Atruna

Atruna par SNYW

Ja jums nepieciešama papildu informācija vai ir kādi jautājumi par mūsu vietnes atrunu, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums pa e-pastu [email protected]

Atrunas par ShortNewYearWishes

Visa informācija šajā mājas lapā – https://shortnewyearwishes.com -tiek publicēts godprātīgi un tikai vispārējai informācijai. ShortNewYearWishes nesniedz nekādas garantijas par šīs informācijas pilnīgumu, uzticamību un precizitāti. Jebkura darbība esat lietojis uz informāciju, kas atrodama šajā mājas lapā (ShortNewYearWishes), ir stingri uz savu risku. ShortNewYearWishes nebūs atbildīgs par jebkādiem zaudējumiem un / vai zaudējumiem saistībā ar izmantošanu mūsu mājas lapā.

No mūsu mājas lapā, jūs varat apmeklēt citas mājas lapas, sekojot hipersaites uz šādām ārējām vietnēm. Lai gan mēs cenšamies nodrošināt tikai kvalitatīvas saites uz noderīgām un ētiskām vietnēm, mums nav nekādas kontroles par šo vietņu saturu un raksturu. Šīs saites uz citām tīmekļa vietnēm nenozīmē ieteikumu par visu saturu, kas atrodams šajās vietnēs. Vietņu īpašnieki un saturs var mainīties bez iepriekšēja brīdinājuma un var rasties, pirms mums ir iespēja noņemt saiti, kas, iespējams, ir kļuvusi “slikta”.

Lūdzu, ņemiet vērā arī to, ka, atstājot mūsu vietni, citās vietnēs var būt atšķirīgas konfidencialitātes politikas un noteikumi, kas ir ārpus mūsu kontroles. Lūdzu, pārliecinieties, lai pārbaudītu Konfidencialitātes politiku šajās vietnēs, kā arī to “pakalpojumu sniegšanas noteikumi” pirms iesaistīšanās jebkurā biznesā vai augšupielādējot jebkādu informāciju.

Piekrišana

Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, Jūs piekrītat mūsu atrunai un piekrītat tās noteikumiem.

Kompensācija

Ar šo jūs atlīdzināt un turēt pilnā mērā, SNWY, no un pret jebkādām un/vai visām saistībām, izmaksām, prasībām, darbības cēloņiem, zaudējumiem un izdevumiem, kas radušies jebkādā veidā, kas saistīts ar Jūsu pārkāpumu kādā no šo noteikumu un nosacījumu noteikumiem.

Atdalāmība

Ja kāds šo noteikumu noteikums tiek atzīts par spēkā neesošu saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem, šādi noteikumi tiks atcelti, neietekmējot pārējos noteikumus šeit.

Nosacījumu maiņa

SNYW var pārskatīt šos noteikumus jebkurā laikā, un, izmantojot šo tīmekļa vietni, jums ir paredzēts regulāri pārskatīt šos noteikumus.

Komanda

Sqw ir atļauts bez iepriekšēja brīdinājuma piešķirt, nodot un nodot ārpakalpojumus savām tiesībām un/vai pienākumiem saskaņā ar šiem noteikumiem. Tomēr jūs nedrīkstat piešķirt, nodot vai izmantot ārpakalpojumus savām tiesībām un / vai pienākumiem saskaņā ar šiem noteikumiem un nosacījumiem.

Pilnīga Vienošanās

Šie noteikumi veido visu vienošanos starp SNYW un jums par šīs tīmekļa vietnes izmantošanu un aizstāj visus iepriekšējos līgumus un vienošanās.

Piemērojamie Tiesību Akti Un Jurisdikcija

Šos noteikumus un nosacījumus reglamentē un interpretē saskaņā ar gb valsts likumiem, un jūs iesniedzat valsts un federālo tiesu, kas atrodas gb, neekskluzīvu jurisdikciju, lai atrisinātu jebkādus strīdus.

Atjauninājums

Ja mēs atjaunināt, grozīt vai veikt jebkādas izmaiņas šajā dokumentā, šīs izmaiņas tiks pamanāmi publicēta šeit.