Kā rīkoties ar pārkaršanas viedtālruni 2021

Kā rīkoties ar pārkaršanas viedtālruni 2021

Daži no visbiežāk sastopamajiem tehniskajiem jautājumiem, kas ieskauj tālruņus, ietver sistēmas atpalicību un piekāršanu, kas ne tikai attiecas tikai uz veciem, bet arī jauniem tālruņiem. Viens no tehniskajiem jautājumiem, kas izceļas, lai gan ir pārkaršana.

Bez traucējumiem pārkaršana var kavēt viedtālruņa optimālo veiktspēju un pat sabojāt dažas tās daļas.

Akumulatora aizplūšana un CPU sabrukšana ir tikai daži no jautājumiem, ko izraisa pārkaršana. Sliktākajā gadījumā jūsu viedtālrunis var pilnībā izslēgt pēc ilgstošas pārkaršanas. Kad tas notiek, jums ir jāapgūst cēloņi un padomi, kā rīkoties ar tālruņa pārkaršanu.

Kas izraisa viedtālruņa pārkaršanu 2021. gadā?

Viedtālruņi kļūst silti, kad tos ieslēdzat, un tas ir normāli. Piemēram, jūsu Samsung tālrunis ir pārkarsis, kad tā temperatūra pārsniedz noteiktu slieksni.

Kad tas notiek, viedtālruņa darbības ātrums samazinās, padarot to lēnu navigācijā un darbībā. Pat lietotājiem, kuri nezina, kā lietot viedtālruni, tirgū esošie jaunie android tālruņi iepriekš paziņo par tālruņa pārkaršanu, tāpēc lietotāji var pārtraukt to lietot, līdz tas atdziest.

Tehnoloģija arvien attīstās, un labākie android tālruņi ne tikai kalpo kā tālruņi, bet arī kā citi sīkrīki, piemēram, projektori. Ikreiz, kad jūs pārvēršat savu Par viedtālruņa projektoru, noteikti jāsamierinās ar pārkaršanas tālruni. Veltītie sīkrīki vislabāk kalpo dažām no šīm funkcijām.

Ja jums ir nepieciešams, lai projicētu prezentāciju par savu nodarbību, tā vislabāk, ka jūs izmantojat projektoru, nevis viedtālruni.

Daudzuzdevumu veikšana ir izplatīta uzvedība viedtālruņu lietotāju vidū, kuri bieži vien atklāj vairākas lietotnes instancē un pat atstāj citus darboties fonā.

Šīs lietotnes pieprasa pārāk daudz CPU, un tā rezultātā tālrunis pārkarst. Viedtālruņu savienojamība, vai nu Bluetooth, vai WiFi, ja to atstāj uz vairākām stundām, arī izraisa tālruņa pārkaršanu, jo tām ir nepieciešama arī apstrādes jauda.

Slikti optimizēta aparatūra var būt arī viedtālruņa pārkaršanas cēlonis. Atcerieties draņķīgo Snapdragon 810? Šis vadošais procesors tiks atcerēts visu nepareizo iemeslu dēļ.

Drīz pēc tā palaišanas tas tika nomocīts ar pārkaršanas gadījumiem, liekot ierīcēm palēnināt to veiktspēju. Ikreiz, kad pārkaršana turpinās, tas varētu būt aparatūras darbības traucējumu pazīme. To var novērst, izmantojot vienkāršu tālruņa remontu, pirms varat domāt par viedtālruņa nomaiņu.

Vēl viens viedtālruņa pārkaršanas iemesls ir spēļu spēlēšana ilgstoši. Viedtālruņus ar labiem CPU dzesētājiem var izmantot, lai atskaņotu dažas no grafiski intensīvākajām spēlēm. Lai gan varētu būt jautri spēlēt spēles, viedtālruņi, kuriem trūkst šādu dzesētāju, nav piemēroti spēlēšanai. Ja kaut kas, Spēlējiet augstas klases spēles spēļu konsolēs.

Ilgstoši tiešie saules stari arī izraisa tālruņa pārkaršanu. Lielākā daļa tālruņu, kas pakļauti tiešai saules gaismai, sakarst un saglabā siltumu.

Tas pasliktinās, ja tālruņa krāsa ir tumša, teiksim melnā krāsā. Šādas krāsas ir labas, lai saglabātu siltumu ilgu laiku. Šis siltums no apkārtnes turpina paaugstināt tālruņa iekšējo temperatūru, traucējot tā normālai darbībai.

Tagad, kad mēs esam noskaidrojuši dažus viedtālruņa pārkaršanas cēloņus, kādi ir daži no veidiem, kā to novērst?

Padomi viedtālruņa pārkaršanas novēršanai 2021

  • Saglabājiet Viedtālruni No Tiešiem Saules Stariem

Mēs esam izveidojuši tiešu saules gaismu kā vienu no viedtālruņa pārkaršanas cēloņiem. Izvairieties no tā ar visiem līdzekļiem, pat ja tas nozīmē mazāk izmantot tālruni, ja ārā ir pārāk daudz siltuma. Tas ir vienkāršākais veids, kā novērst viedtālruņa sildīšanu starp daudzajiem risinājumiem.

  • Aizveriet Neizmantotās Lietotnes

Lietotnēm, kas darbojas fonā, ir būtiska nozīme viedtālruņu pārkaršanā. Pirmkārt, viņi izmanto jūsu tālruņa fona datus un savukārt iztukšo akumulatoru.

Otrkārt, tie arī prasa, lai tālruņa procesors darbotos, tāpēc turiet to aizņemtu pat tad, ja lietotnes netiek izmantotas per se. Jūs varat novērst pārkaršanu, aizverot visas lietotnes, kas fonā darbojas tukšgaitā, lai izvairītos no papildu Procesora darbības.

  • Izvairieties No Pārāk Daudz Ekrāna Spilgtuma

Tāpat kā fona lietotnes, viedtālruņa spilgtuma pagriešana prasīs vairāk tālruņa akumulatora, un tālrunis darbojas grūtāk nekā parasti. Tā vietā, lai ieslēgtu spilgtumu pārmērīgi uz augšu, jūs varat izvēlēties izmantot atspīduma ekrānu, lai palīdzētu jums izmantot viedtālruni pat saulē.

  • Izvairieties no intensīvas kameras lietošanas

Fotografēšanas cienītāji bieži sastopas ar viedtālruņa pārkaršanu, it īpaši, ja viņi izmanto savu tālruni, lai fotografētu ilgu laiku.

Tomēr tas nav izplatīts, un tas var notikt tikai vairāku iemeslu dēļ. Augsts kadru ātrums, augsta kameras izšķirtspēja un papildu spilgtums, lietojot kameru, var viegli izraisīt tālruņa pārkaršanu. Izmēģiniet un izmantojiet mērenu izšķirtspēju un kadru ātrumu ikreiz, kad izmantojat kameru, lai izvairītos no pārkaršanas.

  • Skenējiet viedtālruni ļaunprātīgai programmatūrai

Ļaunprātīga programmatūra ir kaitīga jūsu viedtālruņa sistēmai un var viegli izraisīt viedtālruņa pārkaršanu. Lielākā daļa no tā sabojā tālruņa reģistru un failus, liekot tālruņa procesoram strādāt īpaši smagi, darbinot lietotnes un veicot citas funkcijas. Vienmēr pārliecinieties, ka instalējat lietotnes no uzticamiem avotiem, piemēram, Google Play veikala, jo lietotnes no neuzticamiem avotiem var viegli inficēties ar ļaunprātīgu programmatūru.

  • Regulāri atjauniniet savas lietotnes un programmaparatūru

Izmantojot jaunākās viedtālruņa programmaparatūras un lietotņu versijas, varat būt drošs, ka jūsu procesors darbojas optimāli, darbinot šīs lietotnes. Ar programmatūru, kas darbojas efektīvi, viedtālrunis pārkaršana kļūst neparasts.

  • Slikta Mobilā Tīkla Savienojamība

Kā par to? Mobilo sakaru eksperti jums pateiks, ka ikreiz, kad atrodaties sliktā signāla atrašanās vietā, jūsu procesors un akumulators strādā īpaši smagi, lai meklētu pieejamos kanālus savienojumam. Ja šī meklēšana turpinās kādu laiku, akumulators ātri iztukšojas, un tālrunis galu galā pārkarst.

Secinājums

Viedtālruņu pārkaršana lietotājiem nav nekas jauns. Kā tāds, jums vajadzētu būt labi informētiem par kopējiem pārkaršanas cēloņiem un to, kā tos novērst. Ja tas netiek pareizi risināts, viedtālruņa apkure var sabojāt tālruņa procesoru un citus aparatūras komponentus. Regulāri pārbaudiet akumulatora temperatūru (parasti 30C – 40C), lai jūs varētu pamanīt izmaiņas.

Vai pirms tam esat saskāries ar šo viedtālruņa pārkaršanas problēmu? Kā jūs to pārvarējāt? Jūtieties brīvi dalīties savā pieredzē, atstājot komentārus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *