Best Gamecube Spēles Jūs Varat Spēlēt 2021

Best Gamecube Spēles Jūs Varat Spēlēt 2021

Tas liek mums justies nostalģiski, kad mēs atskatāmies uz GameCube vecumu. ir dažas labākās Gamecube spēles, kas atrodamas tirgū, un visas ir vienkārši lieliskas. Ir redzams, ka Gamecube var nebūt labāko spēļu saraksta, bet, no otras puses, tas vienmēr sastāv no dažiem labākajiem Zelda, Metroid un daudz ko citu ierakstiem.

Lai gan tirgū ir daudz neticamu spēļu, Gamecube vietu nevar aizņemt neviens. Ir pienācis laiks svinēt un apspriest dažus no labākajiem Gamecube, kas ir pieejami tirgū.

Top 10 labāko GameCube spēļu saraksts 2021

Super Pērtiķu Bumba:

Patiešām viens no labākajiem uzsāk šajā tirgū ir Super Monkey Ball. Ir daži instant fani šo spēli. Iestatīšanas režīms ir pamata. Uz tā ir bumba ar pērtiķi. Līmeņi ir mazes, kas ir izgatavoti no platformām. Ja jūs kritums jūs die, un tas droši. Ir gudrs mērkaķis, kas padara kaut ko labāku. Pat labirints dizains ir padarīts skaists, un tas vērš cilvēku uzmanību.

Mario Kart:

Tā ir vēl viena spēle, kas ir mīlēja ar lielāko daļu spēlētāju. Raksturs un transportlīdzekļa izvēle ir milzīga. Jaunie ieroči ir ekskluzīvi un lieliski. Dubultā domuzīme ir pievilcīga un ienesīga. Divi spēlētāji var kontrolēt vienu kartingu. Ja jūs spēlēt šo spēli, jūs, protams, nāk zināt faktu.

Simfonijas pasakas

Vēl viena pievilcīga spēle, kas ir patika ar cilvēkiem pasakas simfonijas. Jūs varat veikt tiešu kontroli, kur divi zobeni padarīt šķēle up ienaidniekiem vienkārši un ar prieku. To atbalsta trīs datoru kontrolēti sabiedrotie. Visa cīņa nāk, lai būtu ātra un nav blāvi. Spēle ir arī teikt, ka pievilcīgu vienu.

Luigi Savrupmāja:

Luigi un viņa Gamecube ir vēl viena svarīga spēle, kas ir slavena vairāk nekā desmit gadus. Tas tiek uzskatīts par vienu no piedzīvojumu spēles šajā laikā. Luigi izpaužas Ieslodzījuma haunted mājā, un, lai saglabātu Mario viņam ir pārvarēt visas bailes veidus. Tas ir jums, kam ir jāmeklē precīzs veids, kā atbrīvoties no nepatikšanām. Tā ir lieliska spēle, kas ir uzvarējis sirdis miljoniem cilvēku visā pasaulē.

Uguns Emblēma:

Tas, iespējams, ir visvairāk ilgstošā niša visā spēlē. Tas arī deva Rietumu spēlētājiem tieši to, ko Japāņu spēlētāji mīlēja spēlēt. Spēle arī nāk ar iespaidīgu izskatu, kas vērš uzmanību uz cilvēkiem. Ir patīkami redzēt, kā spēlētāji spēlē ar šo spēli. Lēnām spēle izrādās atkarību viens spēlētājiem. Uguns Emblēmas popularitāte parādījās arī Smash Bros. tā vienmēr izrādījās laba spēle.

Laika Sadalītāji:

Tas tiek uzskatīts arī par vienu no labākajām Gamecube spēlēm Reddit. Tā būs lieliska pieredze, lai noskatītos visu, kas notiek uz ekrāna. Ir daži pirmās personas šāvēji. Nākotne perfect ir lieliska spēle, kas ir mīlēja ar miljoniem cilvēku. Šī spēle tiek uzskatīta arī par augstas komēdija spēle, kas ir pilns ar jautrību un mīlestību. Tas ir iemesls, kāpēc cilvēki mīl lielāko daļu videospēļu. Spēles attēla skaidrība ir jauka, un tā būs mīlēta, lai redzētu visu spēli. Laika sadalītāji vienmēr ir labākā spēle starp cilvēkiem. Cilvēki lēnām to mīl.

Beyond labo un ļauno:

Jade šeit vienmēr ir oriģināls fotožurnālists. Viņa ir laba savā darbā. Tur ir viss īpašs par šo spēli, sākot no rakstīšanas, rakstzīmes, stāsts, un grafikas. Tas ir neticami pakete, kas ir veikusi spēli daudz populāri starp spēlētājiem. Mēs esam vienkārši noguruši no gaidīšanas un nepacietīgi gaida jauno spēli. Izskatās, ka visas lietas ir ļoti skaidras un jaukas. Milzu attēla izmērs spēli padara to daudz skaistu un pievilcīgu.

Ikaruga:

Tā ir vēl viena spēle, kas tiek uzskatīta par labāko. Šī spēle galvenokārt koncentrējas uz dualitāti un dod kuģim divas atšķirīgas krāsas, Viena ir balta, bet otra ir melna. Viena krāsa ir spēja absorbēt līdzīgas krāsas lodes, bet otra var radīt dubultu kaitējumu pretējās krāsas ienaidniekiem. Spēle ir vienkārši pārsteidzošs visos aspektos. Spēle, kas labu slampāt, kad tas tika izlaists. Cilvēki, kuriem patīk spēlēt interesantu spēli, vienmēr mīlēs šo spēli. Vienkārši izmēģiniet šo spēli, un tā būs unikāla pieredze.

Arcadia leģendu debesis:

Ir konstatēts, ka debesis Arcadia Legends ir vēl viena interesanta spēle. Jūs ātri iemīlēties ar šo spēli. Šī episkā spēle ir interesanta. Sākotnēji tas var šķist mulsinošs, bet ilgtermiņā jūs vienmēr to mīlēsiet. Ja jūs nevarat spēlēt to jūs garām lieliska lieta. Jums vienmēr patīk Labākais Gamecube spēles Dolphin.

Skats Uz Džo:

Tā ir skaista spēle, kas tiek apšļakstīta, ieviešot 2D darbības spēles jaunai paaudzei. Tas ir nekas, bet pa kreisi uz labo pogu švīts, bet visa spēle, šķiet, ir lieliska vienu. Īsāk sakot, tā ir viena no stilīgākajām Gamecube spēlēm, kas atrodas uz zemes. Visiem vajadzētu izmēģināt šo spēli, lai iegūtu brīnišķīgu pieredzi.

secinājums:

Tātad, ko jūs gaida? Vienkārši izmēģiniet dažas no labākajām Gamecube spēlēm, kas pašlaik ir pieejamas tirgū, un tas ir pārliecināts, ka jums patiks daudz. Tas ir labākais veids, kā nogalināt savu garlaicību un piedzīvot kaut ko jaunu. Gone ir tradicionālie spēļu spēlēšanas veidi. Tagad pieredze kaut ko jaunu un unikālu šajā mūsdienu laikmetā. Tas būs lielisks laiks, lai izbaudītu jaunu un ekskluzīvu spēļu spēlēšanas veidu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *