Kā Izveidot Personīgo Izaugsmes Plānu 2021 ?

ka izveidot personigo izaugsmes planu 2021

Patiesībā personīgā izaugsme ne tikai notiek; jums ir jāstrādā pie tā. Nav neviena pasākuma, kas atbilstu visiem izaugsmes plāniem, jo Dievs ir padarījis visus atšķirīgus,un tāpēc visiem izaugsmes plāniem jābūt atšķirīgiem. Viņiem var būt līdzības, bet izaugsmes plānam jābūt specifiskam savām prioritātēm. Tātad, kā jūs izveidojat personīgo izaugsmes plānu savai personiskajai izaugsmei vai vadības attīstībai? Tālāk ir septiņi soļi, lai sāktu ar:

1. Atrodiet savu mērķi

Jums ir nepieciešams, lai izveidotu savu personīgo izaugsmes plānu ar labu redzējumu prātā. Jums ir jābūt skaidrai izpratnei par to, ko vēlaties izaugt. Tas ir tikai labi, lai sasniegtu savus mērķus, bet tas ir arī vērtīgs jūsu personiskajai attīstībai. Izveidojot vīziju, jūs nosakāt savu motivāciju jūsu izaugsmei, kas ir izšķiroša jūsu panākumiem.

2.Apskatiet savu pašreizējo stāvokli

Kad esat pabeidzis veidot vīziju par sevi, pievērsiet uzmanību tam, kur atrodaties tieši tagad. Jums ir jādomā un jāapzinās sava apkārtne. Tas ir tāpēc, ka, lai pārietu no viena punkta uz otru, jums ir jāzina, kur jūs stāvat. Apzināties savas prasmes un vājās puses. Uzlabojot tos, jūs varat apgūt nākamos soļus savā personīgajā izaugsmes plānā.

3.Definējiet atskaites punktus:

Pagrieziena punkts ir plānots notikums, kas iezīmē svarīga projekta izpildes notikuma pabeigšanu. Jums vajadzētu izveidot pagrieziena punktu, sekojot viedajai tehnikai. Jūsu iestatītajiem pagrieziena punktiem jābūt konkrētiem, izmērāmiem, sasniedzamiem, reālistiskiem un laika ierobežojumiem.

4.Izstrādāt atbalstošu paradumu sistēmu

Lai sasniegtu punktu, jums ir jāizveido vienkāršots plāns jūsu galā, lai sasniegtu tur. Jums ir jābūt uzmanīgiem ar mazākiem soļiem, ko veicat, jo jūsu mazās pastāvīgās darbības rada krasas pārmaiņas. Izveidojiet atbalsta paradumu sistēmu, kas tuvinās jūsu mērķiem.

5.Palieciet prom no traucējošos

Neatkarīgi no tā, cik mazi tie ir, nolaupiet savu produktivitāti. Tas var vienkārši ritināt Facebook vai pat pa ceļam uz kafejnīcu, kad jūtaties kā čatā. Izvairieties no visiem šiem traucējošos, kļūstot informēti par tiem. Tā vietā, lai tikai koncentrētos uz to, ko vēlaties, pievēršot uzmanību lietām, kuras jums nevajadzētu darīt par katru cenu.

6.Iestatiet atlīdzības

Kad runa ir par darbu saskaņā ar Jūsu plāniem, atlīdzības iestatīšana ir ļoti svarīga. Tas palīdz uzturēt jūs motivētu un attīstīt labāku uzvedību. Ja esat smagi strādājis un sasniedzis savu mērķi, apbalvojiet sevi. Apbalvojiet sevi ar visu, ko vēlaties, un tas palīdzēs jums iegūt papildu jūdzes jūsu izaugsmes projektam.

7.Izmēriet savu progresu

Jūs varat pielāgot savu izaugsmes plānu, ja nepieciešams, lai saglabātu mērīšanas savu progresu. Saņemt atsauksmes no viena no saviem draugiem vai pārbaudīt sevi, ka, ja jūs esat sasnieguši savu panākumu ceļojumā. Tas palīdzēs jums paredzēt, kādi ir jūsu nākamie soļi, strādājot pie jūsu mērķiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *