10 Labākās Cīņas Spēles Android

10 Labākās Cīņas Spēles Android

Cīņas spēles var nebūt populārākais žanrs vairs, bet cilvēki, kas joprojām mīl žanra ir vieni no visvairāk lojāls jebkuru gamers. Diemžēl cīņas spēles nav bijušas tik nikns Android, kā daudzi būtu cerējuši, un nav daudz pārsteidzošu iespēju. 2021 redzēja dažus diezgan lielus izlaidumus. Ir cerība, ka šis žanrs laika gaitā kļūst labāks. Šeit ir labākais kaujas spēles Android!

Starcraft

Starcraft ir tehniski kaujas arēnas stila spēle, taču ir daudz labu kaujas elementu. Spēlētāji veidot savu mechs no daļām tie atbloķētu caur spēli spēlēt. Viņi ņem savu mahinācijas un kaujas it out ar citiem spēlētājiem. Tas ir galvenokārt tiešsaistes multiplayer spēle ar dažiem dažādiem spēļu veidiem. Liels izdarīt šeit ir spēja veidot un pielāgot savu raksturu, bet kaujas elementi ir jautri pārāk tik ilgi, kamēr jums nav prātā arēnā kaujas stilu.

Brawlhalla

Brawlhalla ir pārsteidzoši jautri kaujas spēle. Tas spēlē daudz, piemēram, Super Smash Bros. spēlētāji spēlē uz mazas platformas ar malām, kur jūs varat nokrist. Dažādām rakstzīmēm ir dažādi uzbrukumi un spējas, un tas tiešām ir ļoti līdzīgs Super Smash Bros.turklāt ekrāna vadīklas ir ļoti pielāgojamas, un ir daži dažādi spēļu režīmi. Tas ir labs arkādes cīnītājs, kas ir daudz jautrības īsos pārrāvumos. Ir arī 50 rakstzīmes ar vairāk nāk visu laiku.

Skullgirls

Skullgirls ir mazliet dimantu raupja. Tas nav minēts tādās pašās sarunās kā Street Fighter vai KoF, bet cilvēkiem, šķiet, patīk šis. Spēle zīmoli sevi kā 2D kaujas RPG ar mehāniku no abiem žanriem. Jūs savācat dažādas rakstzīmes, izlīdziniet tās un pēc tam izmantojiet tās, lai pārspētu citus cilvēkus. Spēle ir nedaudz smagāka par RPG elementiem, nekā tas ir cīnītājs elementi, bet tur ir pietiekami daudz kontroles, lai saskrāpētu šo niezi. Tiešsaistes PvP ir dažas problēmas, tostarp gadījuma lopsided match-up, bet citādi tas šķiet patīkams maz RPG cīnītājs.

Emulatori

Interese par cīņas spēlēm bija daudz augstāka vecākajās konsolēs, lai jūs varētu atrast tonnu veco spēļu ar emulatoriem. Jūs varat spēlēt klasiskās Street Fighter spēles ar SNES emulatoru, Soul Calibur uz PlayStation emulatora vai king of Fighters uz SEGA emulatoriem. Katrai platformai ir daudz iespēju ar daudzām spēlēm. Lielākajai daļai no tām ir arī kontroliera atbalsts, saglabāšanas un ielādes stāvokļi, atbalsts apkrāptu kodiem un citas funkcijas. Mobilie cīnītāji ir super vienkāršoti, un tas ir veids, kā atgūt šos sarežģītākos cīnītājus no sen.

Ēnu Cīņas Arēna

Ēnu Cīņa Arena ir jaunākais ilgi darbojas sērijas tautas kaujas spēles. Šis ir nedaudz atšķirīgs no tā priekšgājējiem, bet tas joprojām ir labs cīnītājs. Tu spēlē raksturu un hercogs to pret AI un citiem spēlētājiem. Kontrole ir mazliet vienkāršs un hardcore cīņas fani var atrast trūkst. Tomēr šeit ir vairāk nekā pietiekami gadījuma spēlētājiem. Franšīzes iepriekšējās spēles ir arī diezgan labas, ja vēlaties spēlēt vecākos.

Visu zvaigžņu cīnītāju karalis

Cīnītāju karalis ALL STAR ir viena no jaunākajām kaujas spēlēm sarakstā. Tas notiek KoF Visumu un ir ķekars rakstzīmes no dažādām spēlēm. Tas ir mazliet pogas švīts, bet tam ir vairāk kontroles iespēju nekā kaut kas līdzīgs Mortal Kombat X vai netaisnība 2. Spēle ir arī tiešsaistes PvP, co-op spēlēt, un kampaņas iespēju. Cilvēki, šķiet, patiešām patīk šo vienu malā no lag jautājumiem, spēlējot PvP spēles. Papildus, ka, tas ir ciets brīvi spēlēt cīnītājs.

Perforators boksa 3D

Punch boksa 3D ir pirmais no dažiem boksa spēles šajā sarakstā. Tāpat kā lielākajā daļā boksa spēļu, spēle ir nedaudz lēnāka nekā combo fighters, un jūs vairāk paļaujaties uz bloku un streiku kustībām, nevis kustību. Grafika ir kārtībā, un vadīklas, šķiet, darbojas kā paredzēts. Tas ir mazliet žēl, ka Jūsu kontrole būtībā ir tikai bloķēt un perforators, bet tas, kā tas notiek dažreiz. Audio ir arī diezgan slikts. Jūs varat arī līdz pat savu raksturu, cīnoties pie sporta un ir dažādi Aksesuāri, jūs varat atslēgt.

Nekustamā Boksa 2

Real Boksa 2 (agrāk Real Boksa 2) ir turpinājums viens no labākajiem kaujas spēles, kas tur. Jūs saņemsiet spēlēt kā (un pret) tautas izdomāts raksturs, kā jūs cīņa. Ir arī daudz stuff darīt. Jūs varat apstrīdēt citus cīnītājus, iesaistīties mini-spēles, kaujas priekšniekiem, un pat izveidot savu raksturu. Tā ir izvēle jauda ups un rīku, un kas var pārvērst gaita cīņā par labāku vai sliktāku. Kontrole ir diezgan pienācīgas, jo ir grafikas. Ir arī sociālā mehānika dāvanu un dāvanu veidā.

Real Steel sērija

Real Steel ir virkne robotu kaujas spēles no Reliance Games. Atšķirībā no vairuma, šie nosaukumi iezīme arcade stila cīņas kontroli. Tas nozīmē, ka jums ir, lai pārvietotos, un hit par savu. Robotu kaujas sērijā ir četras spēles, katra ar savu mehānikas komplektu, izskatu un lietām. Vispopulārākais, Real Steel World Robot Boxing, ietver pielāgošanu, multiplayer un pāris citus atskaņošanas režīmus. Jaunākā spēle sērijā ir World Robot Boxing 2, un tai ir samērā pienācīgas atsauksmes. Tie ir par augstāko beigām kaujas spēle spektru.

Prizefighters

Prizefighters ir vēl viens no jaunāku kaujas spēles. Tas ir retro stila boksa spēle līdzīgi tiem, no SNES ēras(1990). Tā piedāvā vienkāršu kontroli, spēlētāju un gredzenu pielāgošanu, progresēšanas sistēmu, sociālās funkcijas un daudz ko citu. Izstrādātāji arī sola tiešsaistes multiplayer kādā brīdī. Tam vajadzētu paaugstināt jau virs vidējās pieredzes. Tas ir labs faniem retro kaujas spēles. Pirkumi lietotnē arī nav tik slikti kā konkurenti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *