Labākās Automašīnu Spēles 2021 Gadā

Labākās Automašīnu Spēles 2021 Gadā

Ja jums patīk auto sacīkšu spēles, ir daudz dažādas iespējas, kas pieejamas dažādās ierīcēs, lieliskas sacīkšu spēles ir izlaistas īpaši lietotājiem PlayStation 4 un PC spēles, kuras var izmēģināt tagad, un Zemāk mēs ļaujiet mums uzsvērt svarīgākais no tiem.

Rallija Māksla

Art of rallija godina rallija sacīkšu vēsturi ar krāšņām zemu poli grafikas un izpildot spēle. Karjeras režīmā jūs sākat ar vecākām 1960. gadu rallija automašīnām, piemēram, Mini Cooper vai BMW 2002, un sacensties gadu desmitiem un arvien augstākos līmeņos. Tas ir indie nosaukums, un tāpēc automašīnas nav licencētas, un tās ir tikai brīvi balstītas uz rallija visu laiku lielajiem, taču ir skaidrs, kura automašīna ir Audi Quattro S1 B grupas sacīkšu automašīna un kas ir Subaru WRX STi. Brīvā klīst režīmā, izpētīt skaisti kausēti nogāzēs, pilsētas un līdzenumi visā make-ticēt pasaulē, un piedalīties scavenger medības, lai atbloķētu vairāk automašīnu.

Laika izmēģinājumi ir jautri, ja jūs meklējat, lai konkurētu par konkrētiem posmiem un salīdzināt reizes uz pasaules līderu. Rallija vienkāršības māksla palīdz izcelt detaļas, kas ir svarīgas sacīkšu spēlē, visredzamākais ir labs laiks. Nav piespiedu stāsta ar sierīgu dialogu, un nav milzu reklāmu, kas apmestas ar automašīnu logotipiem, tāpēc tas ir svaiga gaisa elpa šodienas sacīkšu spēļu ziņā. Tas ir milzīgs atlases automašīnu un asas detaļas, piemēram, kvēlojošs karstā bremžu rotoriem, kas ļauj spēlētājiem, lai vilktu rokas bremzi uz fun tomēr viņi vēlas. Tas ir pieejams Steam, GOG un Epic Games veikalā.

Nepieciešamība pēc ātras siltuma

Need For Speed sērija ir viena no vecākajām sacīkšu spēlēs, un jaunākā iemaksa, Need For Speed: Heat, tika izlaista 2019.gada novembrī. Kā saka EA, ” Need For Speed Heat ir dinamiska spēle, adrenalīna degvielas sacīkšu spēle. Šajā vienā likuma līnijas pazudīs, kad saule sāk iestatīt. “Tāpat kā iepriekšējās Need For Speed spēles, jūs varat spēlēt ielu sacīkšu un uzņemties Speedhunter dienas laikā, pazemes sacīkstes naktī. In Speed Hunter kāršu atklāšana, jūs rase, lai uzvarētu bankā dažādos autosporta pasākumos (sacīkšu, dreifēšanu, un offroad), bet nakts sacīkšu iebrukums būs palielināt savu reputāciju.
Par nodarbojas ar policiju tradīcija turpinās siltumu. Dienas laikā jums ir nepieciešams darīt visu iespējamo, lai saņemtu viņiem tramdīt jums. Bet naktī jums būs jātiek galā ar negodīgiem darbiniekiem, kas meklē jūs un jūsu automašīnu. Ir daudz pielāgošanas iespējas Need For Speed Heat, ar vairāk nekā 125 automašīnām, no kuriem izvēlēties.

Amerikāņu Kravas Simulators

Viņi nevar palikt mājās, viņi kravas automašīnu vadītājiem! Bet tagad jūs varat palikt mājās un izlikties par kravas automašīnas vadītāju ar amerikāņu kravas automašīnu simulatoru. Jūsu mērķis ir piegādāt preces un pelnīt naudu, uzlabot savas kravas automašīnas, iegādāties jaunas un pieņemt darbā vadītājus. Jūs zināt, jums veidot lielāko un labāko pārvadājumu biznesu, kas tur. Spēle notiek pasaulē, kas ģeogrāfiski ir līdzīga rietumu Amerikas Savienotajām Valstīm, un jūs apmeklējat tādas pilsētas kā Lasvegasa, San Diego, Fīniksa un Sietla. Saskaņā ar pašreizējo konsultāciju pret ceļošanu, ATS varētu būt labākais veids, kā apmeklēt pilsētas rietumos.

Raķešu Līga

Ernests Hemingvejs ir lieliski citēts, sakot, ka ir tikai trīs sporta veidi, vēršu cīņas, autosacīkstes un alpīnisms, un ka pārējie ir “tikai spēles”. Mums būtu interesanti uzzināt, ko vecais Ernijs būtu izgatavojis no Rocket League, kas ir mazliet līdzīgs viņa mīļotajam motosportam, bet tā vietā apvieno ar petroleju darbināmas automašīnas, milzu futbolu un burtiskus sprādzienus, kad jūs iegūstat rezultātu. Iespējams, ka viņam nav pietiekami daudz mirušo buļļu.

Mēs atzīties, Rocket League ir braukšanas spēle tikai ļoti loosest nozīmē vārdu, jo jūs pavadīt labu daļu sava laika gaisā, bet mēs apgalvojot šo izcili multiplayer sporta spēli, kā mūsu pašu neatkarīgi. Tā kā mēs esam izveidojuši daudz laika TG TV, futbols ir bezgalīgi labāks, pievienojot riteņus, ne tikai tāpēc, ka mums nekad nav bijis mērķis, ko var neatbalstīja Rocket League

CarX Drift Sacīkšu

CarX Drift Racing ir drift sacīkšu spēle. Tas ir ķekars satura vienkāršību pieņēmumu. Tas ietver kampaņas režīmā, vairāk nekā divi desmiti automašīnas, lai atbloķētu, desmit dziesmas spēlēt caur, un spoku režīmā. Ghost režīms ļauj rase savu labāko laiku uz sliedēm esat pabeidzis. Tam ir trūkumi. Nav mākoņa taupīšanas, un tas sūkā. Tā arī nav ļoti liela spēle. Tas nepadara to sliktu, bet tas ir kaut kas jāpatur prātā.

KSA sacīkšu 2

CSR Racing 2 ir viens no populārākajiem drag-sacīkšu auto spēles uz mobilo. Spēles gaļa ietver kampaņas režīmu, kas kļūst arvien grūtāks. Tā ietver arī ķekars automašīnu, lai atbloķētu, kā arī tiešsaistes multiplayer režīmā. Automašīnas ir arī pielāgojamas un uzlabojamas, lai iegūtu labāku izskatu un ātrāku sacensību laiku tāpat kā lielākā daļa freemium spēļu, tai ir tādas lietas kā enerģijas sistēma, kas jums laiku pa laikam jāgaida. Grafika ir fantastiska, bet spēles endgame atstāj daudz ko vēlēties.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *