Bestes Hoverboards 2021: Tops 5 Self Balansēšanas Motorolleri

Tops 5 Self Balansēšanas Motorolleri

Vai meklējat hoverboard vasarai? Mēs esam novērtējuši un salīdzinājuši top 11 labākos hoverboards 2021.gadā. Atklājiet mūsu cērtes zemāk kopā ar visaptverošu pirkšanas rokasgrāmatu, kas sniegs jums visu nepieciešamo informāciju par hoverboards.

Gone ir dienas, kad cilvēki sīkšana caur satiksmi uz skrituļdēļiem un skrituļslidām. Šodien mums ir motorizētas pašbalansēšanas ierīces-hoverboards. Tas, kas agrāk bija Fantāzija ‘ 80s, tagad ir realitāte.

Kamēr Skrituļdēļi un rullīšu asmeņi joprojām ir populāri, hoverboards ir karstākā jaunā tendence. Ne tikai tie ir forši un jautri braukt, bet tie var būt arī efektīvs veids, kā personīgo transportu. Diemžēl ar visiem daudzajiem zīmoliem un modeļiem, kas pieejami tirgū, var būt diezgan grūti noteikt labākos hoverboards.

Lai palīdzētu jums noteikt, kura hoverboard ir labākais jums, mēs esam apkopojuši sarakstu ar top-rated hoverboards pašlaik pieejami tirgū. Mēs arī konsultēsim Jūs par funkcijām, kas jāuzmanās, izvēloties labāko hoverboard jums vai jūsu bērnam.

Un tagad šeit ir top 5 labākie 2021.gada hoverboards.

Top 5 Labākie Hoverboards Pārskatīti

1) Halo Rover X

Halo Rover X ir labākais hoverboard, ar kuru esam saskārušies. No lieliskiem visurgājējiem riteņiem līdz lielam ātrumam un diapazonam, hoverboard ir aprīkots ar katru funkciju, kuru vēlaties pašbalansējošā motorollerī. Tas ir visaugstāk novērtētais hoverboard tirgū, un tas pamatoti ir pelnījis titulu” labākais no labākajiem ” mūsu sarakstā.

Šim elektriskajam hoverboard ir izturīgi 8,5 collu riteņi un jaudīgi divkārši 400 vatu motori, kas ļauj braukt pa jebkuru reljefu un kāpt nogāzēs ar pakāpēm līdz 20 grādiem. Tas sver 32lbs un var ērti pārvadāt svarus līdz 260lbs un vismaz 44lbs.

Tas padara to par labu iespēju septiņu un vecāku vecumam. Tas ir aprīkots ar UL 2722 sertificētām LG Firesafe baterijām, kas ilgst līdz 2 stundām un aizņem 2,5 stundas, lai uzlādētu pilnu jaudu. Tas ved ceļu ātrumā un diapazonā, piedāvājot līdz 10 jūdzēm stundā un diapazonu līdz 10 jūdzēm. Ar UL 2272 drošības sertifikāciju Halo Rover x hoverboard sniedz jums mieru. No Fall Ride Assist tehnoloģija saglabā kuģa vertikāli un līdzsvaroti, veicinot drošību un stabilitāti. Šis divriteņu motorolleris nodrošina arī iespaidīgu izturīgu konstrukciju, un tā augstas kvalitātes alumīnija aizsargi un rāmis padara to izceļas no citiem plauktiem.

Ja vēlaties braukt naktī, nav problēmu. Hoverboard ir divas priekšējās LED gaismas, kas uzlabo redzamību braucējam un citiem satiksmes dalībniekiem. Tas arī nāk ar savu Bluetooth app, kas dod jums pilnīgu kontroli pār kuģa.

Papildus jaudas, nobraukuma un ātruma uzraudzībai varat arī pārslēgt režīmus, mainīt ātrumu un pielāgot stūres jutību, izmantojot tālruni.

Izmantojot šo modeli, varat pārslēgties starp iesācējiem, normāliem un uzlabotiem režīmiem. Turklāt tam ir jaudīgi Halo Bluetooth skaļruņi, kurus varat savienot ar viedtālruni, lai klausītos mūziku, baudot braucienu.

2) Swagtron T6 Izstumtais

Swagtron T6 Outlaw ir lieljaudas hoverboard, kas paredzēts, lai sniegtu jums lielāku ātrumu un lielāku jaudu. Tā ir daļa no T sērijas un jaunināšana uz Swagtron T5 modeli. Tas ir aprīkots ar daudzām uzlabotām funkcijām, tostarp Bluetooth lietotņu vadību, Bluetooth skaļruņiem un LED lukturiem.

Tomēr tas, kas padara to lielisku, Ir Unikālās iezīmes, ko tā apvieno, kas ir:

  • Piemērots visiem reljefiem
  • Milzīgs maksimālais svara ierobežojums
  • Iebūvēta nēsāšanas siksna

Swagtron T6 ir būvēts diezgan ciets un sver pat 32lbs, pateicoties tā milzīgajiem 10 collu riteņiem un smagajiem taku rokturiem. Šie masīvie bezkameru riteņi ļauj kruīzēt pa jebkuru reljefu, neatkarīgi no tā, vai tā ir zāle, dubļi vai grants, nezaudējot stabilitāti. Svara ietilpība ir vēl viena ievērojama Swagtron T6 iezīme, jo tā var pārvadāt līdz 420lbs.

Tas nozīmē, ka tas ir piemērots visu vecumu, bet tas ir vairāk pieaugušo hoverboard. Tā piedāvā 300 vatu divējādus motorus, kas padara to ļoti spēcīgu, ļaujot tam apstrādāt milzīgo svaru un veikt paraugu kalnainā un nelīdzenā reljefā. Turklāt dual-motori pietiekamu griezes momentu līdz 30 grādu nogāzes ar maksimālo ātrumu 12 km / h. kad tas ir pilnībā uzlādēts, elektriskā self-balansēšanas hoverboard attālumā 12 jūras jūdzes, un akumulators būs nepieciešams apmēram 3 stundas, lai pilnībā uzlādētu. Šīs augstākās īpašības padara to par labāko hoverboard smagajiem braucējiem un pieaugušajiem, īpaši tiem, kas ir pieredzējuši.

Swagtron speciālisti ir mēģinājuši palīdzēt ar stūrēšanu un vadību, piedāvājot dažādus iestatījumus, kurus var pielāgot atkarībā no braucēja pieredzes. Tas ir iespējams, izmantojot mobilo Bluetooth lietotni, kas pielāgo stūres jutību kopā ar motora jaudas ierobežotājiem. Swagtron T6 ir arī UL 2272 apstiprināts, kas nozīmē, ka tas ir izturējis stingru kvalitātes pārbaudi un ir droši lietojams. Lai gan tā ir vērtīga ierīce, Swagtron T6 ir viens no labākajiem hoverboards, ko jūs saņemat tirgū. Lielisks sniegums par taisnīgu cenu.

3) Gotrax SRX Pro

Ja esat meklējis tirgū meklē labāko lētu hoverboard, ka jūs varat braukt uz visiem reljefa veidiem, mēs iesakām Gotrax SRX Pro All-terrain hoverboard.

Jaunākais SRX PRO ir daļa no SRX sērijas, kas ļauj jums piedzīvojumu jebkurā reljefā bez jebkādām problēmām. Ar lielāko daļu bezceļu modeļu, kas maksā vairāk nekā 400 ASV dolāru, laba apvidus hoverboard iegūšana par pusi no šīs cenas ir patiešām izdevīgs darījums.

SRX PRO ir izturīgas 8,5 collu gumijas riepas, kuras ir grūti uzņemt šo neapstrādāto apvidus reljefu. Nav svarīgi, vai tas ir uz zāles, smiltīm vai dubļiem. Neskatoties uz ceļa stāvokli, jaudīgais dēlis paātrina ātrumu 7, 4 MPH ar diapazonu līdz 7, 5 jūdzēm ar vienu uzlādi.

Hoverboard ir divi 250 vatu motori un 36V akumulators, kas uzlādē 2 līdz 2,5 stundas līdz pilnai jaudai. Tāpat kā lielākā daļa konkurentu, Gotrax SRX Pro ir pietiekami spēcīgs, lai pārvadātu pieaugušos līdz 220 lbs, un tas ir jautri bērniem, kas sver vairāk nekā 44 lbs. Dēlis sver 26, 5 lbs, padarot to mazliet pārnēsājamu. Pašbalansējošajam hoverboard ir žiroskopiska funkcija, kas uztur kāju klāja līmeni uz zemes, lai nodrošinātu stabilitāti, kad braucējs nokļūst uz kuģa un izslēdzas. Tas padara to par perfektu iespēju bērniem.

Iebūvētie Bluetooth skaļruņi padara jūsu piedzīvojumu patīkamu, klausoties dažas atdzist melodijas ceļā.

LED gaismas Pievienot piesaisti un uzlabot jautrību braukšanas naktī. Tam ir arī UL 2272 drošības sertifikācija, kas nozīmē, ka nav ugunsgrēka vai elektrisko apdraudējumu riska.

4) Segway Ninebot S

Ja jūsu galvenais lietojums, lai iegūtu hoverboard, ir pārvietošanās, mēs iesakām Segway Ninebot s, jo tas ir kompakts, viegli lietojams un iepako visaugstāko visu šajā rokasgrāmatā apskatīto produktu klāstu.

Segway Ninebot s, kas darbojas ar 400W divējādiem motoriem, spēj sasniegt maksimālo ātrumu 10 MPH, un, pateicoties smartbms li-ion akumulatoram, Jūs varat nokļūt līdz 13,7 jūdzēm ar vienu uzlādi.

Lai gan Ninebot S šķiet apjomīgs, tas sver tikai 28 mārciņas, un IP54 laika apstākļu pretestības vērtējums nozīmē, ka jūs varat to izmantot pat lietainās dienās.

Tas, kas to nošķir no citiem hoverboards, kurus mēs esam apskatījuši, ir Ceļa vadības josla. Ne tikai tas ir liels iesācējiem, bet tas faktiski būs mazāk pārpildīts uz braucēja uz ilgāku apmainīt, kā arī.

Aprīkots ar 10,5 collu pneimatiskajām riepām, trieciena absorbcija ir lieliska, kas nozīmē, ka brauciens jūtas gluds pat uz bedrainiem ceļiem. Izmantojot Segway Bluetooth viedtālruņa lietotni, varat pielāgot dažādas lietas, tostarp ātruma ierobežojumus, uzlabot programmaparatūru un pat iespējot pretaizdzīšanas aizsardzību.

5) Noņemt Šo Vienumu

Ja jūs meklējat labāko hoverboards bērniem-Swagtron Swagboard T1 Pro, jūs varat būt jūsu spēles.

Ideāli piemērots studentiem, šis pašbalansējošais motorolleris nodrošina vienmērīgu braukšanu, sākot ar ātrumu 2 km / h, un, progresējot līdz 8 km / h).

Tas ir mazs, bet spēcīgs hoverboard, kas ir viegli lietojams un ļoti drošs, vienlaikus piedāvājot labu veiktspēju.

Swagtron Pro T1 ir aprīkots ar ērtu riteņu izmēru 6,5 collas, padarot to stabilu un viegli lietojamu. Ar labu akumulatora darbības laiku, kas var uzturēt maksu par diapazonu līdz 11 jūdzēm, šis līdzsvara motorolleris ļauj jums izbaudīt braucienu lielā attālumā. Vēl labāk, tas aizņem tikai stundu, lai uzlādētu pilnu jaudu.

Zīmols izmanto arī SentryShield viedo akumulatoru sistēmu, kas garantē maksimālu drošību, un tai ir arī UL 2272 sertifikācija. Šim hoverboard ir jaudīgs 250 vatu motors, kas ir stabilizēts pārnesums, lai sniegtu jums labāku kontroli. Tas, kas jums patiks arī par šo dēli, ir tas, ka, uzkāpjot kalnā, jūs neizdosies tik ilgi, kamēr nepārsniegsiet 30 grādu kāpšanas jaudu.

Sver pie 22lbs, valde var būt starp 44lbs un 220lbs, padarot to par ideālu hoverboard bērniem. Tomēr braucējam, kas ir mazāks par 44 mārciņām, nevajadzētu braukt, jo svars būs nepietiekams, lai izveidotu kontroli un līdzsvaru. Tas nav Bluetooth iespējots un tam nav mācību režīmu, tāpēc tas ir vērts atzīmēt. Tomēr tam ir LED gaismas priekšpusē drošībai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *