Kā atgūt izdzēstos Whatsapp ziņojumus 2021

Kā atgūt izdzēstos Whatsapp ziņojumus 2021

Kā atgūt svītrots Whatsapp ziņas: – ņemot svītrots WhatsApp tērzēšana ir viena no sāpīgākajām lietām, ka daudzi lietotāji varētu attiekties uz. Tas ir kaut kas, kas varētu notikt kļūdas dēļ vai tehnisku problēmu dēļ. Maz mēs zinām par to, kā atgūt izdzēstos WhatsApp ziņojumus, kad tas notiek. Tātad, kāpēc nerunāt par šo problēmu un mēģināt to novērst. Ritināsim uz leju tālāk.

Iemesli, Kāpēc WhatsApp Tērzēšana Pazūd

Tālāk var būt iemesls, kāpēc whatsapp tērzēšana tiek izdzēsta no tālruņa.

  • Nejauša dzēšana (tā ir cilvēka lieta)
  • Tīši iemesli (jo jūs domājāt, ka ziņojumi nav būtiski, bet ne jūs saprotat tā nozīmi, vai ne?)
  • Tehniskā Glitch
  • Jūs vienkārši mainījāt savu viedtālruni.
1. metode

Kā atgūt izdzēstos Whatsapp ziņojumus, izmantojot standarta risinājumus

Android Lietotājiem

Jums ir jābūt saskārušies ar atgādinājumu no Google diska, lai dublētu tērzēšanu piecās opcijās, Nekad, katru dienu, nedēļu, mēnesi, un tikai tad, kad es pieskarieties Backup. Gadījumā, ja jūs būtu pārāk aizņemts, lai dublētu savus WhatsApp datus; tad šī metode jums nepalīdzēs. Bet, ja jūs veicāt dublējumu, izmantojot Google disku, jums ir jārīkojas, kā minēts tālāk.

1. Solis:- atinstalējiet WhatsApp no sava tālruņa un pārinstalējiet to.

2. Solis:- izmantojiet to pašu Gmail un tālruņa numuru, lai pierakstītos, ko izmantojāt pirms tērzēšanas izdzēšanas.

3. Solis:- Kad esat pabeidzis pierakstīšanos, jums tiks piedāvāts atjaunot iepriekšējās dublējumkopijas, pieskarieties opcijai un izgūt izdzēsto WhatsApp tērzēšanu; un tas ir viss.

IPhone lietotājiem

Ja jums ir iPhone, varat izgūt izdzēsto WhatsApp tērzēšanu, izmantojot iCloud dublējumu. Atkal, ja jūs nebūtu pietiekami aizņemts, lai to dublētu iCloud, pēc šiem vienkāršajiem standarta soļiem jūs darītu labu. Pārliecinieties, ka jums ir Apple ID, lai to izdarītu viegli. Aiziet.

1. Solis: atinstalējiet WhatsApp un pārinstalējiet to.

2. Solis: pārbaudiet savu tālruni un numuru un atjaunojiet izdzēsto WhatsApp tērzēšanu, kad lietotne liek jums to darīt.

2. metode

Kā atgūt izdzēsto WhatsApp tērzēšanu Android ierīcē bez dublējuma 2021. gadā

Android Lietotājiem

Es domāju, ka tas ir tas, ko jūs atradīsiet praktiski, ja jums nav citu iespēju pie rokas bez WhatsApp dublējuma. Atjaunojot izdzēsto Whatsapp tērzēšanu bez dublējuma, noteikti būs nepieciešams vairāk darba. Tātad atkopšanas rīka instalēšana datorā ir tas, kas šķiet skaņas risinājums. Viņas esmu izmantojis programmatūras programmu ar nosaukumu Android Photo Recovery, kas pārsniedz tās nosaukumu. Sekojiet maniem potenciālajiem klientiem no šejienes.

Solis 1: lejupielādējiet un instalējiet Android fotoattēlu atkopšanu datorā.

Solis 2: Savienojiet savu android viedtālruni ar datoru, izmantojot USB kabeli.

Solis 3: iespējojiet USB atkļūdošanu tālrunī pirms atkopšanas programmatūras palaišanas iestatījumos > par tālruni > septiņas reizes pieskarieties Build number.

Solis 4: Kad jums tiek piedāvāts, ka atrodaties izstrādātāja režīmā, dodieties atpakaļ uz Iestatījumi un pieskarieties “Izstrādātāja opcijas”, lai pārbaudītu USB atkļūdošanu.

Solis 5: tagad palaidiet atkopšanas programmu un ļaujiet tai atklāt tālruni.

Solis 6: lai atbrīvotu satraukumu, programmas saskarnē atlasiet WhatsApp, kad tas parāda jūsu ierīces datus.

Solis 7: noklikšķiniet uz Tālāk un ļaujiet rīkam instalēt FonePaw lietotni, lai atgūtu savu WhatsApp tērzēšanas vēsturi.

Solis 8: tas būs laiks, bet vērts, tāpēc pagaidiet dažus mirkļus, lai priekšskatītu tērzēšanas vēsturi un galu galā to atgūtu.

IPhone lietotājiem

Ja jums ir iPhone un nepieciešama palīdzība, kā atgūt zaudēto WhatsApp tērzēšanu bez dublējuma, iMyFone D-Back atkopšanas rīks ir atbilde. iMyFone D-Back ir ērts, pat ja jums nav dublējuma iCloud. Aptuveni 2 miljoni + lietotāju no vairāk nekā 200 valstīm ir konkrēti pierādījumi tam, kāpēc iMyFone tiek uzskatīts par labāko atgūšanas iespēju lietainā dienā. Šeit ir soļi, kas jums jāievēro šobrīd.

Solis 1: Get I Mans piezvanīja atpakaļ no interneta un instalēt to savā datorā.

Solis 2: Savienojiet savu iPhone ar datoru, izmantojot USB kabeli.

Solis 3: palaidiet iMyFone un ļaujiet tai atklāt jūsu ierīci.

Solis 4: Izvēlieties atkopt no iOS ierīces un pāriet uz nākamo.

Solis 5: jums tiks doti vairāki failu tipi, kurus izvēlēties atjaunot vai atjaunot.

Solis 6: sākot ar šo brīdi, izvēlieties WhatsApp un noklikšķiniet uz Skenēt.

Solis 7: kad skenēšanas process ir pabeigts, ekrānā parādīsies izdzēstās whatsapp tērzēšanas sesijas.

Solis 8: izvēlieties ziņas, kas jums jāatgūst, noklikšķinot uz pogas Atgūt. Tas arī viss.

Alternatīvas: ja vēlaties dažas vieglas un bezmaksas atkopšanas iespējas, varat izvēlēties Wondershare Dr. Fone un Recuva programmatūru. Atcerieties, ka, ja jums ir dziļi atjaunošanas darbi pie rokas, izvēlieties iepriekš minētos rīkus. Ja jūsu ziņojumi ir vērti vairāk nekā nauda, dodieties uz apmaksātu iespēju, lai būtu 100% nodrošināta.

Ērta piezīme: pēc vairākām tikšanās reizēm es sapratu, ka neviens no šiem padomiem nebūtu vajadzīgs, ja es regulāri veiktu dublējumus. Tas ir, kad jums vajadzētu samierināties ar faktu. Bieža datu dublēšana ir gudrs solis, nevis laika izšķērdētājs. Viedtālruņi kļūst gudrāki; jums ir nepieciešams pārspēt mašīnu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *