10 Labākie Lēti Hoverboards 2021. Gadā-Pārbaudīti Un Pārskatīti

Šodien mēs pārskatām 10 labākās lētas hoverboards un sniedzam jums ekskluzīvu pirkšanas rokasgrāmatu ar padomiem un apsvērumiem par pareizā pirkuma veikšanu.

Kopš filmas “Atpakaļ uz nākotni” cilvēki ir aizrāvušies par peldēšanu gaisā. Pēc tam ievadiet pašbalansējošos hoverboards. Lai gan šīs lietas nevar peldēt virs zemes, tās var pārvietoties bez piepūles. Daudzi cilvēki tagad pērk hoverboards transportēšanai, atpūtai un citiem labiem iemesliem.

Tomēr, ja vēlaties iegūt labu braukšanas pieredzi, jums ir jāiegādājas augstas kvalitātes hoverboard. Lielākā daļa cilvēku domā, ka labākie hoverboards nāk ar dūšīgs cenu zīmēm, bet tas nav pilnīgi taisnība. Ir daudz skaistu un labas kvalitātes lētu hoverboards, kas dos jums fantastisku braukšanas pieredzi.

Gone ir dienas, kad jums bija jāsadala $ 1,000, lai iegūtu hoverboard. Šodien, jums nav, lai izjauktu banku, lai iegūtu vienmērīgu un drošu braukšanu. Jūs varat atrast atdzist lētus hoverboards pat no lielākajiem zīmoliem. Tāpēc, ja jums ir budžets, šeit ir labākie lēti hoverboards, kurus varat iegādāties 2021.gadā.

Top 10 Labākie Lēti Hoverboards

1. StreetSaw Dailysaw 6.5 ” Hoverboard

StreetSaw ‘ S DailySaw hoverboard ir ātrākais lēts hoverboard tirgū šodien. Hitting ātrumu līdz 10,5 mph, šis self-balance hoverboard ir ideāli piemērots braucējiem, kuri mīl aizraušanās braukšanas ātri.

Un ne tikai tas peld ātrāk nekā lielākā daļa modeļu, bet tas arī iet garāku attālumu (12 jūdzes) uz vienu slodzi. Lai gan ierīce izskatās diezgan standarta, tai ir daudzas funkcijas, un tā ir dažādās klasiskās krāsās un modeļos, lai atbilstu ikviena stilam.

DailySaw ir viens no labākajiem lētajiem hoverboards, ko varat iegādāties mazāk par 300 ASV dolāriem. Tam ir 6,5 collu riepas, kas ir lieliski piemērotas visām virsmām, izņemot nelīdzenu reljefu.

Akumulators ir ļoti kvalitatīvs, un jums ir iespēja izvēlēties LG vai Samsung akumulatoru ar akumulatora darbības laiku no 5 līdz 6 stundām un ātru uzlādes laiku no 60 līdz 90 minūtēm. Dēlis ir veidots ar augstākās kvalitātes materiāliem un ir UL sertificēts, kas nozīmē, ka tas ir pilnīgi drošs. Tas ir aprīkots arī ar aizsargājošiem buferiem, kas pasargā no skrāpējumiem un palīdz līdzsvarot dēli.

Kad runa ir par varu, DailySaw ir otrā līdz none. Tas ir aprīkots ar 350 vatiem divu motoru, kas darbina stāvus kalnus ar slīpumu līdz 20 grādiem. Tas ir arī viegls, sver tikai 25 mārciņas. Tomēr tas var saglabāt braucējus līdz pat 220lbs, pateicoties tā izturīgajai konstrukcijai un gaisa kuģu klases alumīnija šasijai.

Tiem, kas mīl mūziku, šis hoverboard ļauj baudīt savu braucienu, klausoties savu iecienītāko mūziku. Tas ir aprīkots ar lieliskiem iebūvētiem Bluetooth skaļruņiem un tālvadības pulti, lai padarītu jūsu ceļojumu patīkamāku. Jūs arī mīlēsiet LED gaismas, kas iedegas līdz 6,5 pēdām, ļaujot jums iziet cauri tumšām telpām, kad braucat.

2. Hover – 1 Hroms

Mūsuprāt, labākais lēts hoverboard Zem 200 ASV dolāriem ir Hover – 1 Hroms. Lai gan tas neatbilst ikdienas prasībām attiecībā uz specs, jūs joprojām saņemat lielisku naudas vērtību. Tas var būt arī piemērotāks hoverboard iesācējiem, jo maksimālais ātrums ir 6,2 MPH.

Hover-1 Chrome spēj ceļot apmēram 6 jūdzes ar vienu uzlādi, tajā ir iebūvēti Bluetooth skaļruņi, kas ļauj atskaņot mūziku, atrodoties ceļā. Tas ir UL2272 Drošības sertificēts un izmanto dažādus aizsardzības pasākumus, tostarp SafetyShield akumulatora korpusu un spilgtus LED lukturus un riteņus.

Hover-1 hromam ir 6, 5 collu riteņi un divi 150W motori, tāpēc tas netiks kick un paātrināts tikpat daudz kā DailySaw, bet tas ir vērts apskatīt, ja tas ir lētāk nekā $ 200.

3. Gotrax SRX Mini

Tas nebūs daudz lētāk nekā šis. Gotrax SRX Mini hoverboard ir mazāks par 100 ASV dolāriem, padarot to par vienu no visu laiku lētākajiem hoverboards.

Lai gan šis hoverboard var nebūt pietiekams pieaugušajiem, tas ir lielisks iesācēju variants mazajiem. Ar savu ergonomisko bērniem draudzīgo dizainu un 12,7 mārciņu svara vērtējumu, nēsājot to apkārt, izmantojot ķermeņa rokturus, ir viegli bērniem.

Gotrax SRX Mini ir aprīkots ar 150 vatu divējādiem dzinējiem,un tas spēj iet 6 jūdzes stundā un iet 3 jūdžu attālumā uz vienu uzlādi. Tās nav lieliskas dziesmas, taču, ņemot vērā ārkārtīgi zemo cenu, mēs patiešām esam pārsteigti!

SRX Mini ir UL-2272 Drošības sertificēts, kas nozīmē, ka elektriskie komponenti, uzlādes sistēma un akumulators atbilst visaugstākajiem drošības standartiem.

Ja jūs esat ļoti saspringts budžets vai vēlaties iepazīstināt savu bērnu ar hoverboard pieredzi, bet nevēlaties iet liels, pirms jūs zināt, ka viņiem tas patiks, Gotrax SRX Mini ir budžetam draudzīgs risinājums.

4. Swagtron T580 Vibe Bluetooth Hoverboard

Swagboard Vibe T580 ir visaugstākais zemo cenu hoverboard, kas ir ieguvis milzīgu popularitāti tā tehnisko īpašību un mūzikas dēļ. Tas ir viens no labākajiem vērtības hoverboards Zem $ 250.

Izmantojot šo UL sertificēto Motorolleru, varat atskaņot mūziku, mainīt režīmus, pārbaudīt akumulatora līmeni un piekļūt kartes funkcijām, izmantojot lietotni. Šī app kļūs jums pārvietojas tikai ar klikšķi uz pogas uz jūsu iPhone vai Android ierīci. Un ar saviem augstas kvalitātes iebūvētiem skaļruņiem, jūs varat spice up jūsu braukt ar savu iecienītāko mūziku.

T580 piedāvā fantastisku braucienu, vienlaikus izskatoties stilīgi. Galvenās funkcijas ir dinamiskā balansēšanas sistēma, kas ļauj regulēt ātrumu, novirzot svaru. Un, ja jūs uztraucaties, ka esat pārāk viegls vai pārāk smags, šis līdzsvara motorolleris var ērti apstrādāt 44lbs līdz 220lbs.

Neatkarīgi no svara, hoverboard var pārvietoties ar maksimālo ātrumu 7,5 mph vairāk nekā 8 jūdzes uz vienu slodzi. Tajā ir arī jaudīgi 200 Vatu divkāršie motori, kas ļauj uzkāpt stāvās nogāzēs līdz 20 grādiem. 6,5 collu cietās gumijas riepas nodrošina spēcīgu atbalstu un vienmērīgu braukšanu.

Šī lēta pašbalansa plāksne ir diezgan izturīga ar izturīgu korpusu, kas ir nedegošs, kas nozīmē, ka tas nevar pārkarst vai eksplodēt. Tas sver 20 mārciņas, padarot to viegli vadīt, apstāties un pārvadāt gan pieaugušajiem, gan bērniem. Tam ir uzticams 29,4 V akumulators, kas uzlādē apmēram 2 stundas, un tas var uzturēt maksu 1,5 stundas.

Tas izmanto Sentryshield Smart akumulatoru pārvaldības tehnoloģiju, kas aizsargā pret virsotnēm akumulatora temperatūras un pārsprieguma, kas nozīmē, ka Jūsu drošība ir garantēta. Šis motorolleris piedāvā arī trīs dažādus braukšanas režīmus-mācīšanos, standarta un progresīvu. Citas ievērojamas funkcijas ietver pretslīdes kājāmgājējus un sistēmas indikatorus.

5. Gotrax Hoverfly ECO

Gotrax ir salīdzinoši jauns ražotājs šajā nozarē, kā arī viens no lētākajiem hoverboard zīmoliem apkārt. Tomēr to hoverboards ir augstākās kvalitātes un būvēts, lai sniegtu jums lielisku un drošu braukšanu.

Gotrax HOVERFLY ECO hoverboard ir viens no pieejamākajiem hoverboards tirgū. Tas ir viens no labākajiem budžeta hoverboards Zem $ 150, jo tas piedāvā izcilas kvalitātes un zvaigžņu funkcijas.

Tas ir lieliski izstrādāts ar progresīvu pašbalansēšanas tehnoloģiju, kas padara to ļoti stabilu pat pie maksimālā ātruma. Šī tehnoloģija kopā ar nulles grādu rotējošo rādiusu ļauj tai saglabāt impulsu un stabilitāti neatkarīgi no tā, vai jūs ceļojat rotējošos lokos vai taisnās līnijās. Sensori ir savienoti ar elektroniskiem motoriem, lai dabiskāk kontrolētu ātrumu un virzienu.

Eco Hoverboard ir ļoti spēcīgs dual motori, kas var apstrādāt svaru līdz maksimāli 220lbs. Tas nozīmē, ka gan bērni, gan pieaugušie var izbaudīt motorollera braukšanu. 6,5 collu gumijas riteņi ir diezgan stabili un piedāvā ērtu braukšanu. Motorollers var ātri sasniegt maksimālo ātrumu 7,4 mph, un tas var pārvadāt jums 4 jūdzes ar vienu uzlādi.

Akumulatoram ir nepieciešamas apmēram 3 stundas uzlādes. Tam ir arī ērta brīdinājuma sistēma, kas brīdinās jūs, kad akumulators ir jāuzlādē. Tomēr neuztraucieties, ja peldošā laikā izsīksiet sulu-šī ierīce sver 23,3 lbs, padarot to viegli pārvadājamu.

Šis motorolleris spēj arī uzkāpt nogāzēs līdz 15 grādiem.
Motorollers ir pieejams septiņās dažādās krāsās visām gaumēm un vēlmēm. Vai jums vienu zēns vai meitene, vai pat par sevi, jums ir dažādas izvēles, no kuriem izvēlēties.

Tas ir aprīkots ar Mēness spilgtām LED gaismām, kas ļauj to vadīt pat naktī. Tam ir arī apmācības režīms, kas ļauj bērniem un starteriem iegūt drošu braukšanas pieredzi, vienlaikus izprotot prasmes.

Gotrax piešķir lielu nozīmi lietotāju drošībai; visas elektriskās sistēmas, kā arī akumulators un Lādētājs UL 2272 ir sertificēti. Dēlis ir pretslīdes kājāmgājēji un aizsargājošie buferi, kas veicina drošības funkcijas.

6. CHO Chrome-serie Hoverboard

Mēs nevarējām izveidot šo sarakstu, neiekļaujot vismaz vienu CHOsports produktu. Mēs nolēmām iekļaut cho Chrome sērijas hoverboard, jo tas ir labi līdzsvarots attiecībā uz specs un piedāvā lielisku naudas vērtību.

Cho Chrome sērijas Hoverboard maksimālais ātrums ir 6,5 km / h un 5 jūdžu diapazons uz vienu slodzi, un tas sver tikai 17 mārciņas.

Darbina divi 150W motori, tas ir pietiekami spēcīgs, lai bez problēmām pārvarētu nogāzes līdz 15 grādiem. Hoverboard ir UL sertificēts un viegli lietojams, un LED gaismas palīdz ar zemas gaismas redzamības iestatījumiem.

Tas ietver arī Bluetooth skaļruņus, tādēļ, ja vēlaties klausīties mūziku braukšanas laikā, šī problēma ir atrisināta. Jāatzīst, ka runātāja kvalitāte nav lieliska, un ir ziņojumi par skaļruņiem, kas pēc dažiem lietošanas mēnešiem neizdodas.

7. Jaunākās Ziņas

Swagtron zīmolam nav nepieciešams ievads – tas ir viens no labākajiem hoverboard zīmoliem nozarē. Swagboard T1 Pro bija pirmais UL sertificēts hoverboard. Tas ir viens no labākajiem lētajiem pašbalansējošajiem motorolleriem tirgū un piedāvā iespaidīgas funkcijas.

Attiecībā uz vienu, motorollers ir labi būvēts ar gludu ārējo dizainu un progresīvām tehnoloģijām. Tas arī nāk ar sešām dažādām krāsām, sniedzot jums plašu iespēju klāstu.

Motorollera maksimālais kreisēšanas ātrums ir 8mph un aptver 11 jūdžu diapazonu starp akumulatora uzlādi. Tas nozīmē, ka jūs varat to izmantot, lai peldētu ap jūsu apkārtni vai braukā. Tas sver tikai 22 mārciņas, kas padara to lieliski ceļot. Kad runa ir par kalniem, hoverboard ir spēcīgs 250 vatu dzinējs, kas var apstrādāt nogāzes tikpat stāvas kā 30 grādi.

Valdei ir pārnesumu stabilizācija, kas ne tikai dod jums lielāku kontroli, bet arī piedāvā labāku vilkmi, kad braucat lejup. Pretslīdes kājāmgājēji arī nodrošina, ka braukšanas laikā jums ir stingra saķere. Motorolleris spēj arī pilnībā pagriezt 360, padarot to viegli manevrējamu pat šaurās telpās.

Ar svara diapazonu no 44lbs līdz 220lbs, Pro T1 ir piemērots lietošanai visu vecumu cilvēkiem. Ārējais korpuss ir diezgan spēcīgs, un 6,5 collu riteņi ir izgatavoti no alumīnija. Hoverboard izmanto SentryShield viedo akumulatoru sistēmu, kas aizsargā pret ugunsgrēku, pārkaršanu un sprādzieniem akumulatora atteices gadījumā.

36V akumulators uzlādējas ātri,jo tas aizņem tikai 1 stundu, lai pilnībā uzlādētu. Citas noderīgas funkcijas ietver gumijas buferus, akumulatora indikatorus, divus braukšanas režīmus, LED gaismas un drošas apstāšanās funkcijas.

8. KidSaw Mini Budžeta Hoverboard

Ja jūs meklējat drošus un lētus hoverboards saviem bērniem, KidSaw Mini ir ideāls risinājums. Šis hoverboard ir viens no StreetSaw ‘ s hoverboards un ir īpaši izstrādāts bērniem.

No eleganta dizaina līdz drošības funkcijām šim pašbalansējošajam motorollerim ir visi elementi, lai jūsu bērnam būtu lielisks un drošs brauciens. Krāsas un lāču izdrukas uz katras pēdas spilvena arī padara to ļoti pievilcīgu bērniem.

Mazam bērnam pilna izmēra motorollera apstrāde ar 6,5 collu riteņiem var būt diezgan sarežģīta un riskanta. KidSaw Mini ir ne tikai mazāki riteņi (4,5 collas), bet arī salīdzinoši mazāki. Mazāki riteņi tuvina smaguma centru zemei, uzlabojot stabilitāti.

Kaut arī regulāri hoverboards sver aptuveni 22lbs līdz 28lbs, mini sver tikai 10lbs. Tas bērnam atvieglo navigāciju un pārvadāšanu. Tam ir spēcīga konstrukcija, kas var apstrādāt 22lbs līdz 132lbs. Un ar jaudīgajiem 250 vatu divkāršajiem motoriem tas var ērti uzkāpt nogāzēs ar 20 grādu slīpumu.

Kad runa ir par ātrumu, KidSaw piedāvā drošu ātrumu bērniem ar maksimālo ātrumu 3,1 mph un maksimālo diapazonu 6,2 jūdzes. Protams, jūs nevēlaties, lai jūsu bērns brauc pie 10mph.

Tas izmanto papildu piemaksu litija jonu akumulatoru, kas uzlādē 2 līdz 3 stundas, un akumulatora darbības laiks ir no 5 līdz 6 stundām. Dēlis ir aprīkots ar papildu drošības funkcijām, piemēram, automašīnas elektrisko slēdzeni un avārijas aizsardzību, ja bērns nevar kontrolēt Motorolleru.

Kad jūs iegādājaties šo hoverboard, Jūs saņemsiet arī pilnu drošības aprīkojuma komplektu, ieskaitot elkoņu aizsargus, ķiveri un ceļgalu aizsargus. Tomēr bērni vienmēr jāpārbauda, braucot ar hoverboards.

9. Gotrax HOVERFLY ION

Gotrax piedāvā zemākās hoverboard cenas tirgū, un HOVERFLY ION ir viens no atlaides hoverboards. Tāpat kā visas Gotrax hoverboards, tā ir cieta konstrukcija un ir ļoti izturīga. Tas ir stilīgs, viegls un nāk dažādās krāsās.

Tas izmanto modernu pašbalansēšanas tehnoloģiju, kas palīdz jums uzstādīt un vadīt ar vieglumu. Tāpēc tas ir ideāli piemērots jauniem braucējiem un bērniem.

ION nav ātrākais hoverboard tirgū, ne arī diapazons ir labākais. Tomēr tas joprojām ir diezgan ātri, sasniedzot maksimālo ātrumu 7mph un maksimālo diapazonu 4 jūdzes uz pilnu akumulatoru. Par laimi, dēlis ir ļoti viegls ar svaru tikai 20 mārciņas, padarot to viegli pārvadāt pat bērniem.

Divriteņu hoverboard ir paredzēts jaunākiem braucējiem, tāpēc Maksimālais svars ir 220lbs. Tam ir izturīgas 6,5 collu cietās gumijas riepas, kas piemērotas ceļiem un ietvēm. Tam ir jaudīgs divu 200 vatu elektromotors, kas ļauj nevainojami darboties uz plakanām virsmām un mērenām nogāzēm. Dēlis ir aprīkots ar augstas kvalitātes uzlādējamu akumulatoru, kas pilnībā uzlādē 4 līdz 5 stundas.

Jonam ir apmācības režīms, kas ļauj lietotājiem pirmo reizi droši apgūt bāzi. Žiroskopiskā tehnoloģija palīdz jums vēl vairāk paātrināt, palēnināt un pagriezt, pielāgojot un pagriežot svara izvietojumu uz kuģa.

Lēts elektriskais hoverboard piedāvā lieliskas futūristiskas izskata gaismas, kas piešķir tai unikālu un modernu izskatu. Tā ir LED gaismas uz priekšu un atpakaļ, un uz riteņiem. Visi tā elektriskie, akumulatori un Lādētāji atbilst UL standartiem, nodrošinot jūsu drošību.

10. Gotrax SRX A6

Daļa no SRX sērijas, Gotrax SRX A6 ir nākamās paaudzes hoverboard. Valde ir laba iespēja tiem, kas meklē zemāko cenu hoverboards. Tas ir unikāls dizains, un ir pildīta ar visām funkcijām, jums ir nepieciešams, lai aizraujošu braucienu.

Attiecībā uz vienu, tas ir aprīkots ar iebūvētiem Bluetooth skaļruņiem, kas ļauj baudīt savu iecienītāko mūziku, peldot ap jūsu apkārtni vai parku. Tam ir unikāli riteņi ar krāsu LED gaismām, kas veicina tās apelāciju.

Valdei ir arī pašbalansējošs režīms, kas izmanto žiroskopisko tehnoloģiju, lai saglabātu kājāmgājēju līmeni uz zemes. Tas ļauj braucējam nokļūt un izslēgt bez cīņas.

Pašbalansējošajam motorollerim ir 24v akumulators, kas uzlādē apmēram 3 stundas. Dēlis izmanto divējādus 200 Vatu dzinējus, kas darbojas līdz ātrumam 6, 5 mph virs maksimālā diapazona 4 jūdzes uz vienu slodzi.

Dēlis ir viegls un var ērti pārvadāt līdz 220 mārciņām. 6,5 collu riteņi nodrošina vienmērīgu braukšanu uz visām virsmām, izņemot nelīdzenu reljefu. Gotrax pievērš lielu uzmanību drošībai, un tāpēc visi viņu hoverboards ir izturējuši Drošības UL testus. Tas nozīmē, ka nav ugunsbīstamības vai elektriskās bīstamības.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *