Augstas Grafiskās Spēles Android un IOS 2021

Augstas Grafiskās Spēles Android un IOS 2021

Sveiki, spēlētāji! Vai jūs meklējat labāko augstas grafikas spēles jūsu Android un iOS ierīcēm? Šeit esmu uzskaitījis labākās augstas Grafiskās spēles, kuras varat lejupielādēt Android un iOS viedtālruņos. Šīs visas spēles nonāk digitālās pasaules kategorijā. Ir daudz resursu, kas strādā kopā, lai tos izveidotu. Šajā sarakstā ir labākās Grafiskās spēles, kurās var būt dažas reklāmas. Un daži no tiem ir apmaksātas spēles. Šis saraksts ir sagatavots, lai koncentrētos uz labākajām grafiskajām spēlēm, kas jūs izklaidēs. Mēs neesam nejauši izvēlējušies tos, lai sniegtu jums, jo visām šīm spēlēm ir augstāka grafikas definīcija, ko vidējās spēles nevar nodrošināt. Turklāt šīs spēles ir immersive vidi un iesaistoties stāstus baudīt. Tātad, ja jūs esat satraukti iet, sāksim.

FrostBorn: Coop Izdzīvošana

Tas ir foršs RPG, kas sajauca dažus populārus žanrus. Šajā bezmaksas spēlē, jūs saņemsiet savu unikālo raksturu, kuru jūs varat pielāgot atbilstoši jūsu spēļu stilu. Tiklīdz jūs līmeni uz augšu, jūs saņemsiet parasto RPG, pabeidzot misijas. Tas palīdz jums apkopot resursus un atjaunināt savu bāzi, lai cīnītos un aizstāvētu no saviem ienaidniekiem.

MadOut2 Lielā Pilsēta Tiešsaistē

Šī bezmaksas spēle dod jums pieredzi, piemēram, spēlējot GTA un Need For Speed kopā! Šī augstā grafiskā spēle ļauj jums izveidot savu sacīkšu monstru, un jūs varat izvēlēties vai nu cīņu, vai sacīkstes. Jūs varat redzēt līdz 100 spēlētājiem savā kartē. Šī spēle ir tik izklaidējošu vidi.

Otrā Galaktika

Šis bezmaksas spēle ir tiešsaistes mobilo spēli, un joprojām ir attīstībā. Jūs saņemsiet labāko pieredzi kosmosa izpēti. Tūkstošiem zvaigznes tikai pirkstu attālumā. Jūs varat saņemt Jūsu rokās par spaceships un to cīņas. Jūs saņemat dažas no labākajām pieredzēm, piemēram, Zvaigžņu karu filmas.

Melnais Tuksnesis Mobilo

Tā ir pēdējā spēle mūsu sarakstā. Protams, tas nav mazāk. Android un iOS viedtālruņu augsto grafisko spēļu kategorijā ir arī citas spēles. Šī spēle ir episkā sekas, lai cīņas izskatās episkā. Ir piecas klases ar unikālu cīņas stilu un skillets.

Tempest Pirate Action RPG

Šī spēle tev izmaksās 7,99$ par iOS, bet tas ir bezmaksas Android. Jūs atradīsiet to daudz lētāk, salīdzinot ar grafiku, ko tā piedāvā. Tas jūs aizvedīs uz okeāna plašumu. Ir daži lāzeri un raķetes, lai palielinātu savu spēļu pieredzi. Tas ir viens no labākajiem augstas grafikas android / iOS spēles.

Oceanhorn

Tas arī maksā jums 7,99 $ iOS, bet ir bezmaksas Android lietotājiem. Tā ir veca spēle, bet ir diezgan laba grafika. Šī spēle ir tās turpinājums Oceanhorn 2, Kas Ir uz Apple Arcade. Jūs atradīsiet, ka grafika ir jautrs un uzkrītošā. Jūs nevarat pārtraukt sevi no iesaistīšanās šajā spēlē.

Pirmie Trīs

Tas ir kaut kas unikāls no citām spēlēm, mēs esam apsprieduši. Ja vēlaties atpūsties un baudīt to, tas ir jums. Jūs redzēsiet nav ienaidnieku, lai cīnītos, nav nāves, un nekas biedējošu tur. Tā ir pasaka, kurā Jūs varat piedalīties. Tā ir viena no labākajām augstas grafikas spēlēm Android lietotājiem un iOS lietotājiem.

Sešu Pistoli

Šī spēle ir bezmaksas, pat ja tas ir labākais grafikas un vizuālo. Jūs varat redzēt, ka tai ir reālistiskāka pasaule. Ir daudz deformē un pārsteigumi jūs varat redzēt šajā spēlē. Šeit jums iet, lai izpētītu pasauli izjādes jūsu uzticamais zirgs. Jūs varat izmantot ar tvaiku darbināmu ķēdes zāģi, liesmu metēju un jebko citu.

Mindcell

Vai jūs domājat, ka jūs varat baudīt to, ja jūs spēlēt kā futūristisks trešās personas šāvēja spēle? Šī spēle ir lieliska grafika un vizuālo, kas saglabās jūsu uzmanību. Ir daudz eksperimentu, kurus jūs varat redzēt, kuriem pat nav labu rezultātu. Gan Android ierīces, gan iOS ierīces atbalsta šo spēli.

Vilku Pasakas

Vai jums patīk lomu spēles, ja tām ir augsta grafika? Šeit, Šajā spēlē, jums ir aizstāvēt savu teritoriju, cīnoties ar citiem vilkiem. Jūs varat arī izaudzēt dažus vilkus, lai kucēnus un stiprinātu savu komandu. Jūs varat redzēt vairāku veidu vilku, ka jūs varat atslēgt un spēlēt.

Bezgalīgs Murgs

Vai jums patīk bail un šausmu filmas? Šī spēle ir gatavojas greifers jūsu uzmanību, ja jums patīk spēlēt murgs spēles. Tas dos jums dažas creepiness un ļauj jums izpētīt jūsu mājās. Iemesls ir atrast patiesību aiz kaut kas noticis. Tas ir gan Android lietotājiem, gan iOS lietotājiem.

Stardew Ieleja

Šī spēle maksā 4,99$ gan iOS, gan Android lietotājiem. Tas nav plašs, bet liek jums darīt daudzas lietas tur. Tā ir relaksējoša un gandarījums spēle, kas dod jautri un uztraukums. Šī spēle ir labākais komplekts mūzikas un grafikas ļaut saviem spēlētājiem baudīt rotaļu.

Debesis: Gaismas Bērni

Tas ir bezmaksas gan Android lietotājiem, gan iOS lietotājiem. Jūs varat teikt, ka tā ir 3D piedzīvojumu spēle. Tādējādi jūs atradīsiet to acu patīkami. Tās atrašanās vietas liek jums justies kā reālajā pasaulē vai sapņos. Tas ir atdzesējošs un nomierina jūs, tāpat kā jūs meditējat, nevis spēlējat spēli.

Call Of Duty Mobile

Es nedomāju, ka man ir jāapraksta, cik aizraujoši ir spēlēt call of duty. Tā ir viena no populārākajām PC spēlēm, kurām ir labāka grafika un vizuālie attēli. Tas dod jums pieredzi spēlē reālajā pasaulē. Arī šī spēle ir unikālas iezīmes un veiktspēju jūsu raksturu.

GTA: San Andreas

Vai jūs domājat, ka esmu aizmirsis pievienot šo spēli mūsu top 15 labāko augsto grafisko spēļu sarakstam Android lietotājiem un iOS lietotājiem? Nav. Tas maksā jums tikai 6,99$, lai spēlētu abās OSs. Mēs visi zinām GTA San Andreas izmantoto grafiku līmeni, lai gan tā ir garāka spēle. Atskaņot to savā ierīcē.

Nobeiguma Domas:

Ja jums patika sarakstu no labākajiem augstas grafikas spēles android un iOS, dodiet mums zināt. Visas šīs spēles, protams, izklaidēt jūs ar savu augstākā līmeņa grafikas un vizuālo. Arī šīm spēlēm ir novatorisks interfeiss, kas neļaus jums saskarties ar garlaicību. Mēs iesakām pārbaudīt visas funkcijas, lai katru reizi būtu aizraujoša pieredze.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *