Labākā video rediģēšanas programmatūra Windows

Labākā video rediģēšanas programmatūra Windows

Labākā video rediģēšanas programmatūra Windows 2021: – jūs varat veikt pārsteidzošas pārejas ar savu videoklipu, ņemot vērā, ka jums ir ideāla video rediģēšanas programmatūra. Tas aizņem daudz rakšanas, lai atrastu labākos, kas perfekti atbilst rāmim. Esmu sašaurinājis meklēšanu ar šīm top 10 video rediģēšanas programmatūrām, kuras varat izmantot, lai sniegtu galīgo formu saviem videoklipiem video projektiem šeit.

Labākā Video rediģēšanas programmatūra (Bezmaksas un apmaksāta)

Jūs varat pamanīt virkni video rediģēšanas lietojumprogrammu gan pamata, gan uzlabotām video rediģēšanas funkcijām. Tas pilnībā ir atkarīgs no tā, kas jums nepieciešams un cik daudz jums ir nepieciešams, kurš jums kalpo. Sāksim ar šo top 10 video rediģēšanas programmatūru, gan bezmaksas, gan apmaksātu, lai samazinātu jūsu plašo meklēšanu.

Windows Movie Maker- (Windows 7/8/10 iebūvēta lietojumprogramma)

Windows Movie maker ir iebūvēts rīks ar Windows 10, kas ir pilnīgi bez maksas. Varat izmantot tādas funkcijas kā video efekti, video pārejas, virsrakstu / kredītu pievienošana, audio ieraksti vai laika skalas stāstījums ar Windows Movie Maker. Kad esat pabeidzis video rediģēšanu, varat to kopīgot vairākās sociālajās platformās, tostarp YouTube, Twitter vai Facebook.

Tā kā Microsoft pārtrauca Windows 7 atbalstu 2020. gada janvārī, varat izmantot citu iebūvētu bezmaksas video rediģēšanas programmatūru operētājsistēmai Windows 10, kas pazīstama kā lietotne Fotoattēli. Tā ir lieliska alternatīva Windows Movie Maker, kas pārvērš fotoattēlus filmās, izmantojot automātisko video režīmu. Citas fotoattēlu lietotnes pievienotās funkcijas ir video trimmeris, resizer, kustība, audio skaļuma kontrole, teksts, Filtri un 3D efekti.

OpenShot:

OpenShot ir vēl viens atvērtā koda video rediģēšanas rīks, kas piedāvā pamata rediģēšanas funkcijas no apgriešanas līdz pārejai, no apgriešanas līdz skaņas efektu pievienošanai.

Šī bezmaksas video rediģēšanas programmatūra palīdz jums ar neierobežotu video un audio klipus. Tas ir arī ērts rīks, lai iegūtu vairāk akcentu jūsu videoklipiem ar flīžu veidnēm un video efektiem. Tas ir daudzvalodu video redaktors, kas arī saņem biežus atjauninājumus.

Daži no OpenShot parasti atbalstītajiem video ievades formātiem ir QuickTime, AVI, WMV un MPEG, kurus var viegli pārveidot citos formātos, piemēram, MPEG, AVI, MP4, MOV utt.

VSDC Video Redaktors:

Jaunākajai VSDC video redaktora versijai nesen ir bijuši radikāli labojumi, kas viedtālruņu lietotājiem piedāvā vairāk funkciju. Šis bezmaksas rīks ir viena no top 10 video rediģēšanas programmām vairāku iemeslu dēļ.

Tas ir aprīkots ar vairāku monitoru atbalstu un anti-shake tehnoloģiju, kas neprasa aparatūras paātrinājumu. Jūs varat salīdzināt VS DC ar dažiem maksas rīkiem, pateicoties tā iespējamībai un milzīgai video rediģēšanas spējai.

VS DC ir nelineārs video redaktors, kas pieejams gan bezmaksas, gan maksas versijās. Vienīgais ierobežojums, kas atrasts ar VSDC bezmaksas versiju, ir augstākas izšķirtspējas video rediģēšana, kas ir mazāka par 1080p.

tomēr tā funkcijas, piemēram, animācijas, pārejas, ūdenszīmes, pārklājums un sajaukšana, ir vērts. Tās bezmaksas video stabilizācijas rīks uzlabo video kvalitāti lielākā mērā, pat ja tas tiek uzņemts ar nepilnībām. Tas padara to izceļas no pūļa.

Filmu Veidotājs Tiešsaistē:

Movie Maker Online ir labākais risinājums Android, iPhone, Mac un Windows, ko varat izmantot jebkurā vietā. Atšķirībā no citiem rīkiem, tas darbojas pārlūkprogrammas logā, padarot to par pirmo starpplatformu tiešsaistes video rediģēšanas projektu. Jūs varat vienkārši augšupielādēt rediģējamu videoklipu, apgriezt to un pievienot filtrus un pārejas no jebkuras vietas.

Tās tiešsaistes atbalsts padara to tik daudz labāku nekā citas vietējās paketes, kuras datorā ir jāinstalē lokāli, lai tās būtu noderīgas. Viens no ieguvumiem, izmantojot tiešsaistes rediģēšanas programmatūru, ir tas, ka jums nav jāapsver aparatūra vai programmatūra pārāk daudz. Krātuve ir balstīta uz mākoņiem, tāpēc jums nav jāuztraucas par vietu

Īsceļš:

Šī bezmaksas, intuitīvā un lietotājam draudzīgā video rediģēšanas programmatūra ir pazīstama ar filtru izvēli un efektiem. Īsceļš ir otrā no top 10 video rediģēšanas programmām, kas var darboties jebkurā operētājsistēmā.

Ilgstoši atrodoties video rediģēšanas nozarē, Shortcut ir atsvaidzinošs video rediģēšanas rīks, kas iesācējiem izmanto visaptverošu pieeju. Importa un straumēšanas kontrole ir viegli izmantot, kā jūs varat vienkārši vilkt un nomest video pēc jūsu izvēles.

Jūs varat viegli un vienmērīgi akcentēt gan audio, gan video failus, izmantojot dažādus filtrus un slāņus. Turklāt varat ērti koplietot vai straumēt multivides saturu dažādās platformās.

Protams, tas ir bez maksas, un līdz šim tam ir nozīmīgi atbalstītāji, kas pierāda, kāpēc Shortcut joprojām ieņem savu vietu desmit labāko sarakstā.

Hitfilm Izteikt:

Hitfilm Izteikt ir viens no vecākajiem un pieticīgajiem video rediģēšanas rīkiem, kas paredzēti profesionāļiem. Tas nozīmē, ka arī jauniesaucamie var atrast palīdzību.

Tas ir bezmaksas rīks, lai pārliecinātos, bet, ja vēlaties rediģēt kā ekspertu, Jums būs jāiegūst tā premium versija. Hitfilm Izteikt ir aprīkots ar funkcijām, tostarp krāsu balansa regulēšanu, klipu apgriešanu un vairākiem izvades formātiem.

Šis rīks lietotājiem nodrošina apmācību, ja jums ir nepieciešami daži sākotnējie padomi, lai sāktu darbu. Jūs varat palaist to operētājsistēmā Windows vai Mac OS ar sistēmas un aparatūras prasībām, kas raksturīgas procesoram.

Tas prasa zināmu diska vietu, jo tas piedāvā plašu iespēju kopumu, piemēram, 3D kompozīciju, pielāgotas video maskas un Chrome ekrāna taustiņus. Ideālā gadījumā jums vajadzētu kopīgot lejupielādes saiti ar izstrādātāju sociālajos medijos, lai to instalētu.

Gaismas darbi:

Lightworks atbalsta Windows, Linux un Mac OS, kas nonāk bezmaksas un atjaunināmos režīmos, lai turpinātu video rediģēšanas prasmes. Jūs varat to izmantot bez maksas, lai sniegtu saviem videoklipiem izcilu pieskārienu ar spēcīgām funkcijām un efektiem, pielāgojamu saskarni un vairāku dziesmu atbalstu.

Lightworks spēj saglabāt video kvalitāti tādā pašā veidā (izmantojot nelineāru redaktoru) kā pirms tā pārveidošanas MPEG formātā.

Dažas no plašajām funkcijām, kas pieejamas Lightworks, padara to mazliet unikālu, jo šie rīku komplekti ir pieejami tikai dārgos video rediģēšanas rīkos. Jūs varat importēt un padarīt materiālu fonā, izmantojot šīs funkcijas, bet priekšskatīšana izmaiņas dzīvot reālajā laikā.

Jūs varat pievienot pielāgotus īsinājumtaustiņus ātrai un ērtai video rediģēšanai. Kā jau iepriekš teicu, varat arī izmēģināt premium versiju, lai atbloķētu dažādus izvades formātus, pievienotu 3D kompozīcijas un kopīgotu izmaiņas sociālajās platformās.

Adobe Premiere Pro:

Adobe Premiere Pro ir viena veida video rediģēšanas programmatūra, ko zina katrs profesionālis. Šis rīks ir vairākkārt balsojis par labāko video redaktoru gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Šī video rediģēšanas programma lielāko daļu darbu veic automātiski, samazinot konkrētu uzdevumu skaitu. Tas ir labākais video rediģēšanas rīks tikai profesionāliem mērķiem.

Tās lieliskās funkcijas ietver vairāku kameru rediģēšanu ar augstiem standartiem, kurus meklējat perfektā video redaktorā. Jums nav prātā maksāt par šo absolūto klasisko programmatūru, lai izveidotu tonnas audio un video ierakstus, ja esat viens no jaunajiem radošajiem profesionāļiem.

Premiere Pro specializējas automātiskā vairāku leņķu skata sinhronizācijā un video precizēšanā ar citām plašām funkcijām. Jūs varat pārbaudīt cenas atbilstoši savam budžetam un izmēģināt tos mēnesī bez maksas.

Filmora9:

Filmora9 ir brīnišķīgs līdzeklis no Wondershare rediģēt un izveidot video vieglākais veids, kā iespējams. Filmora9 sniedz jums sarakstu ar instrumentiem, lai izmantotu par saprātīgām cenām (mēneša, gada, kalpošanas, neierobežots, uc).

Kā apgalvo izstrādātāji un lietotāju atsauksmes, Filmora9 ir viens no vienkāršākajiem video rediģēšanas rīkiem ar daudziem efektiem un resursiem.

Filmora9 ir labi piemērota programmatūra iesācējiem un profesionāļiem, lai sāktu darbu ar video un audio rediģēšanu. Tās slavējamās funkcijas ir 4k krāsu atbalsts, iebūvētie nosaukumi, Filtri un bezmaksas skaņas efekti, kurus var pievienot fonā, padarot jūsu videoklipu burvīgāku. Ja vēlaties bezmaksas versiju, jums būs jāatskaitās par zīmola ūdenszīmi katrā izdevumā, ko veicat

Avid Mediju Komponists:

Avid Media Composer beidzot nokļūst top 10 video rediģēšanas programmatūras sarakstā pēc pasaules uzmanības saņemšanas. Šis vienkāršais rīks nāk dažādos režīmos un cenās atkarībā no tā, ko meklējat lieliskā video rediģēšanas rīkā.

AMC ir divi varianti, AMC First un AMC Ultimate, kas abi ietaupa jūsu laiku. Avid Media komponists vēlas pavadīt Jūs video rediģēšanas procesā, piedāvājot daudzas jaunas funkcijas un uzlabošanas rīkus.

Jaunā Avid Media paaudze piedāvā arī lietotāju konsultācijas, lai jūs varētu to ātri izmantot, pat nezinot rediģēšanas detaļas.

Tās nelineārais rediģēšanas rīks ir filmu un mūziķu pirmā izvēle. AMC visbiežāk iepako automatizētus rīkus, lai ļautu integrēt gatavās filmas ar citām platformām. Pārbaudiet cenu plānus un izvēlētās funkcijas savā oficiālajā tīmekļa vietnē.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *