10 Labākais VPN Android 2021 Lai Aizsargātu Jūsu Privātumu

10 Labākais VPN Android 2021 Lai Aizsargātu Jūsu Privātumu

Jūs varat pamanīt slodzes VPN Android ierīcēm, lai saglabātu savu identitāti un atrašanās vietu slēpta, bet to, kas šķiet grūts kļūst tiesības vienu. Tātad, šeit ir ieteiktie 10 labākie VPN Android lietotājiem,kuri ir novietojuši savus zirgus, pārlūkojot dažādas lietotnes.

Mūsdienās uzticama un droša VPN ievietošana ir grūts rieksts, lai ielauztos, zinot, ka ir daudz kaitīgu lietojumprogrammu, kas var apdraudēt jūsu ierīces drošību. Atcerieties, ka Play veikals ir tikai platforma, lai uzņemtu šīs lietotnes. Praktisks un uzticams VPN ir vienīgais risinājums, lai aizsargātu jūsu identitāti un ļautu jums sērfot internetā bez lielām raizēm.

Labākais VPN Android 2021

Šie labākie Android VPN pakalpojumi var ne tikai pasargāt jūs no tiešsaistes draudu meklējumiem, bet arī ļauj piekļūt atrašanās vietai specifiskām vietnēm. Pārvēršot savu mobilo ierīci par lielisku rīku, lai droši izpētītu internetu, varat gudri izmantot plašu iespēju klāstu, izmantojot VPN lietotni Android mobilajam tālrunim.

Hola bezmaksas VPN

Hola bezmaksas VPN ir viens no labākajiem VPN Android lietotājiem, kurus es ieteiktu. Pirmkārt un galvenokārt, tas ir bezmaksas, un ir tik daudz kā 211 miljoni lietotāju, kā tagad. Jūs varat to integrēt ar jebkuru android lietojumprogrammu, izņemot play veikalu. Labākā daļa ir tā viena pieskāriena savienojamība, kas notiek pāris sekunžu laikā.

Jūs varat straumēt un baudīt jebkuru saturu no cenzētām un bloķētām vietnēm lokāli un ārzemēs, burtiski no jebkuras vietas. Hola VPN ir godalgots mobilais VPN, kas ir saderīgs arī ar Windows, Mac, iOS, Android, Linux, maršrutētājiem, viedajiem televizoriem un spēļu konsolēm. Hola Free VPN ir savs pārlūks, lai rūpētos par jūsu privātumu, kā arī kaitinošām reklāmām.

Lightsail VPN

Es ieteiktu jums Lightsail VPN, kas diezgan daudz saglabā savu nosaukumu. Tas ir viegls (nedaudz vairāk par 5,7 Mb), lai instalētu un palaistu uzreiz, lai jūsu identitāte būtu droša un droša. Ja jūs daudz uztrauc SNS, ģeogrāfiskie ierobežojumi, privātuma noplūdes utt., tas ir ideāli piemērots jums.

Šis VPN rīks ir noderīgs datu šifrēšanai un privātuma aizsardzībai publiskajā WIFI. Ja jūs gaidāt savu ideālo VPN, lai šifrētu savu TCP / UCP datplūsmu, Lightsail VPN ļauj pārlūkot anonīmi.

Līdz šim aptuveni 5 miljoni lietotāju to ir lejupielādējuši un snieguši pozitīvas atsauksmes play veikalā. Izstrādātāju komanda nodrošina lietotājiem bez maksas, tāpēc jūtieties brīvi to izmantot uz visiem laikiem. Tas ir vienkāršs un viegli lietojams, apvienojot katru būtisko funkcionalitāti tieši pie priekšējā paneļa.

OpenVPN Connect Android

OpenVPN Connect dažu iemeslu dēļ ieņem trešo vietu 10 labāko VPN sarakstā Android lietotājiem. Jūs varat savienot tik daudz ierīces, kā jūs vēlaties, izmantojot VPN savienojumu, ka pārāk Bez un reklāmas. Tātad, ja jūs izvēlaties šo vienkāršo rīku, lai aizsargātu savu identitāti, izbaudiet pārlūkošanu bez reklāmām uz visiem laikiem. Tas nodrošina ātru savienojumu ar neierobežotu joslas platumu visiem kontiem.

OpenVPN Connect instills uzņēmuma klases satiksmes šifrēšanu, lai saglabātu savu interneta piekļuvi ātrāk, drošāk un drošāk. Šis nelielais rīks ir nedaudz mazāks par 5 MB, tādējādi neizmantojot ierīces resursus. Līdz šim vairāk nekā 50 miljoni lietotāju ir devuši īkšķus uz šo lietotni tikai tāpēc, ka tā ir veiktspēja un draudzīgs serviss. Šis rīks nodrošina 1005 drošību pret sniffers un hackers tunelēšanas jūsu datu plūsmu pilnībā.

SpeedVPN Bezmaksas VPN Proxy

SpeedVPN bezmaksas VPN Proxy ir tikai viens no labākajiem VPN Android ierīcēm, kas ļauj jums multi vietas, lai izvēlētos neierobežotu brīvo laiku un piemaksu joslas platumu. Ja jūsu paredzētie serveri atrodas ASV, Kanādā vai Francijā, ceļš ejams, SpeedVPN ir absolūti ideāls sabiedrotais jums.

SpeedVPN sver aptuveni 10 Mb un nāk bez maksas; tas ir ērts rīks, lai novērstu izsekošanu un aizsargāt jūsu privātumu tās labākās. Ja jūsu savienojums tiek atsvaidzināts ik pēc 60 minūtēm, kad izveidojat tīklu, varat savienot neierobežotu skaitu ierīču ar vienu savienojumu bez iepriekšējas reģistrācijas.

Pērkona VPN

Degošs ātrs VPN starpniekservera pakalpojums, Thunder VPN ir viss, kas jums nepieciešams, lai ātrāk izveidotu savienojumu un nokļūtu drošā galā. Ar neierobežotu joslas platumu, tā lepojas daudz ērts funkcijas, kas ļauj pārlūkot droši visā internetā. Tas ir aprīkots ar tip šifrēšanas slāņiem, lai aizsargātu jūsu identitāti no trešo pušu izsekotājiem labāk nekā tipisks starpniekserveris.

Jebkurā laikā varat izveidot savienojumu ar jebkuru no serveriem, kas atrodas ASV, Eiropā un Āzijā. Jums būs nepieciešama android 5.0 vai jaunāka versija, lai to izmantotu bez žagas. Thunder VPN ir arī viens no labākajiem bezmaksas VPN Android ierīcēm, kas nāk pilnīgi bez maksas, neprasot jums reģistrēties.

Tas ļauj jums nosūtīt un saņemt datus koplietotos vai publiskos tīklos privāti bez savienojuma vai ielaušanās. Thunder VPN apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus un cenzūru efektīvi izmantojot top tunelēšanas protokolus un šifrēšanas metodes. Tas sver tikai aptuveni 5 Mb, un to ir iecienījuši 10 + miljoni lietotāju visā pasaulē.

NordVPN

Ja jums ir nepieciešams budžetam draudzīgs VPN android, kas arī divkāršo jūsu drošību bez papildu pūlēm, NordVPN ir jūsu rīcībā. Papildus tiešsaistes drošības palielināšanai tai ir tik daudz ko piedāvāt; skarbi runājot, tai ir 5400+ serveru atrašanās vietas vairāk nekā 60 valstīs. Plaša servera bāze Nozīmē, ka jums nekad nebūs jātiek galā ar samazinātu ātrumu vai savienojuma kritumu.

Varat izmantot 6 ierīces, lai izveidotu savienojumu ar vienu abonementu, lai baudītu tiešraidi tādās platformās kā Netflix vai BB iPlayer ar nulles buferizāciju. Jūs varat baudīt tās nevainojamās funkcijas pat 3G tīklā diezgan viegli. NordVPN ir viena pieskāriena risinājums reklāmām un ap 400 ģeogrāfiski ierobežotu pakalpojumu atbloķēšanai starptautiskā mērogā.

Tas ir viens no labākajiem VPN Android, kas nodrošina jūsu tiešsaistes drošības datu aizsardzību. Ja jums nepatīk savus pakalpojumus, jūs varat sazināties ar 24/7 klientu atbalsta un lūgt naudu atpakaļ 30 dienu laikā no abonēšanas.

Winscribe

Sporta super viegli un tīkla drošības rīkus, Windscribe ņem numuru 7 vietas sarakstā 10 labāko VPN Android ierīcēm. Windscribe ir unikāls VPN, kas ir ielādēts ar skaistām funkcijām, ieskaitot 10 GB ikmēneša joslas platumu. Tā ir atvērtā koda android lietotne, kuru varat palaist tikai ar vienu pieskārienu.

Tas darbojas unikāli, ļaujot konkrētām lietotnēm iet pa tuneli, izmantojot split-tunelēšanu. Winscribe ļauj jums izmantot jaunākās šifrēšanas metodes, lai apietu ģeogrāfiskās atrašanās vietas drošību, un tai ir serveri, kas atrodas vairāk nekā 60 valstīs.

Bonusa punkts, jums nav jāpērk tā premium versija, jo bezmaksas versija darbojas diezgan līdzīgi. Tas, kas mani vairāk ieintriģēja, ir neierobežots Savienojumu skaits, ko tas piedāvā, izņemot neierobežotu joslas platumu—pro versija) – kopumā dienas beigās ir daudz kreka.

CyberGhost VPN

Ja jūsu galvenais motīvs ir straumēt labāko saturu Netflix, HBO GO un BBC iPlayer, CyberGhost ir viss, kas jums nepieciešams. Atbloķēšana jūsu piekļuvi vairāk nekā 90 + valstīs, CyberGhost ir likts 6000 + aktīvie Serveri strādāt, lai iegūtu jums skaidru pāreju sērfot, pārlūkot, un plūsma, neuztraucoties par jūsu privātumu un drošības jautājumiem.

Jūs varat savienot 7 ģimeni ar vienu abonementu, lai ikviens varētu baudīt drošus torrentus un Amazon Prime Video. CyberGhost ir atjaunināta 256 bitu šifrēšana un automātiska nogalināšanas slēdzis ar visām lietotnēm ar nulles reģistrēšanas funkciju. Iegādājieties abonementu no play veikala, un, ja jūs to neatrodat diezgan daudz, lai to izmantotu, varat ļaut klientu atbalsta komandai zināt, ka 45 dienu laikā pēc abonēšanas beigsiet abonementu. Tie piedāvā kompensāciju.

VyprVPN

Put sevi stealth režīmā un slēpties aiz drošu savienojumu ar virtuālo privāto tīklu jebkurā ierīcē, izmantojot VyprVPN. VyprVPN ir viena no ieteicamākajām virtuālā privātā tīkla lietotnēm Android ierīcēm, lai straumētu globālo saturu. Tas parāda ne reklāmas, pat ar izmēģinājuma versiju, kas ir iemesls, kāpēc tas ir vairāk nekā miljons aktīvo lietotāju līdz datumam.

Jums būs vieglāk slēpt savu identitāti, ja jums ir 70 + globālo serveru atrašanās vietas, 700 + serveri un 200,000 + IP 70 valstīs un sešos kontinentos. Veikt ceļojumu jebkur jums patīk, kā jūs baudīt spēcīgāko tīmekļa šifrēšanu, ātru lejupielādi, un straumēšanas ātrumu bez vāciņiem un no-log politiku.

Hide.me

Ja jūs plānojat izmantot VPN sērfošanas un pārlūkošanas nolūkos, Hide.me var būt ideāls takeaway jūsu vajadzībām. Esmu to ievietojis 9. vietā top 10 Android VPN sarakstā, pateicoties tā funkcijām. Bezmaksas 2GB datu joslas platums katru mēnesi un ērta piekļuve 50 + servera atrašanās vietām ASV, Lielbritānijā, Kanādā un citās valstīs ir pietiekama, lai saglabātu jūsu identitāti un datus bez kompromisiem.

Hide.me saglabā nulles žurnālu politiku un izmanto 256 bitu šifrēšanu ar automātisku nogalināšanas slēdzi instalētajām lietotnēm. Tas ir labākais līdzeklis, lai apietu ģeogrāfiskos ierobežojumus un cenzūru ar auto-connect funkcijas. Hide.me ir handpicked sarakstu aktīvi atsvaidzināts serveriem, lai saglabātu jums anonīms pat publiskā tīklā. Tāpat kā VyprVPN, tas ir 7 dienu izmēģinājuma versijā, ja meklējat alternatīvu, izmēģinājuma periodā varat pieprasīt atmaksu.

Betternet

Sērfot internetā ar neierobežotu piekļuvi no jebkuras vietas ar Betternet VPN. Šī virtuālā privātā tīkla lietotne maskē jūsu IP adresi, pārvērš publisko WiFi privātajā tīklā un šifrē visu jūsu tīkla trafiku. Tās funkcionalitāte ir diezgan līdzīga Tor pārlūkprogrammai, kas efektīvi apiet interneta cenzūru un pārvar ģeogrāfiskos ierobežojumus.

Bezmaksas plāns dod jums 500 Mb datu dienā, lai izmantotu ikdienas titbits. Jūs varat straumēt īsu mūzikas videoklipu ar šo daudz datu; tomēr, ja esat gatavs iegūt neierobežotu datu joslas platumu, Betternet ir vērts nozvejot ar budžetam draudzīgu abonēšanas plānu. Aptuveni 50 miljoni lietotāju visā pasaulē pašlaik ir piesaistīti betternet vagonam. Tas ir pierādījums par to, kāpēc jums vajadzētu saglabāt betternet par atop jūsu vēlmēm.

Jo satīt

Mūsdienās katrs augstākā ranga VPN ir aprīkots ar armijas līmeņa drošības un šifrēšanas metodēm, ja jūs esat satraukts par privātumu vai datu aizsardzību. Pirms maksājat par abonementu, pārliecinieties, ka esat izpildījis detalizētas specifikācijas katrai no šīm 10 labākajām VPN lietotnēm Android.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *