10 Labākie Elektriskie Motorolleri Braukā

Gatavs izmantot elektriskā piepilsētas motorollera priekšrocības? Atklājiet labākos modeļus tirgū un iegūstiet ekskluzīvu patērētāju ieskatu no mikromobilitātes ekspertiem zemāk.

Pilsētas transporta nākotne

Getting elektrisko motorollera pārvietoties dod jums maksimālu brīvību un elastību par to, kur jums iet, un, kad jūs iet. Kompakta piepilsētas motorollera sabiedriskā transporta rakšana ir viena no labākajām izvēlēm, ko varat izdarīt, un ieguvumi ir milzīgi;

  • Jūs nekad nebūs par vēlu skriešanās stundu vēlreiz.
  • Jums nekad nav jāpaļaujas uz neuzticamu un dārgu sabiedrisko transportu
  • Jums ir pilnīga brīvība no jūsu pārvietoties un var apstāties un iet, kā jums patīk

Elektriskie motorolleri nonāk plašā veidu klāstā, kas paredzēti, lai kalpotu konkrētiem mērķiem, un tirgus var apsvērt džungļus, lai pārvietotos ar tik daudziem dažādiem modeļiem un faktoriem – bet ne fret. Mūsu pieredzējušo mikromobilitātes ekspertu komanda ir pārbaudījusi vairāk nekā 40 dažādus motorollerus tūkstošiem jūdžu, lai atrastu labākos motorollerus tirgū.

Šajā rokasgrāmatā mēs dalīties ekskluzīvas cērtes par labāko elektrisko motorolleri braukā. Tad mēs dalīties visbūtiskākie funkcijas un pērk faktorus, jums vajadzētu apsvērt, ja jūs plānojat par izmantojot savu elektrisko motorollera ap pilsētu uz jūsu ikdienas apmainīt.

Top 10 labākie elektriskie motorolleri braukā

1) Turboant X7 Pro (Beste Kopumā)

Elektriskais piepilsētas motorolleris, kas padara to par gandrīz visu mūsu elektrisko motorolleru pirkšanas rokasgrāmatu virsotni, ir neticami X7 Pro no Turboant. Balstoties uz ārkārtīgi populārā Vanilla X7 panākumiem, 2020 Pro versija, mūsuprāt, ir labākais elektriskais motorolleris braukšanai.

Šis elektriskais piepilsētas motorolleris piedāvā lielisku līdzsvaru starp diapazonu, veiktspēju, drošību, ērtības un pārnesamību – viss par neticamu cenu. Ar viegli lietojamu locīšanas sistēmu, ergonomisku īkšķa droseli un priekšējo un aizmugurējo LED apgaismojumu Šis motorolleris ir tikpat ērts kā tas var būt.

Divas 10 collu ar gaisu piepildītas riepas, kas darbojas kā amortizatori un izvēles kruīza kontrole, nodrošina patīkamu un vienmērīgu braukšanas kvalitāti. X7 Pro ir redzējis akumulatora jaunināšanu no sākotnējā modeļa, ar 360wh noņemamu, kas padara to ideāli piemērotu tālsatiksmes braukšanai.

2) UScooters Pastiprinātājs, Sports, Labākais, Vieglais Svars)

Ja jums liekas, ka # 1 pick bija pārāk smags, un jums ir nedaudz vairāk naudas tērēt, UScooters Booster Sport ir labākais ultralight locīšanas elektriskā motorollera jūsu pārvietoties. Neskatoties uz to, ka tas sver tikai 24, 5 lbs, tam ir jaudīgs 500w motors, kas var sasniegt maksimālo ātrumu 22 jūdzes stundā. Pateicoties uzlabotajam dzinējam, šis motorolleris var apstrādāt nogāzes līdz 25 grādiem, padarot to piemērotu kalnainos apgabalos, kur mazākiem dzinējiem nepietiek.

Uscooters Booster Sport ir vieglā snieguma virsotne. Ar savu 36V, 8.7 Ah Samsung cell li-ion akumulatoru jūs varēsiet segt gandrīz 16 jūdzes ar vienu uzlādi.

3 ātrumu locīšanas mehānisms ļauj viegli pārvadāt, un tāpēc, ka akumulators atrodas klājā, svars ir vienmērīgi sadalīts pa dzinēju.

Uscooters pastiprinātāji sportē 8 collu cietās riepas, kas nozīmē, ka jums nav jāuztraucas par dzīvokļiem. Tā kā cietās riepas nepiedāvā tik daudz triecienu absorbcijas kā pneimatiskās riepas, tai ir priekšējā un aizmugurējā piekare, lai nodrošinātu vienmērīgu braukšanu.

3) Apollo Pilsēta (Labākais Diapazons)

Ja pirmie divi cērtes nav pilnībā sagriezti diapazona ziņā un vēlaties nedaudz vairāk jaudas un labākas braukšanas kvalitātes, neticami populārais Apollo City ir viens no labākajiem veiktspējas modeļiem Jums.

Ar augstsprieguma 48V 600W brushless aizmugurējo riteņu rumbas motoru Apollo Pilsēta pūš cauri pilsētai ar ātrumu līdz 27, 4 km / h. tas patiešām labi apstrādā kalnus, un mēs to pārbaudījām, lai vienmērīgi apstrādātu 20 grādu nogāzes.

Apollo City ir arī labākais diapazons sarakstā (līdz šim) ar savu 48v 13, 2 Ah Dynavolt šūnu bateriju komplektu, dodot tai 23, 1 jūdžu diapazonu reālos braukšanas apstākļos.

Viltots alumīnija rāmis un IP54 ūdens izturības novērtējums nodrošina, ka jūs varat droši braukt pat tad, ja ceļš ir nedaudz mitrs.

Viena no ievērojamākajām lietām par šo piepilsētas motorolleru ir 24 mēnešu tirgus vadošā garantija. Jūs varat būt drošs, ka nākamajos gados jums būs uzticams brauciens, ko atbalstīs vadošais Kanādas uzņēmums.

Funkciju saraksts ir garš un iespaidīgs, un daži no izcilākajiem elementiem ietver priekšējo disku bremzi, ar aizmugurējo cilindru, divu veervering, ar 8,5 collu gaisa piepildītām riepām, trim braukšanas režīmiem un kruīza kontroles funkcionalitāti.

Kaut arī cenu zīme ir nedaudz augstāka salīdzinājumā ar pirmajiem diviem ierakstiem, Apollo pilsētā ērtākai braukšanai ar labāku balstiekārtu, lielāku diapazonu un jaudīgāku dzinēju.

4) Gotrax XR Ultra (Bestes budžets)

Ja jums ir saspringts budžets, bet jūs joprojām vēlaties uzticamu piepilsētas motorolleru, jūs tiešām nevarat noiet greizi ar Gotrax XR Ultra. Lai gan tas nav iespaidīgākais sniegums attiecībā uz specs, tas ir praktiski nepārspējams savā cenu diapazonā.

Mēs pārbaudījām Gotrax XR Ultra un konstatējām, ka tas varētu vadīt aptuveni 12, 6 jūdzes ar vienu uzlādi, padarot to par stabilu, uz budžetu orientētu izvēli īsai pārvietošanai.

Pat ja tas nav tik aizraujoši kā mūsu Top cērtes, ir daudzas lietas, kas jāpatur šajā motorollerī. Locīšanas mehānisms ir izturīgs un viegli lietojams, un tas sver tikai 26, 5 lbs, padarot to par 2.vieglāko izvēli šajā sarakstā līdz šim. 8,5 collu ar gaisu piepildītas riepas nodrošina ērtu braukšanu, un īkšķa droseles dizains ir drošs komforta uzvarētājs.

Smart dizaina izvēle ir skaidra šajā piepilsētas motorollera. IP54 ūdensnecaurlaidīgais vērtējums nozīmē, ka jūs varat braukt bezrūpīgi pat tad, ja viegls lietus sāk krist(un tas gandrīz neizbēgami notiks kādā brīdī). Aizmugurējā diska bremze ir ļoti apsveicams papildinājums, jo tas ir viens no visefektīvākajiem un uzticamākajiem Bremžu veidiem.

Specs un statistika nebūs piliens jūsu žokļa, bet cena tag būs. XR Ultra ir iesācējiem un cilvēkiem ar stingru budžetu. Vērtība ir neticami, un visi essentials ir vietā, nodrošinot jūsu drošību.

5) Emove Touring (Labākais Smagajiem Braucējiem)

Tiem no jums, kuriem nepieciešama svara ietilpība, kas pārsniedz to, ko piedāvā Vidējais motorolleris, move Touring ir lieliska iespēja. Ar savu izturīgo, bet diezgan vieglo dizainu un efektīvo 48V 500W motoru tā maksimālais svara ierobežojums ir 330 lbs.

48V Dzinēja iestatīšana nodrošina labāku paātrinājumu nekā parastās 36V sistēmas, un gan ar aizmugurējām elektriskajām, gan trumuļa bremzēm bremzēšanas veiktspēja ir viena no labākajām šajā sarakstā.

Emove motorolleri ir pazīstami ar izcilām drošības funkcijām un izcilu braukšanas kvalitāti, un Touring nav izņēmums. Ar 8 “priekšējo pneimatisko riepu un izturīgu 8” gumijas riepu jūs saņemat līdzsvaru starp ērtības un veiktspēju.

Lai padarītu braukšanu vēl vienmērīgāku uz nelīdzenām virsmām, Emove ir uzstādījis trīskāršu atsperu sistēmu un dubultās atsperes aizmugurē. Tas padara Evove Touring, iespējams, visērtāko elektrisko piepilsētas Motorolleru šajā sarakstā kopumā.

IP54 laika apstākļu pretestības vērtējums nodrošina, ka brauciens ir pilnībā aizsargāts pret putekļu un ūdens šļakatu iekļūšanu, tāpēc pat tad, ja laika apstākļi ir nedaudz slikti, jūs varat braukt ar pārliecību.

6) Segway Ninebot maks

Ninebot MAX ir galīgais piepilsētas piedāvājums no slavenā Segway zīmola. Ļoti maz motorolleri ir stilīgs apelācijas Segway Ninebot MAX un godalgotās dizains ir pierādījums.

Daudzi iepriekšējie Segway modeļi cieta no slikta diapazona un ievērojami samazinājās veiktspēja, jo jaudas līmenis samazinājās, taču ir droši teikt, ka viņi ir risinājuši šos jautājumus ar maks.

Maks ir par mobilitāti un nobraukumu. Tam nav iespaidīgākā ātruma vai paātrinājuma, bet lielgabarīta 551 watthours litija jonu akumulators nodrošina lielu attālumu ar minimālu veiktspēju.

Dāsnās 10 collu pneimatiskās riepas palielina komfortu, absorbē vibrācijas uz ceļa un viegli saskaras ar bedrēm un apmalēm.

Motorolleris ir mazliet smags 41 mārciņās, bet tas ir taisnīgs kompromiss uzlabotajam diapazonam un spēcīgajai konstrukcijai. Maks izmanto paplašinātu 7 collu pretslīdes dizaina klāju, kas nodrošina pareizu kontakta berzi, lai jūs neslīdētu.

Viens no unikālākajiem šī motorollera aspektiem ir Segway-Ninebot viedtālruņa lietotne. Izmantojot šo viedtālruņa lietotni, jūs ātri piekļūstat visiem jūsu braukšanas datiem un jauniem programmaparatūras atjauninājumiem, kas uzlabo jūsu braucienu. Jūs varat arī bloķēt/atbloķēt savu motorolleru un ieslēgt kruīza kontroli.

7) Unagi Modelis Viens

Unagi Modelis viens ir viens no stilīgākais Elektriskie motorolleri pārvietoties uz. Ar nosaukumu “Tesla’ s car-less transport”, unagi Model One ir īpaši pārnēsājams, bet jaudīgs risinājums, kas noteikti pagriež galvas, kad braucat pa ielu.

Lai gan tas nav lētākais elektriskais motorolleris šajā sarakstā, ir tik daudz prēmiju, ka šis motorolleris ir vērts cenu tag. Skaistums ir detaļās.

Pieejams divās versijās (E250 un E500) šis motorolleris sver tikai 23 mārciņas vai 26,5 mārciņas atkarībā no izvēlētās versijas.

Šie ultra-slim skaistules ir izstrādāti ar aizņemts strādnieki prātā. Intuitīva viena klikšķa locīšanas funkcija ļauj to salocīt sekundēs, un unikālās 7.5 ” šūnveida stila pielāgotās riepas ir ideāls pusceļš, kas gūst labumu gan no pneimatiskajām, gan cietajām riepām.

E500 versijā ir divu dzinēju iestatīšana-rumba katrā ritenī) – tas ir vienīgais divkāršais motorolleris šajā sarakstā! Lai gan papildu dzinējs nenozīmē daudz attiecībā uz maksimālo ātrumu, tas ievērojami uzlabo paātrinājumu un kāpšanas spējas, tādēļ, ja jūs dzīvojat kalnainā apgabalā, E500 versija ir pareizā izvēle.

Ja jūs vēlaties braukt stilā uz ultra-slim motorollera ar piemaksu izskatu un nav nepieciešams, ka daudz nobraukumu, Unagi Modelis viens ir veids, kā iet.

8) Xiaomi Mi M365

Xiaomi Mi M365 ir viens no visu laiku populārākajiem piepilsētas motorolleriem. Tās ikoniskais dizains ieguva Red Dot dizaina balvu 2017. gadā, un kopš tā laika tas ir bijis viens no go-to modeļiem visā pasaulē.

Daudzas lietas par M365 dizainu ir lieliskas – tāpēc to iepriekš izmantoja daudzi braucienu koplietošanas uzņēmumi. Tas sver tikai 26,9 mārciņas, padarot to viegli pārvadāt apkārt un ar neseno cenu kritumu, tā piedāvā lielu vērtību.

Izturīgs aerospace kvalitātes alumīnija rāmis piedāvā lielisku konstrukcijas izturību un izturību pret koroziju. Tas padara Xiaomi M365 elektrisko motorolleru par izturīgu iespēju, kas var izturēt lielu nodilumu.

Disku bremzes ir spēles nosaukums, un šim piepilsētas motorollerim ir priekšējais ritenis, kā arī reģeneratīvās motora bremzes, kas gan palīdzēs bremzēt, gan palielinās kopējo nobraukumu.

Tas noteikti nav viens no ātrākajiem elektriskajiem motorolleriem, kas tur ir, ar maksimumu 16, 1 MPH mūsu testos, bet tas ir pietiekami lielākajai daļai pilsētas iedzīvotāju. Lai gan nobraukums nav neticami, tas joprojām ir daži no labākajiem, ko jūs atradīsiet šajā cenu punktā.

9) Segway Ninebot ES4

Ninebot MAX bija Segway Ninebot ES4 motorolleris. Lai gan tas nav jaunākais skuteris no Segway, tas joprojām ir patiešām lielisks dizains, ka daudzi e-scooterists būs gaidīšanas režīmā viņu pilsētas pārvietošanai. ES4 tiek uzskatīts par elektrisko kick Motorolleru, jo tas ir viens no nedaudzajiem piedāvājumiem, kas ir paredzēts darbam nemanāmi, kad esat ārpus varas.

Segway Ninebot ES4 elektriskais motorolleris piedāvā ievērojami uzlabotu nobraukumu no tā priekšgājēja, pateicoties tā divkāršajām baterijām-ārējai un noņemamai.

300W priekšējā riteņa rumbas motors nodrošina lielu jaudu un ātrumu, un priekšējā un aizmugurējā trieciena absorbcija mazina jūsu braukšanu, padarot ceļu justies daudz piedodošāku.

Ar 30, 9 mārciņu korpusu ES4 ir vieglāks uzbūve nekā Ninebot MAX, un tas arī ļauj sasniegt kalna īpašības līdz 15%.

Ninebot ES4 elektriskais braukšanas motorolleris ir ideāli piemērots asfalta, plakanām grīdas virsmām, taču, pateicoties mazajām 8″/8.5″ cietajām ne-pneimatiskajām riepām, tas nekalpos jums labi uz ceļa, zāles vai netīrumiem.

10) Gliona Dollija

Mēs beidzam sarakstu ar varbūt vispopulārāko Motorolleru Amazon. Ar vairāk nekā 900 globālām lietotāju atsauksmēm un vidējo 4, 3 zvaigžņu vērtējumu Glion Dolly, bez šaubām, ir lietotāja mīļākais.

Glion Dolly ir pazīstama ar savu lielo vērtību un uzticamību. Vienīgais motorolleris šajā sarakstā, tas piedāvā unikālu rokturi, kas vajadzības gadījumā var iekļūt klājā un izkļūt no tā. Tas ļaus jums to apvilkt gandrīz kā čemodānu starp jūsu pārvietošanos.

Glion Dolly electric scooter piedāvā aizmugurējo riteņu 250W motoru, kas droši nospiež braucienu līdz maksimālajam 15, 6 MPH.

Mēs nedomājam, ka Glion Dolly ir laba Bremžu sistēma. Lai gan tas ir ērti aktivizēts no kreisās puses Piedziņas, mēs neuzskatām, ka elektroniskās bremzes ir pietiekamas. Ja tehnoloģija neizdosies (pret visiem izredzes), Jums būs grūti apstāties, ja vien jūs neesat super atsaucīgs.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *