Labākās Android Spēles Kurām Nav Nepieciešams Internets

Labākās Android Spēles, Kurām Nav Nepieciešams Internets

Tiešsaistes spēles ir zināms, ka mīļākie ikvienam. Bet katru reizi, kad tas nav jābūt, ka persona ir pieejama ar interneta pieslēgumu, un viņi var spēlēt spēles. Ja jūs gaida Nav interneta spēles, tad jums ir izkrauti uz pareizo platformu.

Šeit mēs apspriedīsim spēles, kas vispār neizmanto WiFi. Jums ir nepieciešams kādu laiku lejupielādēt spēli savā tālrunī, un pēc tam, bez interneta, jūs varat spēlēt šo spēli.

Top 10 labākās Android spēles bez WiFi vai interneta 2021

Jūras Kaujas 2

Ja jūs atceraties veco spēli līnijkuģis, tad šis ir īstais, lai jūs varētu izvēlēties, jo nav WiFi spēli. Uz režģa kartē, jūs un jūsu pretinieks gabals jūsu formas un šaut raķetes pie koordinātām. Jūs mēģināt izlietne tos visus. In sea Battle 2, Jums būs gatavojas piedzīvot to pašu punktu degvielas šajā spēlē ir pieejama bezsaistē, un Jums būs gatavojas spēlēt pret AI.

Turklāt, ja jūs vēlaties spēlēt šo spēli multiplayer, tad jums ir nepieciešams, lai ieslēgtu Bluetooth. Bez nepieciešamības interneta pieslēgums, jūs varat spēlēt šo spēli viegli. Turklāt, ja jums ir pieejama viena ierīce, tad divi cilvēki var spēlēt vienā tālrunī, veicot pagriezienus.

Fliks Futbols

Fliks Futbols ir arī viens no labākajiem izvēli, lai jūs varētu izvēlēties, kad jūs gaida Nav interneta spēles. Futbols ir viens no pasaules populārākajiem sporta veidiem, un visiem patīk spēlēt arī to. Tāpēc jums ir nepieciešams, lai lejupielādētu spēli, un šeit jums būs gatavojas saņemt ārkārtas grafikas, labs fizikas dzinējs, un precīzu spēle, kas jums jādara, ja jūsu mērķiem. Ikreiz, kad jūs izdzīvot bumbu pareizajā trajektoriju un sākt veikt mērķi, jums būs gatavojas nopelnīt. Turklāt jūs varat palielināt mērķi ar dubultiem punktiem, laiku un citiem faktoriem. Tas ne tikai palielinās rezultātu, bet arī palīdzēs jums efektīvi iesaistīties tajā. Vai jūs vēlaties saņemt Pieejams ar ierobežotu laiku kicks vai precizitātes kicks, Jums būs izklaidēs.

Augi vs Zombies

2013.gadā tika uzsākta Plant versus Zombies 2, un tas ir viens no labākajiem bez WiFi spēlēm, kas jāapsver, jo šeit viss ir par laiku. Ik uz soļa, tas ir jābūt, lai jūs varētu turēt stratēģiju, kas palīdzēs jums spēlēt ar zombijiem viegli. Augi ir pieejami ar dažādām spējām, un zombiji mēģinās nogalināt jums. Viss, kas jums jādara, ir gabals augus tādā veidā, ka zombiji nevar iznīcināt tos jebkurā gadījumā. Jums ir nepieciešams, lai nokārtotu up stratēģiju, kas padara to grūti zombijiem iekļūt pagalmā un arī nekādu kaitējumu tiks nodarīts augiem.

Asfalta Nitro

Ja jums patīk auto sacīkšu, un jūs vēlaties, lai saņemtu Pieejams ar bezmaksas spēles bez WiFi, tad Asphalt nitro ir pareizais, lai jūs varētu izvēlēties. Labākā daļa par šīs spēles lejupielādi ir tā, ka tā aizņems tikai 110 MB vietas, un pat vecākai aparatūrai tā darbosies.

Svītrains leju Nitro versija citu populāru augstas klases asfalta auto sacīkšu sēriju, un šeit jums būs gatavojas iesaistīties to efektīvi. Tur varētu būt iespēja, ka grafikas var pievilt jums, bet spēle ir neparasts. Jums ir nepieciešams, lai konkurētu ar otru un uzlabot savu braukt. 125 līmeņi ir pieejami, un katrā līmenī, grūtības būs gatavojas palielināt. Šis ir viens no labākajiem bezsaistes spēles jums var būt.

Crossy Road

Crossy Road ir viens no tiem labākajiem spēles bez interneta, kas dos jums atkarīgi, jo šeit grafikas izmanto arī ir ļoti pārsteidzošs, un Jums būs gatavojas iegūt daudz, lai izpētītu. 8 bitu pikseļu mākslas stila dizains ir krāšņs, un jums ir nepieciešams kontrolēt vistu. Vistas gaida ceļa šķērsošanu.

Jums ir nepieciešams, lai pieskarieties uz priekšu vienu joslu un šķērsot ceļu atbilstoši. Ir nepieciešams izvairīties no visām automašīnām uz automaģistrālēm un padarīt ceļu vienkāršu. Ir pieejamas drošas zaļas brilles, kas palīdzēs jums aizsargāt. Bez tam, jums ir nepieciešams, lai kontrolētu vistas, jo automašīnas, kas nāk, ir ļoti liels ātrums, un tas varētu kaitēt jums. Jūs varat spēlēt šo spēli bez pat kļūst garlaicīgi.

Sudoku

Sudoku ir viens no visvairāk mīlēja spēli ikvienam. Uz Play veikalā, Jums būs gatavojas uzzināt vairākus failus, kas pieejami ar Sudoku. Bet viens uzsāka Fassor s ir vislabāk izvēlēties, jo jūs varat spēlēt šo spēli bez interneta, kā arī. Par prasmju līmenis ir pieejams, un jums ir nepieciešams, lai nodzēstu tos visus atbilstoši. Kad tu spēlē to, jūs varat izcelt aptuvenu numurus šūnā. Bet par to pašu 30 sekundes sods tiks iekasēta.

Kad esat pārliecināts, ka tas ir konkrētais numurs, kuru vēlaties ievadīt, varat to virzīties uz priekšu. Sodi, kas ir maksas būs pievienot rezultātu, un tad īpaši rezultāts saņems parādījās.

satriecošajā

Smash hit ir arī viens no visvairāk atkarību spēles uzsākta 2014.gadā. Labākā daļa par šo spēli ir šeit jums būs spēlēt spēli no viedokļa pirmās personas, un jums ir nepieciešams, lai mest tērauda bumbiņas pie stikla priekšmetiem. Metot bumbiņas, jums ir nepieciešams, lai iznīcinātu objektus gabalos. Kad jūs veidot ķēdi veiksmīgu met, tas palielinās savu rezultātu. Soli pa solim, jums būs virzīties uz priekšu ar līmeņiem, un varēs pamanīt savu progresu, kā arī.

Bez tam, jums ir jāzina, ka neviens stikla objekts būs hit jums pretī. Ja tas pats notika tad, tas galu galā spēli. Tas arī hits kategorijā bez interneta spēles.

Džungļu Marmora Sprādziens

Jungle marble blast ir alternatīva versija Zuma. Šī spēle nevar strādāt bez interneta, bet, ja jūs izmantojat džungļu marmora sprādzienu, nav nepieciešams, lai jūs varētu pieejams internetā. Grafikas izmantošana ir arī ļoti gluda, un spēle ir jautri. Jūs varat pieskarties jebkurā vietā uz ekrāna, ja jūs vēlaties, lai šautu. Turklāt, ja jūs vēlaties, lai šautu starp divu krāsu laukumiem, iespēja ir pieejama arī. Ietvaros secībā, jums ir nepieciešams, lai parādītu kvadrātu, līdz ķēde ir pabeigta. Centieties, lai saglabātu jaudas progr, kas palīdzēs jums nosūtīt ķēdi atpakaļ un pārvērst lielu gabalu vienā krāsā. Turklāt, jūs varat domnas tos aizmiršana, kā arī. Jūs varat viegli spēlēt šo spēli bez interneta.

Tiešām Slikti Šahs

Šahs tiek uzskatīts par vienu no tām prāta spēlēm, kurās var darboties tikai stratēģijas un koncentrēšanās. Ja jums ir interese par šahu, tad jums ir lejupielādēt tiešām slikti šahs, un šeit jums būs iespēja apstrīdēt sevi un domāt savādāk. Jūs varat spēlēt spēli bezsaistē, kā arī. Šajā spēlē pieejamais šaha galdiņš paliks standarts, un šeit jūs varat sākt ar trim karalienēm un vienu marionetēm un sešu klinšu sēriju.

Neatkarīgi no tā, ko jūs zināt par šahu, tas beigsies pēc tā spēlēšanas,un šeit jūsu domāšana gatavojas palielināt. Tiklīdz jūs paaugstināt rangu, AI līmenis paliks tāds pats, un arī Jums būs iegūt labākas iespējas, lai sāktu.

Konfektes Simpātiju Sāga

Candy Crush Saga ir visvairāk patika spēle ikvienam. Šis ir viens no interesantākajiem spēles spēlēt, jo nav interneta pieslēgums nepieciešams, lai jūs varētu spēlēt. Jums ir nepieciešams, lai atbilstu vienas krāsas sastāvdaļas ar otru. Tiklīdz jūs pāriet uz nākamo līmeni, grūtības ir tur, kas jums ir nepieciešams, lai atrisinātu. Tūkstošiem līmenī ir iekļauts tajā, un nav nepieciešams, lai jūs varētu saņemt Pieejams ar interneta pieslēgumu vispār. Turklāt, katrā līmenī, jums būs gatavojas nopelnīt dažas priekšrocības, kas padara jūsu spēle gluda.

Secinājums:

Ne tikai iepriekš minētā iespēja, bet arī spēļu saraksts bez interneta ir garš. Jūs varat lejupielādēt jebkuru no tiem un atskaņot tos. Bet spēles, kuras mēs minējām iepriekš, ir līdz zīmei un neļaus jums justies vīlušies par katru cenu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *