Labākās Auto Sacīkšu Spēles Android 2021

Labākās Auto Sacīkšu Spēles Android 2021

Auto sacīkšu spēles ir vieni no populārākajiem un slavens visā pasaulē. Tas dod jums iespēju spēlēt slavenākajiem un ātrākajiem automobiļiem pasaulē.

Kas simulē reālas automašīnas ar pietiekamu detalizāciju, lieliskām liela attāluma attēlveidošanas tehnoloģijām un iespaidīgiem vizuāliem un daļējiem automobiļu efektiem

Lai jūs iedomāties, ka jūs izmantojat reālu sacensības, pieņemsim iepazīt slavenākajiem un labākajiem auto sacīkšu spēles Android ar iespēju lejupielādēt katru spēli apk vai Google Play formātā.

Asfalts 9: Leģendas

Asfalts 9: leģendas ir viens no labākajiem sacīkšu spēle android no jaunākajiem un populārākajiem sacīkšu spēle ar Gameloft.

Asfalts 9: Leģendas labākais sacīkšu spēle android Tā piedāvā lielisku sarakstu ar labākajiem auto sacīkšu spēles Android hibrīdautomobiļiem, kas ir speciāli sagatavoti šo spēli,

Pateicoties lieliskajam dizainam un izcilai veiktspējai, varat arī izmantot modifikācijas un retušēšanas rīku, lai izvēlētos atbilstošu krāsu un rīkus jūsu automašīnai. Jūs varat arī izvēlēties krāsu riepu un vairāk, lai iegūtu auto cienīgs jums šajā sacensībā.

Jūs neatradīsiet tāpat kā jebkurā citā spēlē, piemēram, Ferrari, Porsche, Lamborghini, un W Motors, jo asfalta 9 spēle satur vairāk nekā 50 ātrgaitas automašīnām visā pasaulē katrs transportlīdzeklis ir rūpīgi atlasīti atbilstoši.

KSA Sacīkšu 2

CSR2 ir viens no populārākajiem auto sacīkšu spēles Android telefoniem, jo tas liek reālu top ātruma sacīkšu Jūsu rokās.

Caur KSA Racing 2 spēli, jums būs iespēja izvēlēties supermašīnas, kas jums bija dreaming, mainīt tos, un pievienot aksesuārus, kas palielina savu ātrumu.

Tā kā CSR2 spēlē ir vairāk nekā 200 oficiāli licencētu automašīnu no labākajiem automobiļu ražotājiem pasaulē, piemēram, Ferrari, Porsche, Aston Martin, McLaren, Bugatti un Lamborghini.

Tagad varat pielāgot savas automašīnas, lai sasniegtu maksimālo ātrumu, lai tieši konkurētu ar citiem spēlētājiem no visas pasaules.

Velciet Sacīkšu

Drag Racing ir vēl viena no populārākajām automašīnu sacīkšu spēlēm Android ierīcēm ar lielisku vērtējumu un daudzām lejupielādēm, piemēram, tās priekšgājējiem, bet tas, kas ar to nepareizi, ir iepriekšējo divu spēļu grafikas trūkums.

Tomēr jūs, iespējams, nepamanīsiet, ka, ja jūsu tālrunim ir vidējās iespējas, bet, no otras puses, jūs atradīsiet automašīnu mehāniku. Un tā kontrole ir gluda un lieliska veiktspēja un spēle.

Jūs atradīsiet daudz fantastisku un modernas automašīnas, kas spēlē, ka jums ir atslēgt, lai varētu spēlēt ar viņiem, jūs varat Drag Racing race par savu, vai ievadiet tiešsaistes izaicinājums ar grupu citu reālu braucēji vai ar draugiem, vai rase pret 9 spēlētājiem vienā piegājienā reālā laika spēlēm.

Nepieciešamība pēc ātruma

Need For Speed – nav ierobežojumu Need For Speed ir viens no labākajiem un populārākajiem auto sacīkšu spēle, un visvairāk novērtēta tās augstas izšķirtspējas 3D grafikas, ātrumu un vienmērīgu veiktspēju, jo tas satur slavenākajiem automašīnas visu marku,

Jūs izvēlaties savu sapņu transportlīdzekli un veicat pielāgojumus un īpašus pieskārienus. Jums ir, lai saņemtu savu auto, lai palielinātu savu ātrumu un sejas jūsu konkurentiem un citiem spēlētājiem neticami sacīkstēm, ceļiem un līknes.

Hill Climb Racing 2

Hill Climb Racing 2 Visbeidzot, Hill Climb Racing ir skaistākā spēle, ko visi mīl, jo tā ir spēle, kas atbilst gandrīz visām Android ierīcēm. Šī spēle nekonkurē ar iepriekšējām spēlēm grafikas un grafikas ziņā, jo tā ir divdimensiju.

Tā ir vienkārša spēle veiktspējas ziņā, bet izklaidējoša un fantastiska, kas nodrošina iespaidīgu automašīnu kolekciju, no kuras jūs varat izvēlēties un sākt spēlēt,

spēle satur reitingu 4,6 no 5 ar vērtējumu vairāk nekā 3,3 miljoni cilvēku, un vairāk nekā 100 miljoni Android lietotāju to ir lejupielādējuši.

Gangstar Vegas

Gangsteru sērija ir izveidojusi dažas no labākajām android atvērtās pasaules spēlēm. Viņiem ir pārsteidzošas funkcijas, un jūs varat tos atskaņot bezsaistē.

Lielākā atvērtā pasaule spēles ir daudz automašīnu, velosipēdu un pistoles, ka jūs varat baudīt. Jūs varat arī spēlēt stāstu režīmu un pabeigt misijas.

Tas ir ļoti aizraujoša un atkarību spēle, kas ir liels skaits stāsts misiju baudīt. Lai gan stāsts režīmā Gangstar Vegas var spēlēt bezsaistē, tiek savienots ar internetu, ļauj piekļūt slodzes pārsteidzošu funkcijas.

GTA San Andreas

Protams, mēs visi esam iepazinušies ar GTA sēriju. Bet daudzi cilvēki nezina, ka spēle ir pieejama arī Android.

GTA San Andreas ir pārsteidzoša spēle ar milzīgu atvērtu pasauli, kuru var spēlēt bezsaistē. Visas spēles funkcijas ir viegli pieejamas bezsaistē.

GTA San Andreas ir vairāk nekā simts misijas un atvērtā pasaulē tās self ir ļoti jautri klīst apkārt. Tas ir viens no labākajiem bezsaistes android spēles tieši tagad.

Forza Motorsport 7

Mūsu Forza Motorsport 7 pārskatā Džeimss to sauc par ” tik plašu un visaptverošu, ka ne tikai es varu to pārvērst par stulbu spēli par furgoniem, es varu arī padarīt to par spēli par mana furgona apsēstības iekarošanu un beidzot mācīties, kā vadīt atdzist sporta automašīnas.”Tas ir viens no visaptverošākajiem transportlīdzekļu mīļotājiem Smilšu kastes, kas spēj nodrošināt tiem, kas vienkārši vēlas iet ātri spīdīgos metāla būros, simulācijas die-hards un ikvienam starp tiem.

Dinamisko laika apstākļu efektu pievienošana pārveido tipisko sacensību No Tehniskā maršruta iegaumēšanas testa uz ekspromtu peļķe-manevrējot maratonu ar zemu redzamību. Nakts dziesmas lēnām pāriet uz rītausmu, saules gaisma aizpilda piķa melno tumsu, kamēr Forza izskatās un spēlē labāk nekā jebkad agrāk. Tas ir nosvērts ar šausmīgu progresēšanas sistēmu, kas ir pārāk atkarīga no hackneyed laupīt kastes sistēmas, bet kā pirmais maģistrāles Forza datorā, Motorsport 7 ir pietiekami kaļams, lai absorbētu dažu ātruma izciļņu šoku.

Netīrumi Rallijs 2

Pirmais Dirt rallijs bija atklāsme, kad tas ieradās 2015. gadā, atkāpjoties no snapback vāciņiem un enerģijas dzērienu reklāmām, kas agrāk nāca, lai definētu Dirt sēriju, un atjaunojot savu uzmanību uz satriecošo izaicinājumu – labi, tikai turot automašīnu uz rallija kursa Ceļa. Dirt rallijs 2 dara, ka pārāk, un tā ” labāk pie tā visādā veidā.

Saliedēšana ir neticami augstas prasmes disciplīna, un Codemasters neprasa mazāk no jums, nekā būtu īsts 4WD WRC transportlīdzeklis. Vismaz, tas ir, kā tas jūtas-patiesībā neviens no mums ir firsthand pieredze par to, kā tā uzskata, lai sviest Citroen caur Somijas netīrumiem ceļiem, cik ātri vien Sebastien Ogier var darīt, ne arī mēs kādreiz. Bet svara pārnešana Dirt rallija automašīnās, neapstrādātas jaudas sajūta, kamēr riteņi scrabble Vilces zem jums, jūtas pilnīgi pārliecinoši.

iRacing

Ar regulārām tiešsaistes sacīkšu līgām un rūpīgu automašīnu un sliežu modelēšanu iRacing ir tik tuvu reālām sacīkstēm, kā jūs varat nokļūt datorā.

Tas arī nozīmē, ka iRacing ir kaut kas, kas jums jāstrādā. Tam nav nozīmīga viena spēlētāja Komponenta, un ar abonēšanas maksu un tiešraides turnīru plānošanu tas prasa ievērojamus ieguldījumus. Ak, un spēka atgriezeniskās saites ritenis šeit ir diezgan burtiski vajadzīgs – tas nav mums, sakot, ka gamepad atbalsts ir slikts. Spēle vienkārši neļaus jums sacensties, ja vien jums nav riteņa.

Bet noteiktai sim sacīkšu ventilatora klasei nekas nav salīdzināms. Ļoti labākais iRacing spēlētāji bieži konkurēt reālajā autosportā pārāk, un veikt karjeru no eSports sim sacīkšu. Un, pirmoreiz atbrīvojot tagad vairāk nekā pirms desmit gadiem 2008. gadā, tas katru gadu konsekventi palika ar jaunākajiem simulatoriem. Diezgan sasniegums.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *