Izdevumu izsekotāju lietotnes iPhone un Android 2021

Izdevumu izsekotāju lietotnes iPhone un Android 2021

Ietaupot naudu, neskatoties uz visu būtisko vajadzību pārvaldīšanu, ir māksla, ko ļoti maz spēj apgūt. Kaut arī samazinot ekstravagants izdevumus un mutuļošana up ietaupījums var šķist grūti riekstu kreka uz dažiem, tas ir faktiski vienkārša lieta, ja jūs varat ievērot Jūsu noteikto budžetu. Neatkarīgi no tā, vai esat pieņēmis Jaunā gada rezolūciju, lai ietaupītu vairāk naudas 2021.gadā vai pārvaldītu savas finanses, piemēram, pro, šīs 10 labākās izdevumu izsekotāju lietotnes iPhone un Android var izrādīties jums piemērots šāviens rokā.

Labākās izdevumu izsekotāju lietotnes iOS un Android ierīcēm

Qžetu ar skaidru mērķi par to, cik daudz naudas vēlaties ietaupīt. Kad esat izveidojis pielāgotu budžetu, pamatojoties uz jūsu izdevumiem, lietotne sniedz jums skaidru priekšstatu par jūsu kopējiem izdevumiem, kā arī brīdina jūs, kad tā atrod jums iet pār bortu ar saviem izdevumiem.

Izdevumu izsekotāji pat ļauj jums saistīt visus savus kontus, lai jūs varētu pārvaldīt visu no vienas vietas – bez apiņu no vienas vietas uz otru un tērēt daudz nevajadzīga laika. Izmantojot rēķinu izsekotāju, tas nodrošina, ka jūs paliekat cilpā par gaidāmajiem rēķiniem, lai jums nebūtu jāmaksā dūšīgs naudas sods.

Papildus visiem, šie izdevumu uzskaites progr arī sniedz dziļu ieskatu, lai palīdzētu jums atrisināt savu finansiālo putru un palielināt savu ietaupot liels laiks. Tagad, kad esat ieguvis godīgu priekšstatu par viņu modus operandi, sāksim ar top izdevumu izsekotājiem iOS un Android labajā piezīmē!

Wally

Ja Viegli lietojams un gudrs personīgo finanšu palīgs ir tas, ko jūs meklējat, “Wally” ir tas, ko es ieteiktu jums izmēģināt. Izdevumu izsekotājs ļauj iestatīt budžetu atkarībā no jūsu mērķa. Un tad tas palīdz jums sekot līdzi katru izdevumu, nodrošinot jums nav garām uz lietām, kas ir svarīgas.

Iespējams, labākā daļa par Wally ir spēja sinhronizēt visus savus kontus un saglabāt cilni uz tiem tieši no vienas vietas. Ar jucekli bez paneļa, izdevumu tracker padara to neticami vienkārši veikt ciešu acu par konta atlikumiem.

Proti, tas nodrošina līdz diviem gadiem padziļinātu ieskatu par jūsu izdevumu modeļiem, lai jūs varētu noskaidrot jomas, kas jārisina ar lielāku uzmanību. Interaktīvo pīrāgu, bāru un līniju diagrammu klātbūtne ļauj ienirt katrā smalkajā detaļā un pamanīt pelēkās zonas. Kopumā Wally ir viena no labākajām izdevumu izsekotāju lietotnēm iOS un Android, lai viegli pārvaldītu finanses.

Galvenās iezīmes:

 • Informācijas panelis bez traucējumiem
 • Spēja sinhronizēt visus savus kontus
 • Divu gadu padziļinātas atziņas
 • Interaktīvie pīrāgi, bāri un līniju diagrammas

Spendee

Spendee ir veikls budžeta app, kas sola samazināt visus nevajadzīgos izdevumus un ļauj jums ietaupīt vairāk naudas, nekā jebkad agrāk. Un no tā, ko es varu pateikt pēc tam, kad tam ir piešķirts šāviens, man jāsaka, ka tas ir ieguvis iezīmes, lai saglabātu acu par izdevumiem un novērstu to, ka tas iet pāri bortam – nesalaužot nevienu sviedru.

Izdevumu tracker piedāvā intuitīvu saskarni, kas ir pilnībā pielāgojama. Tādējādi jūs varat iestatīt budžetu atbilstoši savām vajadzībām un iestatīt mērķi sasniegt savā tempā. Spendee analizē jūsu izdevumus un automātiski organizē tos, lai būtu vieglāk izsekot katram izdevumu veidam.

Pateicoties infographics, detalizētiem grafikiem un ieskatiem, jūs varēsiet iegūt skaidru priekšstatu par to, kā jūs tērējat savu naudu. Vēl vairāk, tajā ir tumšs režīms, lai jūs varētu pārbaudīt savus izdevumus, nededzinot acis naktī.

Galvenās iezīmes:

 • Elastīgs budžets
 • Automātiski organizē savus izdevumus
 • Detalizēti grafiki
 • Tumšs režīms

Kabatas Izdevumi 6

Ja jūs vēlaties doties uz pilnībā featured personīgo finanšu palīgs, kabatas izdevumi varētu būt pareizā atbilde uz jūsu vajadzībām. Lai vienkāršotu izdevumu uzskaites pieredzi, lietotne ļauj sinhronizēt visus savus kontus un pārvaldīt tos bez nepieciešamības pāriet no viena konta uz otru. Izmantojot ikdienas, nedēļas, mēneša un gada statistiku, lietotne nodrošina, ka jums ir pārredzama perspektīva par jūsu izdevumiem.

Ar atkārtotu un vienreizēju budžetu tas saglabā finanšu pārvaldību vienkāršu. Turklāt jūs varat pārvietot līdzekļus no viena budžeta uz otru un iestatīt pielāgotus brīdinājumus, lai nekad nepalaistu garām maksājamos rēķinus. Pateicoties kalendāra skatā, Jums būs iespēja skatienu caur būtiskām lietām ar vislielāko vieglumu.

Pocket izdevumi nodrošina arī uzticamu paroles aizsardzības funkciju, lai apturētu nesankcionētu piekļuvi. Turklāt ir iespēja dublēt visus datus un atjaunot to bez sāpēm. Rezumējot, tas ir augsti novērtēts izdevumu izsekotājs, kas var spēlēt labu daļu, lai palielinātu jūsu finanses.

Galvenās iezīmes:

 • Ziņojumi par visiem jūsu darījumiem
 • Paroles aizsardzība
 • Kalendāra skats
 • Uzticama dublēšana un atjaunošana

Kaltuve

Touted būt numur viens personīgo finanšu un budžeta app, Mint ir otrā līdz none, kad runa ir veikt kontroli pār izdevumiem. Lai iegūtu notiek, jūs varat iestatīt savu finansiālo mērķi, pamatojoties uz jūsu prasībām un izmantot reālus ieskatus, lai samazinātu nevajadzīgus izdevumus un ietaupīt vairāk naudas, nekā jebkad agrāk.

Atkarībā no mērķa, kuru esat iestatījis, Mint piedāvā personalizētus padomus, lai palīdzētu jums nabēt vainīgos un atbrīvoties no tiem. Viena no manām iecienītākajām šīs lietotnes funkcijām ir efektīvs rēķinu izsekotājs, kam ir būtiska nozīme atkārtotu izdevumu pārvaldībā. Un ar rēķinu apmaksas atgādinājumiem, tas tur jūs cilpa par gaidāmajiem rēķiniem, tāpēc, ka jums nav jāmaksā soda nauda.

Vēl viens ievērojams iezīme šo app ir nauda tracker, kas nodrošina ātru priekšstatu par jūsu konta atlikumu, budžeta, kontu atlikumiem, lai saglabātu jums pilnīgu kontroli. Nemaz nerunājot, Mint arī nodrošina jūsu kredīta rezultātu, lai jūs zināt, cik labi jūs veicat kredītu nodaļā.

Galvenās iezīmes:

 • Piedāvā personalizētus padomus
 • Efektīvs rēķinu izsekotājs
 • Naudas izsekotājs
 • Nodrošina jūsu kredīta rezultātu
 • Periodisko izdevumu pārvaldīšana

Izdevumu Izsekotājs

Kaut arī izdevumu izsekotājs var nebūt iezīme iepakotu izdevumu izsekošanas lietotne, tas jums ir pārklāts ar visiem viegli lietojamiem rīkiem, kas ļauj jums kontrolēt savus izdevumus un samazināt ne tik gudrus izdevumus. App ir tīrs interfeiss un ļauj jums izsekot jūsu izdevumu nedēļas, mēneša vai gada. Pamatojoties uz jūsu mērķi, varat iestatīt fiksētu budžetu un izsekot izdevumiem.

Izdevumu Tracker parāda kopsavilkuma skatu uz visiem jūsu izdevumu progresu, tāpēc jūs varat veikt ātru skatienu pie izdevumiem bez nepieciešamības rakt dziļi. Tas ļauj vienkāršu darījumu ierakstu, kā arī piedāvā elastību atkārtot / eksporta darījumiem.

Tas, ko es mīlu visvairāk par šo lietotni, ir iespēja izvēlēties konkrētu ikonu katrai kategorijai, kas maisījumam pievieno mazliet personisku pieskārienu. Un ar insightful vizualizācijas, tā piedāvā putna lidojuma skatu, kā jūsu nauda tiek tērēta. Tādējādi, izsekojot trūkumus, lai atbrīvotos no papildu izdevumiem, kļūst vieglāk. In īsumā, Izdevumu Tracker ir viens no top izdevumu tracker progr Android un iOS.

Galvenās iezīmes:

 • Tīrs interfeiss
 • Elastīgums, lai iestatītu fiksētu budžetu
 • Insightful vizualizācija
 • Kopsavilkuma skats

Naudas Mīļākais

Ja jums atrast budžeta plānošana neērta lieta, jums nevajadzētu palaist garām naudu mīļāko. App ļauj jums izveidot savu budžetu ar vieglumu, kā arī izveidot vairākas apakškategorijas, lai jūs varētu kontrolēt gan ekstravagants un nelielas izdevumus.

Pieklājīgi no pielāgota padoma, tas ļauj jums gudri pārvaldīt savu budžetu, kā arī izsekot lietām, no kurām jāizvairās, lai divreiz samazinātu ietaupījumu. Proti, tas ir arī iebūvēts kalkulators, lai palīdzētu jums veikt aprēķinus diezgan ātri. Lai bez problēmām izsekotu kopējos izdevumus, Money Lover ļauj saistīt savus bankas kontus un saglabāt cilni katram darījumam tieši no vienas vietas.

Ar bankas kontu pārskatu, tas nodrošina jums palikt informēti par saviem izdevumiem un pilnīgu kontroli pār savu naudu. Pat drošības ziņā nauda ir līdzvērtīga bankas līmeņa drošībai, kas piedāvā augstas klases aizsardzību jūsu sensitīvajai informācijai.

Galvenās iezīmes:

 • Iespēja izveidot vairākas apakškategorijas
 • Problēmu-free izsekošana kopējiem izdevumiem
 • Iebūvēts kalkulators
 • Bankas līmeņa drošība

Nauda

Nauda ir tāda veida izdevumu izsekotājs, kas šķiet pilnīgs vairākos veidos nekā viens. Par starteri, app nodrošina vienu no visvairāk detalizētu diagrammas, kas ir paredzēti, lai piedāvātu rūpīgu ieskatu jūsu izdevumiem. Tātad, vai jūs esat gatavi sasist savu ietaupījumu vai atbrīvoties no visiem pārtēriņš, kas ir hurting jūsu finanses, jūs varat paļauties uz to, lai sakārtotu savu finanšu putru un nodot lietas atpakaļ uz ceļa.

Funkcijas, piemēram, uzskaites atkārtotus ierakstus, vairāku valūtu atbalstu, un iebūvēto kalkulatoru ir ieguvuši jums pilnībā segtas. Un ar detalizētiem ziņojumiem, tas tur jūs zināt par savu naudas izdevumiem. Ne tikai tas, ka tas piedāvā arī pro padomus, lai novērstu jūs no pārtēriņa.

Turklāt nauda atbalsta gan Google disku, gan Dropbox, lai ļautu sinhronizēt datus un padarīt to pieejamu dažādās ierīcēs. Ja nevēlaties, lai kāds iekļūtu lietotnē bez jūsu atļaujas, varat iespējot spēcīgu piekļuves kodu, lai novērstu nesankcionētu piekļuvi.

Galvenās iezīmes:

 • Vairāku valūtu atbalsts
 • Efektīvs Kalkulators
 • Atbalsta gan Google disku, gan Dropbox
 • Sīki izstrādāti ziņojumi

Dārgi

Ja jūs meklējat vairāk nekā tikai vienkāršu izdevumu izsekošanas lietotni savai iOS vai Android ierīcei, Expensify ir pelnījis jūsu uzmanību. Ar Expensify, jūs varat izsekot jūsu biznesu, personiskos izdevumus, skenēšanas kvītis, un pat jūsu grāmatu ceļojumu. Pateicoties integrāciju ar vairākiem grāmatvedības progr, tostarp QuickBooks, Xero, NetSuite, Sage Intacct, un vairāk, Tas ļauj jums pārvaldīt savus izdevumus ar labāku kontroli.

Pielāgotajam ziņojumam, insightful izsekošanai un uzlabotai nodokļu ziņošanai ir būtiska nozīme, lai jūs informētu par lietām, kas jums jādara, lai palielinātu savu finansējumu, kā arī mazinātu trūkumus, kas kavē to sasniegt pilnu potenciālu. PCI atbilstošu drošības darbojas kā būtisks nodrošinājums, lai saglabātu savu sensitīvo informāciju aizsargā no ziņkārīgo acīm. Liekot visu pareizajā perspektīvā, Expensify ir daudzpusīga izdevumu uzskaites app Android un iOS.

Galvenās iezīmes:

 • Integrācija ar vairākām grāmatvedības lietotnēm
 • Custom ziņojums eksports
 • Advanced nodokļu pārskatu
 • PCI atbilstoša drošība

Naudas Pārvaldnieks: Budžets Un Izdevumi

Kā cilvēks, kurš dod priekšroku vienkāršotai pieredzei, esmu atradis naudas pārvaldnieku līdz atzīmei. Ir iemesli, kāpēc ir vērts nopietni izskatīt. Pirmkārt un galvenokārt, app iezīmes veikls kalkulatora funkciju, lai jūs ātri darīt savu matemātiku. Otrkārt, tas ļauj jums pārvaldīt visus savus kontus no vienas vietas, kā arī piedāvā elastību, lai iestatītu tik daudz apakškategoriju, cik nepieciešams.

Treškārt, naudas pārvaldnieks atbalsta vairākas valūtas un nodrošina kalendāra skatu uz visiem jūsu iestatītajiem noteikumiem. Tas, ko esmu atradis patiešām ērts Šajā lietotnē, ir prasmīga kredītkaršu pārvaldība, kas ļauj jums apskatīt maksājuma summu, nesamaksāto atlikumu un pat savienot to ar saviem bankas kontiem, lai automātiski reģistrētu izdevumus.

Vēl labāk, naudas pārvaldnieks sakārto izdevumus pēc saņemšanas, lai jūs varētu apskatīt informāciju grafiski. Un, ja jūs nekad nevēlaties zaudēt svarīgus datus, jūs novērtētu noderīgo dublēšanas un atjaunošanas funkcionalitāti.

Galvenās iezīmes:

 • Iestatiet tik daudz apakškategoriju, cik nepieciešams.
 • Prasmīga kredītkaršu pārvaldība
 • Skatīt informāciju grafiski
 • Dublēt un atjaunot funkcionalitāti

Maka-Dienas Budžets Un Peļņa

Pēdējais, bet ne mazāk svarīgi, maku ir lietpratējs personīgo finanšu app, ka jūs varat izmantot, lai pārvaldītu savu budžetu. Lietotne piedāvā elastīgu budžeta sistēmu, kas ļauj iestatīt vienu reizi vai periodiskus budžetus. Pamatojoties uz jūsu vajadzībām, varat apvienot vairākas kategorijas un saglabāt tām cilni. Turklāt, tas automātiski sinhronizē darījumus ar savu banku, kā arī tur jūs cilpa par katru atjauninājumu.

Vēl viena iezīme, kas padara maku liels aktīvs ir insightful ziņojums ar viegli lietojamu grafikiem un finanšu pārskatiem. Tādējādi jūs varat pārbaudīt savu finanšu stāvokli, kredītkartes un debetkartes, skaidru naudu un daudz ko citu. Kas ir vairāk, maku atbalsta vairākas valūtas un nodrošina bezšuvju mākonis sinhronizāciju, lai saglabātu savus datus droši un viegli pieejama visās ierīcēs.

Garš stāsts īss, seifs ir spējīgs personīgo finanšu palīgs, kas var ļaut jums pārvaldīt savus izdevumus ar vēlamo kontroli.

Galvenās iezīmes:

 • Atbalsta vairākas valūtas
 • Insightful ziņojums
 • Viegli lietojami grafiki un finanšu pārskati
 • Bezšuvju mākoņa sinhronizācija

Top izdevumu uzskaites lietotnes iOS un Android (Bezmaksas Un maksas)

Tātad, tie ir labākie izdevumu izsekotāji, kuriem var būt būtiska nozīme, ļaujot jums pārvaldīt savus izdevumus ar labāku kontroli. Pateicoties padziļinātu pārskatu un reālus ieskatu, viņi var glabāt jums pilnībā informēti par to, kā jūsu nauda tiek tērēta. Un ar pro padomu, šie izdevumu izsekotāji var arī palīdzēt jums atrast veidus, kā samazināt nevajadzīgus izdevumus un atbalstīt taupīšanu.

Starp citu, kas ir jūsu iecienītākais izdevumu izsekotājs? Mēs būtu priecīgi uzzināt jūsu iecienītāko personīgo finanšu palīgu komentāru sadaļā zemāk. Bez tam, ja jūs zināt kādas citas lietotnes, kas labi darbojas, lai palielinātu ietaupījumus, uzlabojot finanšu pārvaldību, pastāstiet mums arī par tām.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *