzes spēlētājiem.

Castlevania: mēness aplis

Palaišanas spēle, Castlevania: Circle of the Moon jutās kā ode agrīnajiem nosaukumiem sērijā. Bruņojušies galvenokārt ar pātagu, Nathan, vampīru mednieks, sameklē Dracula, lai glābtu savu mentoru. Circle of the Moon, bet acīmredzami pavirša Atpakaļ uz SNES un NES Castlevania nosaukumiem, arī ņēma nianses no Symphony of the Night tās RPG elementiem. Galu galā mēness aplis jutās kā piedzīvojums, kas saistīts ar diviem laikmetiem, bet kaut kā tas lieliski sanāca kopā un ieguva GBA pie rip-rūkšanas sākuma. Tomēr mēs iesakām to atskaņot konsolē ar aizmugurgaismotu ekrānu, jo pēc noklusējuma tas ir ļoti tumšs.

Kingdom Hearts: atmiņu ķēde

Kingdom Hearts: atmiņu ķēde nāca līdzi, kad dīvainajam Disney-Final Fantasy mashup joprojām bija jēga. Tiešs turpinājums oriģinālam un pirmais spinoff tagad mulsinoši paplašinātajā sērijā, Chain Of Memories joprojām ir viens no labākajiem ierakstiem franšīzē šodien. Tirdzniecības darbības spēle reāllaika stratēģijas mehānikai lielā mērā atmaksājās GBA. Izmantojot iedvesmotu karšu cīņas un klāja veidošanas mehāniķi, Sora un draugi devās ceļā caur pils aizmirstību, lēkājot no Disneja pasaulēm, izmantojot Sora atmiņas. Atmiņu ķēde gan izskatījās, gan spēlēja lieliski. Ja vēlaties spēlēt skaistāku šīs lieliskās stratēģijas spēles versiju, PS2 remaster ir pieejams Kingdom Hearts HD 1.5 Remix uz PS4 un PS3, un 2020.gadā tas nonāks Xbox One.

Auto Battler Joe

Auto Battler Joe ir Mad Max-iedvesmoja JRPG jūs nekad zināja, ka jūs vēlējāties. Pasaule atrodas drupas, kabatas civilizācijas joslā kopā nomocījies ciematos, un auto battlers padarīt savu iztiku, dodoties uz atkritumiem meklē metāllūžņu un konkurē nāvīga sacensībās. Tavs tēvs ir pazudusi, un baumas ir tas, ka viņš ir piekārtiem ar visvairāk nežēlīgs auto cīnās banda, kas tur.

Un tāpēc jums ir ceļot no pilsētas uz pilsētu, tērzēt ar vietējiem iedzīvotājiem, uzņemties nepāra darbu, uzlabot savu auto, un berzt zemi meklē clues uz tēva atrašanās vietu. Tas ir dīvains žanru maisījums, bet Car Battler Joe padara to visu kopā sprādzienbīstamā veidā.

Taktika Ogre: Lodis bruņinieks

Ogres Kaujas franšīze joprojām ir slēpta dārgakmens rietumos, nekad komandējot tādu pašu drudžaino entuziasmu kā jūsu pēdējās fantāzijas vai vecākās ritināšanas. Bet tiem, kas zina, Quest sērija ieņem īpašu vietu Taktiskā-JRPG žanra vēsturē.

Iedvesmojoties no 90. gadu sākuma Balkānu konflikta, radītājs Jasume Matsuno lika pamatus Ogres kaujai, pirms izstrādāja atzīto Vagrant stāstu, Final Fantasy taktiku un FF12 Square Enix. Lodis bruņinieks tika izstrādāts pēc tam, kad Matsuno atstāja uzņēmumu, taču tas joprojām ir piemērots turpinājums viņa pirmajam taktiskajam meistaram.

Urbjmašīna Buldozers

Mēs mīlam Pokemon spēles tikpat daudz kā nākamais potenciālais kolekcionārs, bet tā vienmēr ir patīkami redzēt sērijas veidotāju Game Freak izmēģināt kaut ko jaunu papildus monstru kolekcionāriem, kurus tā turpina sūknēt. Drill Buldozeri beidzās ar to diezgan izbraukšanas Game Freak, galvenokārt pateicoties tās interesantu pieeju platforming, kas galvenokārt iesaistīti urbšanas viss ap jums.

Varonis Džils un viņas ļoti pielāgojamais urbis izpētīja daudzus iespaidīgi ekspansīvus posmus, un stāstu stāstīšana mums atgādināja par mūsu iecienītākajām mānijas anime sērijām. Spēle tika padarīta vēl iespaidīgāka, pateicoties grozam pievienotajam dārdoņa iepakojumam, kas ir funkcija, kas izmantota dažās spēlēs, un tā, ko Drill buldozers izmanto ar panache.

Final Fantasy VI

Final Fantasy VI netika izlaists Ziemeļamerikā līdz 2007. gadam un ne vairāk kā divus gadus pēc Nintendo DS palaišanas. Tas ir viens no labākajiem ierakstiem ilgstošajā sērijas kategorijā. Spēlei Pirmo reizi bija stratēģiska spēle, episks stāsts un nepārspējams skaņu celiņš klausulē. Final Fantasy VI ir viens no labākajiem RPGs jebkad veikts Saņemot panākumus Final Fantasy I, II, III, IV, un V.

Secinājums:

Ir vairāk nekā 50 labākās GBA spēles, kas uzvarēja videospēļu mīļotāju sirdis. Tomēr ir tikai daži, kas saņēma visaugstākās balsis sabiedrības vidū. Ja jūs esat 1990. gada bērni vai 2000. gada sākumā bērni, tad jums noteikti patiks šīs Nintendo spēles, kas nekad neļaus jums pārvietoties no vietas, kur atrodaties. GBA spēles izrādījās labākais rotaļu laiks bērniem, vidēja vecuma pusaudžiem un pat jauniešiem dažreiz kā viņu iecienītākais caurlaides laiks. Jūs varat jebkurā laikā rakstīt mums par mīļākie video spēles, kas pārsteidza jūs līdz, un kā jums patika spēlēt, kā pārskatīšanu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *