Ātrākais Hoverboards 2021 | Top 7 Ātrgaitas Pašbalansēšanas Mašīnas

Ātrākais Hoverboards 2021 | Top 7 Ātrgaitas Pašbalansēšanas Mašīnas

Laika gaitā lielākā daļa lietu kļūst ātrākas, un lietas, kas nevar rīkoties ar tendenci, neizdzīvo. Ņemot to vērā, ražotāji tagad izstrādā ātrgaitas hoverboards, lai viņi varētu konkurēt ar citiem personīgajiem elektriskajiem transportlīdzekļiem, piemēram, elektriskajiem skrituļdēļiem. Pašlaik tirgus ir piepildīts ar ātrākajiem hoverboards, bet mēs pārskatām top 7 hoverboards, kas ir ne tikai ātrs, bet arī uzticams un gudrs.

1) Halo Rover X Hoverboard

 • Maksimālais ātrums: 10,5 km / h
 • Diapazons: 10 jūdzes

Ja man būtu iespēja uzņemt hoverboard uz Marsu, es ņemtu Halo Rover X. Šis hoverboard ir stilīgākais starp ātrākajiem hoverboard motorolleriem, un tas ir arī viens no spēcīgākajiem hoverboards. Turklāt Hoverboard spīdīgais un asais izskats nekad nesatur outs, tādēļ, ja jūs meklējat all-in-one hoverboard, tad tas ir jums.
Hoverboard ir aprīkots ar izturīgām 8, 5 collu riepām, kas apvienojumā ar alumīnija aizsargājošiem spārniem padara braukšanas komfortu jebkura veida reljefā. Lai atbalstītu riepas, hoverboard ir jaudīgs 800 vatu dzinējs, kas ir vairāk nekā pietiekams, lai pārvadātu 220 lbs svaru, un joprojām izdodas sasniegt ātrumu 10, 5 mph.
Viena no galvenajām iezīmēm, kas jāmeklē hoverboard, ir akumulatora veiktspēja, jo lielākā daļa hoverboards tirgū nespēj uzturēt standartus, ko viņi apgalvo sākotnēji, bet Halo Rover X dod nobraukumu 10 jūdzes pat pēc stingras lietošanas. Turklāt, pat ar zemu slodzi, hoverboard saglabā savu ātrumu un nekļūst lēns, tāpat kā lielākā daļa lētu hoverboards.

Hoverboard ir vairākas papildu funkcijas, un vispievilcīgākā iezīme ir tālruņa lietotne. Izmantojot lietotni, jūs varat mainīt braukšanas režīmus, piemēram, ja esat iesācējs, tad jūs varat vadīt hoverboard mācību režīmā, lai izvairītos no negadījumiem. Turklāt lietotne ļauj mainīt mūziku, iespējot iebūvēto lietotni un daudz ko citu.
Neatkarīgi no visām lieliskajām funkcijām Halo Rover piedāvā lieliskus klientus un piedāvā atgriešanos 14 dienu laikā pēc iegādātā datuma. Plus, tas nāk ar 3 mēnešu garantiju, lai segtu rūpnīcas defektus.
Mēs ļoti iesakām šo hoverboard, pateicoties tā nevainojamam dizainam, gudrām funkcijām un spēcīgam motoram un akumulatoram.

2) Swagtron T6 Izstumtais

 • Maksimālais ātrums: 12 km / h
 • Diapazons: 12 jūdzes

Hoverboard ir paredzēts, lai saglabātu ātrumu jebkura veida reljefā. Tas ir spēcīgs kā nagu un ātri kā ērglis, tādēļ, ja jūs meklējat izturīgu un ātru hoverboard, un vēlas tērēt dažus papildu dolārus, tad tas ir ideāls risinājums jums.
Hoverboard ir 10 collu riteņi,kas ir gandrīz divreiz lielāki par parastajiem hoverboards. Lielie riteņi kopā ar 600W jaudīgo motoru ļauj ērti šķērsot 30 grādu nogāzes.
Uz bruģētiem ceļiem, hoverboard paātrina līdz maksimāli 12mph, kas jūtas kā peld pret gaisu. Turklāt tā svara ietilpība ir 400lbs,kas ir visaugstākā svara ietilpība hoverboard. Ņemiet vērā, ka hoverboard svara ātruma pieaugums samazinās, tādēļ, ja jūs esat virs 300lbs, tad hoverboard ātrums samazināsies par 2 km / h.
Parasti smagie un spēcīgie hoverboards dod sliktu nobraukumu, bet Swagtron T6 ir iespaidīgs nobraukums 12 jūdzes. Plus, tas pilnībā uzlādē tikai 2-3 stundas.
Tas ir IPX4 rated, kas nozīmē, ka jūs varat vadīt to caur peļķēs ūdens bez raizēm. Piezīme dzīvoklis, tas nav 100% ūdensizturīgs, tāpēc jūs nevarat to izmantot lietū, tāpat kā jebkuru citu hoverboard.
Tas ir aprīkots ar LED indikatoriem akumulatora darbības laikam un pagrieziena indikatoriem. Tas arī savieno ar jūsu tālruni, lai jūs varētu atskaņot savu iecienītāko mūziku, braucot ar ātrāko pašbalansējošo motorolleru.

3) Tomoloo Hoverboard

 • Maksimālais ātrums: 12 km / h
 • Diapazons: 10 jūdzes

Tas ir ātrākais hoverboard jebkad, ar ātrumu 12 km / h, var pārspēt jebkuru hoverboard tuvumā. Atcerieties, ka šis apspriežamais modelis ir vienīgais hoverboard starp budžeta hoverboards, kas sasniedz ātrumu 12 mph visu veidu apgabalos. Tam ir divkāršs 350W motors, un to atbalsta jaudīgs litija jonu akumulators, tāpēc tas nodrošina nobraukumu 10 jūdzes.
Tomoloo ražo pieejamu vēl kvalitātes hoverboards. Apskatāmais modelis ir tomoloo ātrākais hoverboard, kā arī vismodernākais, taču tas nav tik izturīgs kā Swagtron T6 un Segway Ninebot. Tomēr, ņemot vērā cenu, tas joprojām ir vērts naudu.
Tikai augstas klases hoverboards nodrošina iespēju kontrolēt vai ierobežot ātrumu, bet TOMOLOO hoverboard ir izņēmumi, jo tas nodrošina šo funkciju par zemu cenu; hoverboard ātrumu, jutīgumu un mūziku var kontrolēt, izmantojot viedtālruni, kas nozīmē, ka vecāki var ierobežot bērna hoverboard ātrumu.
Tas ir aprīkots ar augstas kvalitātes Bluetooth skaļruņiem un tālruņa lietotni. Lietotne ļauj pielāgot LED gaismas uz kuģa. Tā atbalsta 16 miljonus dažādu lukturu krāsu. Varat arī iespējot GPS un izsekot savus ceļojumus, izmantojot lietotni.
Hoverboard ir paredzēts off-roading, tāpēc aprīkots ar 8,5 collu sasmalcinātām riepām, kas jūtas ērti visu veidu reljefā. Pat ar lielajām riepām hoverboard sver tikai 29 mārciņas; vieglāks nekā vairums bezceļu hoverboards.
Ņemot vērā tā cenu un veiktspēju, hoverboard ir daudz tālāk nekā tā konkurenti, mēs iesakām šo hoverboard jums, ja jūs meklējat budžeta hoverboard par off-roading.

4) DailySaw 6,5 Collu Hoverboard

 • Maksimālais ātrums: 10 km / h
 • Diapazons: 12,5 jūdzes

Tas hoverboard ir tiem, kuri vēlas super ātru hoverboard par zemu cenu. Turklāt tas nāk dažādās krāsās un izskatās spīdīgs kā ķēniņa zobens. Tomēr hoverboard nav paredzēts off-roading.
Pat ja tas ir zem budžeta, hoverboards, un joprojām, tas jūtas spēcīgs un izturīgs, jo rāmis ir izgatavots no augstākās kvalitātes alumīnija sakausējuma, un ražotājs apgalvo, ka alumīnijs ir gaisa kuģa pakāpe, un tāpēc spēle sver tikai 20 mārciņas.
Dailysaw ™ 6,5 collu Hoverboard ar Bluetooth
Jūs domājat, ka hoverboard Vieglais rāmis nevar pārvadāt smagsvaru, bet tas nav taisnība, jo hoverboard maksimālā svara ietilpība ir 220 mārciņas. Tā kā tas ir viegls, hoverboard sasniedz maksimālo ātrumu 10,5 collas, neiztukšojot akumulatoru.
Tas ir viens no labākajiem akumulatora veiktspēju; tas dod nobraukumu 12,5 jūdzes. Ņemiet vērā, ka pat augstas klases hoverboards ilgst ne vairāk kā 3 stundas, bet ikdienas hoverboard baterijas ilgst četras stundas.
Hoverboard ir sertificēts IP54, kas nozīmē, ka tas nedarbosies, kad uz tā tiks izšļakstīts ūdens, bet, tāpat kā visi pārējie hoverboards, tas nav pilnībā ūdensnecaurlaidīgs, tāpēc jūs to nevarat izmantot lietū.
Tas ir aprīkots ar papildu buferi, lai aizsargātu hoverboard no nelielām skrāpējumiem, bet ar buferi hoverboard neizskatās saspringts.

5) Segway Ninebot S

 • Maksimālais ātrums: 10 km / h
 • Diapazons: 12,5 jūdzes

Segway Ninebot S ir vēl viens hoverboard ar vairākām unikālām funkcijām. Tas ir viens no populārākajiem augstas klases hoverboards un ir vēlams, jo īpaši tās unikālo formu un būvēts kvalitāti.
Ceļa vadības josla ir gudrs izdevums, jo tas ļauj jums kontrolēt hoverboard ar saviem ceļiem un ir vieglāk, nekā jūs varat iedomāties. Tomēr, ja jūs esat lielāks par 6,5′, tad jūs jutīsieties neērti, strādājot ar hoverboard ar saviem ceļiem.
Tas ir gudrākais tālruņa lietotnes dēļ; izmantojot tālruņa lietotni, var bloķēt hoverboard, mainīt LED krāsas, uzlabot programmaparatūru un daudz ko citu.
Tas ir dual 400 vatu motoru, kas palīdz sasniegt maksimālo ātrumu 10mph, un anti-skiting lielas pneimatiskās riepas ir paredzēti, lai padarītu to drošu un off-roading hoverboard.
Vēl viena iezīme, ko pašlaik piedāvā tikai Segway, ir Go-Kart ar Ninebot, lai to pārvērstu par automašīnu. Jūs būsiet pārsteigti, redzot hoverboard pārveidošanu, kad tas ir pievienots kartingam.
Augstas kvalitātes litija jonu akumulators uzlādējas 3-4 stundu laikā un piedāvā nobraukumu 13,7 jūdzes, kas ir augstākais nobraukums hoverboard.

6) JOLEGE pašbalansējošais Hoverboard

 • Maksimālais ātrums: 7 km / h
 • Diapazons: 7 jūdzes

Ja jūs meklējat dāvanu, lai dotu savu tienerkind, tad mums ir dažas lieliskas ziņas par jums. Jolege spēle ir viens no visvairāk estētisko un krāsains modeļiem, ka katrs bērns iemīlas no pirmā acu uzmetiena. Turklāt hoverboard nāk vairāk nekā duci dažādu krāsu katrs ar unikālu LED gaismas, tāpēc ir plašs, ka jūs varat izvēlēties no.
Turklāt, tas ir viens no lētākajiem hoverboards, bet tas aizņem ilgāku laiku, nekā lielākā daļa hoverboards.
Neatkarīgi no tā, ka tas ir lēts un estētiski pievilcīgs, hoverboard ir ļoti uzticams ar diviem 300W motoriem un litija jonu akumulatoru.
Divkāršie 300W motori pārveido jaudu par ātrumu 7,5 km / h. ņemiet vērā, ka ātrums ir lēnāks nekā citi mūsu sarakstā iekļautie hoverboards, taču jūsu bērnam tomēr vajadzētu valkāt drošības komplektus un iemācīties braukt pieaugušo uzraudzībā.
Tas ir gan UL-2271, gan UL-2272 sertificēts, tāpēc jūs esat drošs no eksplodējošām baterijām un citiem elektriskiem defektiem. Turklāt ražotājs piedāvā plašu garantiju un īpašu pēcpārdošanas atbalstu.
Lai gan Jolege ir hoverboards ar Bluetooth skaļruņiem, šie modeļi nav tik labi, kā tas, kad runa ir par nobraukumu un maksimālo ātrumu. Tāpat tas var uzkāpt 20 grādu slīpumā, kas ir maksimālais elektriskā hoverboard kāpums, bet tā zemā rāmja dēļ nav droši braukt pa netīrumiem.

7) Hover-1 Ultra

 • Maksimālais ātrums: 10 km / h
 • Diapazons: 12 jūdzes

Hover – 1 Ultra ir ideāls hoverboard braukt uz jūsu koledžas campus, jo tas ir ātri un paredzēti tikai bruģētiem ceļiem. Hoverboard ir trūkumi, bet priekšrocības atsver trūkumus.
Hoverboard nav tālruņa lietotnes un Bluetooth skaļruņu, bet tas var iet ar ātrumu 10 km / h, un tā diapazons ir 12 jūdzes.
Hover-1 nav augstas klases hoverboard, tāpēc tai trūkst maz funkciju, piemēram, tas nav paredzēts off-roading. Plus, 6,5 collu riepas nav pneimatiskas, tāpēc tās jūtas tikpat gludas kā citas hoverboards mūsu sarakstā.
Tam ir 250W divējāda motori, kas ir vairāk nekā pietiekami tradicionālajam hoverboard, jo tas var viegli pārvadāt 220 mārciņu svaru uz bruģētiem ceļiem un paklājiem, krasi nemainot ātrumu.
Hoverboard maksā tikai 4 stundas, ņemot vērā cenu, tas ir ļoti dāsns no ražotāja. Tomēr akumulators kļūst silts, kad tas ir pārslogots, tāpēc atvienojiet lādētāju, kad tas ir pilnībā uzlādēts.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *