Gacha Spēles Android un iOS 2021

Gacha spēles ir salīdzinoši jauna, bet ir ātri ieguva popularitāti Japānā un daudzās citās pasaules daļās. Šīs spēles galvenokārt ir gacha mehānika, kur jūs velciet kaut ko līdzīgu rotaļlietu tirdzniecības automātam, lai iegūtu nejaušus virtuālus priekšmetus, piemēram, jaunas rakstzīmes, kostīmus un bruņas. Tas palīdz jums veidot savu jauno fantāziju pasauli ar armiju spēcīgu rakstzīmes. Tātad, ja jūs vēlaties spēlēt šo žanru, tad atrodiet 12 labākās gacha spēles Android un iOS no mūsu raksta.

Labākās gacha spēles Android un iOS 2021

Šeit mēs esam iekļāvuši 12 labākās gacha spēles gan Android, gan iOS. Mēs esam likts īpašs uzsvars uz spēlēm, kas nav bug lietotājus ar pirkumiem lietotnē konsekventi. Jūs varat noklikšķināt uz saites zemāk, un pāriet uz attiecīgo spēli viegli.

Dissidia Final Fantasy Opera Omnia

Ja jums ir bijusi nosaukumus no Final Fantasy sērijas agrāk, tad jūs gatavojaties mīlēt Opera Omnia daudz. Tas ir viens no labākajiem gacha spēles Android un ne tikai to, ka, Dissidia Final Fantasy Opera Omnia ir balstīta uz RPG tēmu ar Gacha mehānikā. Starp daudzajiem gacha spēļu veidiem vispopulārākās ir RPG spēles.

Kas attiecas uz spēli, jums ir visas rakstzīmes no Final Fantasy sērijas ar pārliecinošu sižetu un spēcīgām dievībām. Ja esat jaunpienācējs, nekas nav jāuztraucas. Spēle ļauj savākt plašu rakstzīmes no tās In-spēle atlīdzības sistēmu. Jūs varat vilkt Gacha jebkurā laikā, kad jums ir nepieciešams jauns ierocis vai raksturs.

Bez tam, spēle ir Gājienu kaujas sistēma, kur jums ir, lai saglabātu līdzsvaru starp jūsu nodarījumu ar aizstāvību un gaidīt pareizo laiku streikot. Es teiktu, ja jūs vēlaties baudīt gacha spēles Android un iOS, ļaujiet Dissidia Final Fantasy Opera Omnia būt pirmais.

Debeszils Joslu

Azur Lane nav nepieciešams daudz ieviešanas, jo tā ir viena no vecākajām un populārākajām gacha spēlēm Android un iOS. Ja jums ir svešs, Azur Lane ir jūras kara spēle ar Gacha mehāniku.

Tas ir maisījums daudzu spēļu žanru, piemēram, 2D shooters, RPG, un taktiskās spēles. Labākā daļa par Azur Lane ir tā, ka to ir viegli spēlēt, un interfeiss ir ļoti intuitīvs. Ja jums ir pilnīgi jauns, lai gacha spēles, tad es ļoti ieteiktu Azur Lane kā jūsu izmēģinājuma spēle.

Šeit jūs varat veidot savu floti no vairāk nekā 300 karakuģu veidi, kas savākti no visas pasaules. Un jūs varat saņemt šos kuģus, nopelnot atlīdzības iekšpusē spēli. Turklāt, jūs varat izmantot šos atlīdzības iegādāties in-spēle valūtā, un tad jūs varat pull gacha jauniem kuģiem. Nav nepieciešams tērēt naudu pirkumiem lietotnē. Tādā veidā Azur Lane ir patiesi brīvi spēlējama spēle Android un iOS ar Gacha mehāniku.

Alķīmiķa Kods

Alķīmiķis kods iemieso visu, ko vēlaties, lai būtu ar Gacha stila spēle. Jums ir jRPG (Japāņu mobilās stratēģijas RPG), daudz taktisko elementu, anime stila ainas, Lieliska grafika un lielisks fona rezultāts.

Nemaz nerunājot, spēja spēlēt savas kārtis, velkot Gacha. Tā ir spēle, kur jums ir apgūt mistiskā spēku alķīmijas un mainīt nākotni. Un, ka jums ir vairāk nekā 50 rakstzīmes, kas ir savstarpēji ļoti attīstīta. Jūs varat savākt rakstzīmes un pārvērsties par spēcīgu jaunu iemiesojumu ar augstākajām spējām.

Ņemot to vērā, labākā daļa par šo spēli ir tā, ka tā ļauj jums spēlēt pret saviem draugiem četru personu multiplayer co-op. Jūs varat cīnīties pret saviem draugiem un saņemt atlīdzību, lai iegādātos jaunas rakstzīmes. Vienkārši runājot, Alķīmiķis kods ir aizraujošs gacha spēle uz mobilo ar daudziem žanriem un aizraujošu elementiem.

Citu Eden

Vēl viena Eden ir salīdzinoši jauna spēle, un tā ir radījusi atšķirīgu dimensiju tam, kā mēs uztveram Gacha spēles. Tas ir ne tikai par gacha vilkšanu, bet arī par stāstu un mērķa sasniegšanu. Šajā spēlē, jums būs uzsākt braucienu ārpus laika un telpas, lai aizsargātu nākotni.

Spēlei ir RPG tēma ar burvīgu sižetu, ko izveidojis Masato Kato. Ja jūs nezināt, viņš bija populārās RPG spēles Chrono Trigger rakstnieks. Kas attiecas uz spēli, tas ir diezgan immersive un piedāvā vizuālos attēlus, kas izskatās diezgan augstas kvalitātes, pat salīdzināmi ar konsolēm.

Soundtracks un tēma ir arī labi organizēti, lai nodrošinātu iesaistoties spēle. Neatkarīgi no tā, vēl viens Eden nesen ieguva jaunas rakstzīmes un priekšmetus, izmantojot lielu atjauninājumu. Tātad, ja jūs vēlaties spēlēt valdzinošs gacha spēli Android, tad iet ar citu Eden.

Dragalina Zaudēja

Nav svarīgi, cik reizes jūs spēlēt šo spēli, Dragalina zaudēja nezaudē savu šarmu. Tas ir rīcības iepakotu RPG spēle, kur cilvēki un pūķi sanākt kopā, lai cīnītos ienaidniekiem. Atkal, tas ir vairāk par stāstu šeit, bet ir gacha elements. Jūs varat iekarot ienaidniekus, izmantojot unikālas prasmes un īpašas bruņas.

Savukārt jūs nopelnāt atlīdzību, ko var izmantot gacha vērpšanai, un jūs pat varat kļūt par pūķi pats. Būtībā Dragalia Lost ir stāsts par leģendām, ārvalstniekiem un zaudētajiem varoņiem, kā arī meklējumiem, lai iznīcinātu ienaidniekus. Labākā daļa par šo spēli ir tā, ka ir vairāk nekā 60 rakstzīmes, un jūs varat tos iegūt, uzvarot karus pret pretiniekiem.

Izņemot to, Dragalina Lost ir diezgan dinamiskas un rīcības iepakotu RPG spēle. Ja jūs meklējat grafikas intensīvu mobilo spēli ar Gacha mehāniku, tad Drag Aaliyah Lost ir viens no maniem labākajiem cērtes.

Honkai ietekme 3

Honkai Impact 3rd ir vēl viena intensīva RPG spēle, kurā ir Gacha mehānika, kur jūs varat iegūt ieročus, apģērbus un pārveidot sevi par spēcīgām rakstzīmēm. Spēle griežas ap trīs unikālas rakstzīmes pazīstams kā Valkyries. Katrs Valkyrie ir unikālas prasmes un uzbrūk spējas. Jūs varat pārslēgties starp rakstzīmēm un izpildīt komandas lomas ar dažādiem ieročiem un aprīkojumu.

Jūs varat iegūt jaunus ieročus, vai nu crafting vai caur gacha sistēmu. Jo vairāk uzvaras jums ir, jo vairāk in-spēle resursus jūs nopelnīt. Tā rezultātā jūs varēsiet iegūt spēcīgus ieročus, ko sauc par “Stigmata” no gacha sistēmas.

Nesen izstrādātājs pievienoja daudz unikālu rakstzīmju un bruņu, lai tas būtu lieliski piemērots spēlētājiem. Kopumā Honkai Impact 3rd ir rīcības iepakotu RPG spēle uz Android ar Gacha mehānika, un jums nevajadzētu arī tā Garām.

Liktenis Bērns

Kā tas ir ar gacha spēles, liktenis bērns ir viens no visvairāk atkarību mobilās spēles, kas tur. Tas viss ir par ēkas savu raksturu, izmantojot in-spēle valūtā uz gacha sistēmā. Jums ir, lai sāktu savu ceļojumu, lai kļūtu visspēcīgākais Archfiend no iekšējā valstībā. Labākā daļa par Destiny Child ir tās vizuāli satriecošās rakstzīmes un ieskaujošie mākslas darbi.

Jūs varat sajust, ka rakstzīmes ir pārdomāti attīstītas, un jūs gatavojaties mīlēt tonnas kostīmu, ko piedāvā spēle. Attiecībā uz spēli, tas ir stāsts par Dungeon, kur jums ir veidot spēcīgu armiju un doties karā pret saviem ienaidniekiem.

Par pievienotās uztraukums, liktenis bērns iezīmes unikālas balsis katram raksturs, kas padara spēle vēl patīkamāku. Tātad, lai to taisni, ja jums patīk veidot rakstzīmes, tad liktenis bērns ir viens no labākajiem gacha spēles Android.

Erina pasakas

Pasakas Erin atkal ir tas, ko parasti sauc par pilnīgu Gacha. Tam ir viss, sākot no RPG darbības līdz drāmai, taktikai un fantāzijai. Spēle ir savdabīga sižeta no senās Japānas, kur ir aukstais karš starp Dievu un cilvēku pasauli. Lai gan tas izklausās aizraujoši, ir vairāk izkravāt. Jums ir anime stila ainas, mūzika, kas želejas arī ar spēļu gaisotni, un lielisku balss darbojas ar burtiem.

Nemaz nerunājot, Tales of Erin piedāvā vairāk nekā 80 dažādas rakstzīmes, kuras var savākt, izmantojot gacha sistēmu. Jums būs jāapgūst dievišķības spēks un jāizveido jauna pasaules kārtība.

Turklāt, spēle ir ieguvuši dažas patiešām liels grafikas ar 3D animācijas un intensīvu vizuālo. Es teiktu, ja vēlaties pilnībā izbaudīt Gacha spēles savā iPhone vai Android ierīcē, tad Tales of Erin iepako perforatoru.

Gacha Pasaule

Gacha pasaule ir viena no populārākajām un augsti novērtētajām spēlēm Play veikalā. Kā norāda nosaukums, tas viss attiecas uz gacha sistēmu, un tas ir diezgan atkarīgs. Spēle ir pilna ar anime rakstzīmes, un jūs pat varat izveidot savu rakstzīmes ar lauksaimniecības quests, cīnās Raid priekšniekiem, un vairāk.

Jums ir uzdevums glābt pasauli no korupcijas, uzzinot vairāk par varoņa stāstu un nopelnot atlīdzības punktus. Ar pietiekami daudz valūtas, Jūs varat ievadīt gacha pasauli un izvēlēties no vairāk nekā 90 rakstzīmēm.

Turklāt jūs varat pielāgot apģērbu no galvas līdz kājām, velkot Gacha. Un labākā daļa par šo spēli ir tā, ka tā nepārtraukti brīdina jūs iegādāties lietotnē esošo valūtu. Spēle ir pietiekami daudz uzdevumu, lai iegūtu in-spēle valūtā netērējot reālu naudu, kas ir lieliski.

Balinātājs drosmīgas dvēseles

Ja jūs esat iepazinušies ar mega-hit anime sēriju no Bleach universe, tad jums ir absolūti gatavojas mīlēt BLEACH Brave Souls. Tas ir balstīts uz daudzām rakstzīmēm no Bleach Visuma ar īpašām kustībām un unikālām prasmēm. Jūs varat turpināt veidot rakstzīmes par savu un izveidot armiju karavīru tieši tā, kā jūs vēlaties.

Un, lai veidotu vairāk rakstzīmes ar īpašām spējām, jums ir nepieciešams, lai meklējumos savu ceļu uz uzvaru, kas dos jums in-spēle atlīdzības. Tagad jūs varat izmantot šo atlīdzību, lai spinētu Gacha un saņemtu savu iecienītāko anime raksturu, bruņas, apģērbu un citus priekšmetus.

Izņemot to, BLEACH Brave Souls ir arī diezgan spējīgs grafikas priekšpusē. Tā ir 3D grafikas spēle ar straujajā rīcību, un es domāju, ka jūs gatavojas mīlēt to.

Gacha Dzīve

Gacha dzīve ir vēl viena populāra spēle, ko rada Lunime, kurai ir Gacha mehānika un daži piedzīvojumu elementi. Šajā spēlē, jums būs izveidot savu anime stila rakstzīmes un pielāgot savu apģērbs jūsu vēlmēm. Kad esat pabeidzis veidot rakstzīmes, tagad varat izveidot ainu no savas studijas, lai izveidotu perfektu stāstu.

Un tad jūs varat pāriet uz dzīves režīmu, kur jūs varat satikt jaunus draugus un izpētīt dažādas jomas un uzzināt par savām metodēm. Jūs varat tērzēt ar spēlētājiem, spēlēt mini-spēles gar ceļu un savākt dārgakmeņus gacha par retām dāvanām. Būtībā ir bezgalīgas iespējas, un jūs varat izveidot kaut ko ar savāktajām gacha spēlēm.

Gacha Klubs

Gacha Club ir mūsu galīgā spēle, kuras pamatā ir Gacha mehānika, un tā ir pieejama gan Android, gan iOS. Spēle iezīmes daudz anime rakstzīmes, un jūs varat arī kleita tos ar nebeidzamu pielāgošanas iespējas. Labākā daļa par gacha Club ir tā, ka tā piedāvā 180 vienības iesācējiem izmantot cīņā. Tagad jūs varat ievadīt torņa režīmu un savākt dārgakmeņus, Materiālus, zeltu, lai uzlabotu savas prasmes un savāktu Gacha.

Jūs varat ievadīt klubus un atrast vairāk vienību un savākt atlīdzības. Tas, ko es mīlu par gacha klubu, ir tas, ka pielāgošanas iespējas nav aiz paywall, lai jūs varētu izveidot visu, ko vēlaties, nemaksājot dimetānnaftalīnu. Bezmaksas lietotājiem, jums ir 10 rakstzīmes pie rokas, un, ja jūs izvēlaties maksāt, tad 90 vairāk rakstzīmes saņemt atbloķēt. Es teiktu, vienkārši dodieties uz priekšu un spēlējiet spēli, lai piedzīvotu patiesu gacha mehāniku.

Labākās RPG gacha spēles Android un iOS 2021. gadā

Tātad tie ir mūsu cērtes par labākajām gacha spēlēm Android un iOS. Mēs esam iekļāvuši spēles, kas ne tikai piedāvā Gacha mehāniku, bet arī aizraujošu sižetu ar plašu rakstzīmju klāstu.

Kā jautājums par piesardzību, mēģiniet izmantot gacha sistēmu, izmantojot in-spēle valūtā, nevis tērēt naudu par pērkot rakstzīmes un tērpiem, jo spēle var būt ļoti atkarību. Gadījumā, ja jūs vēlaties spēlēt labāko retro arcade spēles, tad dodies uz saistīto rakstu. Jebkurā gadījumā tas viss ir no mums. Ja jūs atradāt rakstu noderīgu, tad komentējiet zemāk un informējiet mūs.Balinātājs drosmīgas dvēseles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *